Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jelena mb iz Zrenjanina se porodila u nedelju carskim rezom i rodila dve devojcice i decaka.Neka su joj zdravi i veseli.Ulepsala mi je dan porukom.

CESTITAM joj od srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Jeleni od sveg srca!!!Neka su joj decica ziva i zdrava 1000 godina i ona sa njima! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena mb iz Zrenjanina se porodila u nedelju carskim rezom i rodila dve devojcice i decaka.Neka su joj zdravi i veseli.Ulepsala mi je dan porukom.

CESTITAM joj od srca.

Cestitam!!! Da joj ta dva andjela žive 100 godina, da je uvek uveseljavaju i čine ponosnom mamom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trojke!!!!divno!!!cestitamo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trojke!!!!! Svaka joj cast! Odusevila sam se :wub: :wub: :wub: Neka su joj bebice zive i zdrave 100 god! Od srca sve najlepse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena mb iz Zrenjanina se porodila u nedelju carskim rezom i rodila dve devojcice i decaka.Neka su joj zdravi i veseli.Ulepsala mi je dan porukom.

CESTITAM joj od srca.

jao, trojkice......duse.....neka su joj decica ziva i zdrava 100 godina......... :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

natavyyy cestitam ti od sveg srca dobijanje sina. Neka ti je ziv i zdrav!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena mb iz Zrenjanina se porodila u nedelju carskim rezom i rodila dve devojcice i decaka.Neka su joj zdravi i veseli.Ulepsala mi je dan porukom.

CESTITAM joj od srca.

Auuuu!! Svaka cast!! Neka je srecno i bericetno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Jelena mb je nasa clanica?

Neka su joj zivi i zdravi,znaci nije Zmaj jedini na forumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast Jeleni na trojkama!!!Divim se tako hrabrim i jakim zenama! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trojke,svaka cast,cestitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja oooooooooopet ne mogu da spavam...nocas me spopala vrucina, pa gorusica em je izgled crko jebeni bojler pa ne mogu ni da se okupam....aaaaaaaaaaaaaaaaaa nervoza....e sad sam ona prava trudnjaca em sam debela em sam se razgoropadila od ranog jutra.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow radjaju se i trojcice :). Cestitamo i ljubimo drugare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja oooooooooopet ne mogu da spavam...nocas me spopala vrucina, pa gorusica em je izgled crko jebeni bojler pa ne mogu ni da se okupam....aaaaaaaaaaaaaaaaaa nervoza....e sad sam ona prava trudnjaca em sam debela em sam se razgoropadila od ranog jutra.....

Wido ne brini, jos istu noc kad se porodis to se promeni. Ja sam cak dva dana uspela sedecki pored dece da zahrcem. Cujem sama sebe pa se trgnem. Ali se brzo odmoris. Dva sata kvalitetnog sna i kao nova si.

Drzte se trudnjace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro djevojkeeee!!!Pa sta ima?Ja sam nesto bas lepo raspolozena danas,cudo :o !

Pozdraaaav!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido ne brini, jos istu noc kad se porodis to se promeni. Ja sam cak dva dana uspela sedecki pored dece da zahrcem. Cujem sama sebe pa se trgnem. Ali se brzo odmoris. Dva sata kvalitetnog sna i kao nova si.

Drzte se trudnjace

hehhehe onda pocnu da me nerviraju druge stvari pa na ove stvari od pre gledas ko na sitnice...kako su decica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido ne brini, jos istu noc kad se porodis to se promeni. Ja sam cak dva dana uspela sedecki pored dece da zahrcem. Cujem sama sebe pa se trgnem. Ali se brzo odmoris. Dva sata kvalitetnog sna i kao nova si.

Drzte se trudnjace

Ovo se meni jutros desilo :lol: Ljubac klincadiji!

ja oooooooooopet ne mogu da spavam...nocas me spopala vrucina, pa gorusica em je izgled crko jebeni bojler pa ne mogu ni da se okupam....aaaaaaaaaaaaaaaaaa nervoza....e sad sam ona prava trudnjaca em sam debela em sam se razgoropadila od ranog jutra.....

U novom stanu crko bojler, vec? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo se meni jutros desilo :lol: Ljubac klincadiji!

U novom stanu crko bojler, vec? :(

pa to sam ti ja kurate srece...pre neki dan nikako nismo mogli da podesimo klimu a napolju bilo preko 35 ...al smo nasli caku

sinoc mene muz pita ma jesi li ti gasila bojler nema tople vode....reko nisam mozda reko keva mahinalno kad je bila juce...mi cakali prekidac ma kakvi termostat ni da cakne...i danas smo se bacili na popravljanje jer mi je totalno suludo da je crko posto deluje bas novo ..i na kraju je bila fora u nekoj zici koja nema kontakt...sad radi a vida sad ide da se oladi i dezinfikuje :))))

evo sad kroz prozor gledam svoj ves i pitam se dal sam normalna...em sam nakrcala dve susilice skrooooz em sam debil sve prala po bojama i redjala po nijansama...ako mene neko ne otera u ludnicu bice dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trudnice, kako ste danas???? B) ja jutros bila na kontrolu....doktorka me bas obradovala.....bebac se jos nije okrenuo, a ona misli da nece ni moci posto je bas krupan i nema mesta...tako da mi je rekla da se javim za dve nedelje na kontrolu, i ako se do tada ne bude okrenuo daje mi uput za carski.....mene je bas strah da pre toga ne pocne prirodni......inace sutra ulazim u deveti mesec...a u sedmom mesecu sam bila otvorena za jedan prst, stomak mi je nisko....jaooooooooooooo :( :( :( :( :( :( nzm sta da radim.....inace danas sam konacno spremila torbu za porodiliste....kao da idem negde na mesec dana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De ste zene :) Evo ja nisam povracala od pocetka, ali u poslednja dva dana mi se povraca i gadljiva sam kao nikad u zivotu. Oce li to u 8 mesecu :(

Nikako da odem na kontrolu, iako se ovaj moj vratio sa godisnjeg odmora...al sam bar bila kod zubara ako nista drugo.

Stomak steze li steze, kao da ce svakog casa da mi pukne :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De ste zene :) Evo ja nisam povracala od pocetka, ali u poslednja dva dana mi se povraca i gadljiva sam kao nikad u zivotu. Oce li to u 8 mesecu :(

Nikako da odem na kontrolu, iako se ovaj moj vratio sa godisnjeg odmora...al sam bar bila kod zubara ako nista drugo.

Stomak steze li steze, kao da ce svakog casa da mi pukne :blink:

Dobar dan devojke!

E i ja ulazim za dva dana u deveti,a i meni je strasno muka postalo u osmom mesecu.Nisam povracala,ali mi je muka vise nego na pocetku.Jesam gladna i moram da jedem,ali mi je uzasno muka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je bilo muka,valjda su bebane visoko pa pritiskaju sve.Prestace kad krenu na dole,kod mene tako.Maki,jos dva dana i ulazis u 9.,pa suuuperrr!!!

Ja sam danas pojela tovar hrane,pojma nemam ni sta mi je,ni kako cu nocas da spim :lol:

O Wido,ajmo na vasar u Za.Od tolike setnje bi se porodile obe,garant ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dosla sa kontrole,37+3,sve je ok,beban 3.180gr.Meni se jede grozdje,cula sam da nesme da se jede kad se doji pa ga sad tamanim na kilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehhehe onda pocnu da me nerviraju druge stvari pa na ove stvari od pre gledas ko na sitnice...kako su decica?

Uf, decica su dobro, napreduju. I fica se polako popravlja. Imaju razliciti ritam pa se razapeh na sve strane. Stignem da dotrcim u sobu, jedem, izmuzemse, izmere mi pritisak pa trkac kod njih. Odmor mi traje nekih 10- tak min koliko da virnem sta se ovde radi. Uzivaj u novoj gajbi B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Mara mene je keva na onom julskom propisno prosetala....sad verovatno ne bi mogla da me odvoji od mekica....ja skoro nista ne jedem i kad sam gladna pojedem malkice...bas se plasim da ne utice suvise to na bebu...

@ nena pa ti ces zeno od tolikog trcanja kuci doci ko cackalica..bitno da su dobro i da napreduju

mene je muz danas propisno prosetao presli smo pola ulice koja je dugacka cini mi se kilometrima...ladno sam nasla kadicu za bebu za 500 dindzi...i jos ako je to sto kupis kabasto donesu ti kuci za dz...sve mi se vise svidja Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.