Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro devojke. Konacno kisa i lepo vreme (nisam slutila da cu ikada za kisni dan reci da je lep dan) xexexexe Ko se danas poradja? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, HVALA VAM SVIMA NA LEPIM ZELJAMA! Kad stignem kuci cucete iskustva,ukratko jako bolno, ali i kratko, stavila mi je dr. vaginaletu u pola 10, a moj andjeo je izasao u 13h, nisu me puno seckali, valjda je potrosen 1 ili 1 ipo hirurski konac. Sad imamo 3160g i taaakoo. Svo oisoblje je bilo stvarno super, samo reci hvale imam, pocev od moje dr.,preko sestara, a babica je takodje bila za pozeleti, ljubazna, strpljiva!

Jedva cekam da mi donesu mog andjela opet, da se mazimo, mirisljavko moj mali :D Jos uvek nismo siskali, nadam se da cemo uspeti! Odoh ja malo da odmorim, posle ce biti posete, pa od toga nema nista. Ljubim vas puno sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

natawyyy, bas mi je drago da je sve proslo kako treba. Verujem da je osecaj suuuupeeer kad vidis svog malog, slatkog bebirona! Uzivaj i zelim ti brz oporavak i odlazak kuci. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@vichy mene danas nesto mrzi da se poradjam mada smo mara i ja sledece po redu

@natawyyy nisam nam rekla kako se maleni zove

ja moram da se pohvalim da imam divne komsije...juce sam ostavila susilicu punu vesa van terase i kad je pocela ona kisa sinoc neko je bio tako divan da je skloni jer mi nismo bili kod kuce...a danas sam ko pijana kokoska pritisak mi je pao uzasno...samo se vucem po kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@vichy mene danas nesto mrzi da se poradjam mada smo mara i ja sledece po redu

@natawyyy nisam nam rekla kako se maleni zove

ja moram da se pohvalim da imam divne komsije...juce sam ostavila susilicu punu vesa van terase i kad je pocela ona kisa sinoc neko je bio tako divan da je skloni jer mi nismo bili kod kuce...a danas sam ko pijana kokoska pritisak mi je pao uzasno...samo se vucem po kuci

Rece da si imala dve jake kontr...ja nocas poludeh.Ili sam se ja istripovala,ili kad god legnem na ledja,hvataju me :blink: ,cim se okrenem na stranu,prestaju.Ali boliiii katastrofaaa.Ili me bebana nesto pritiska unutra negde,a ja mislim da su kontrakcije.I dokt kaze da su pripremne.Sad cu da joj kazem da me opet boleo stomak.Jaooo zene hocu da se porodim breeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke. Konacno kisa i lepo vreme (nisam slutila da cu ikada za kisni dan reci da je lep dan) xexexexe Ko se danas poradja? :P

Zivela kisa i ne mora da prestaje dok se ne porodimo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala bas! Hajde Maro, jos malo izdrzi. Mozda se bebiron radovao kisi koliko i mi pa je skakao od srece u stomaku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rece da si imala dve jake kontr...ja nocas poludeh.Ili sam se ja istripovala,ili kad god legnem na ledja,hvataju me :blink: ,cim se okrenem na stranu,prestaju.Ali boliiii katastrofaaa.Ili me bebana nesto pritiska unutra negde,a ja mislim da su kontrakcije.I dokt kaze da su pripremne.Sad cu da joj kazem da me opet boleo stomak.Jaooo zene hocu da se porodim breeeeeee

al ja to osetih kad sam lezala na boku...ko kad te neko sutne u stomak i izbije ti vazduh tako neki osecaj mi je bio....trajao nekih 20s i prestao pa posle 10 min opet i onda nista...bem li ga sta li je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me..Kaze izvestaj,grlic skracen,skoro centiren(ako sam dobro procitala,ne znam sta znaci to??),uloziv za jagodicu prsta,prednjaci glavica nad karlicnim ulazom,plodovi ovojci celi,tonovi desno,uredni.Eto takoc.Kontrola 15.ako se ne porodim pre toga. Kaze to sto imam kont je normalno i zna da se javi i do tri nedelje pre porodjaja.Eto takoc. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al ja to osetih kad sam lezala na boku...ko kad te neko sutne u stomak i izbije ti vazduh tako neki osecaj mi je bio....trajao nekih 20s i prestao pa posle 10 min opet i onda nista...bem li ga sta li je...

A meni pravi menstrualni bol,pritisak na dole neki strasan,i traje 10 sekundi otprilike,pa prestane,ja se uspavam,i kad se opet probudim da piskim,opet isto,i svaki put tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natawyyy, pa CESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Divno sto je sve proslo brzo i kako treba! Ma jaka si ti zenka, cim tako veselo pises odmah posle porodjaja :lol: A za sincinu masala! Jos sad kad krene da siki, bice on nama novi Kraljevic Marko ;) Jako mi je drago sto je osoblje u bolnici dobro, puno znaci! Cekam i ja da napises kako se momcina zove... Ljubac velikiii!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, wido, dzaba vama te vase kontrakcije, ja sve nesto imam osecaj da ce ovo moje da vas pretekne :P U ponedeljak mi skidaju serklaz, a cini mi se da samo on i drzi ovo cudo da ne izadje :blink: Nesto je pocela da mi upire glavom u neko cudno mesto, kao da mi pritiska neki zivac pa svaki put poskocim od bola kad me tresne! A i mm ne moze vise da me slusa kako se zalim da me sve boli, rekao mi je da je definitivno vreme da se poradjam :lol:

Neno, bati i seki saljem velike poljupce, a tebi jedan topao zagrljaj, da budes mirna i srecna, jer ce sigurno sve biti u redu ;) Jesu se vec upoznali sa starijim batom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Cestitke :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ mara na te kao menstrualne bolove sam prestala da obracam paznju al imam osecaj da ako rasirim noge odose sva creva na pod....trebalo bi da pisem scenario zza neki horor film...uf

@luna hahah sad kad podetinjimo i pocnemo da se takmicimo koja ce prva :P:P:P meni se jos ne zuri nije stigo krevetac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu treca...dobrovoljno se prijavljujem za trece mesto!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@luna hahah sad kad podetinjimo i pocnemo da se takmicimo koja ce prva :P:P:P meni se jos ne zuri nije stigo krevetac

Da postavimo neki kolektivni tiker, pa da se trkamo?? :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa sad kukala si da oces da se porodis sad moras makar druga da budes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!

Natawyyy cestitam ti od srca na sincicu,da nam je bata ziv i zdrav i da nam cuva sve seke sa foruma,koje su u vecini.

Wido drago mi je da si zadovoljna stanom i da imas dobre komsije,nema nista bolje bez dobrih komsika.Ja ih imam i svi su mladi,spremni na druzenje i uvek da pomognu.

Maro moras izdrzati jos dve nedelje ,sta si zapela da se porodis :P

Poljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa sad kukala si da oces da se porodis sad moras makar druga da budes

Ma sto se mene tice,ja bi odma,nego kaze dokt da izdrzim jos dve nedelje,zbog bebca,pa da je poslusam.A da mi je dosta svega,vala jeste,onako iskreno,nego trpim zbog bebane. :rolleyes: Ali ja sam za kompromis,moze druga,prihvaceno!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!

Natawyyy cestitam ti od srca na sincicu,da nam je bata ziv i zdrav i da nam cuva sve seke sa foruma,koje su u vecini.

Wido drago mi je da si zadovoljna stanom i da imas dobre komsije,nema nista bolje bez dobrih komsika.Ja ih imam i svi su mladi,spremni na druzenje i uvek da pomognu.

Maro moras izdrzati jos dve nedelje ,sta si zapela da se porodis :P

Poljubac za sve

Heheh...ocu ocu,obecavam ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da rezimiramo luna ce prva ti ces maro druga ja cu treca pa posle nek rade sta ko hoce :P:P:P

@luna kako da napravimo takvu ludoriju?

@macak e znas sta mi se ne svidja...ne mogu u pancevo beovozom jer ga nema cesto smrc...to me razocaralo...hi my name is Vida and i am a shopoholic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@macak e znas sta mi se ne svidja...ne mogu u pancevo beovozom jer ga nema cesto smrc...to me razocaralo...hi my name is Vida and i am a shopoholic

Pa draga sto se ne prijavis za onu emisiju kupoholicarke,sto ce se prikazivati na Pinku uskoro?prava emisija za tebe! :lol:;) Pa mozemo ici kolima ukoliko mom dragom ne bude mnogo rano?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da rezimiramo luna ce prva ti ces maro druga ja cu treca pa posle nek rade sta ko hoce :P:P :P

@luna kako da napravimo takvu ludoriju?

@macak e znas sta mi se ne svidja...ne mogu u pancevo beovozom jer ga nema cesto smrc...to me razocaralo...hi my name is Vida and i am a shopoholic

Sto se mene tice dogovoreno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa draga sto se ne prijavis za onu emisiju kupoholicarke,sto ce se prikazivati na Pinku uskoro?prava emisija za tebe! :lol:;) Pa mozemo ici kolima ukoliko mom dragom ne bude mnogo rano?!

ne gledam tv pogotovo ne pink nisam u toku :)))tv se pali samo kad je neka utakmica...ajde videcemo ovih dana napokon sam uterala dug od grada za trudnicko pa kad mi to uplate s platom mogu da kupim za moje cudo jos sitnica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da rezimiramo luna ce prva ti ces maro druga ja cu treca pa posle nek rade sta ko hoce :P:P:P

@luna kako da napravimo takvu ludoriju?

Pa mogle bismo da pitamo admine, ali su oni sad malo zauzeti, cini mi se... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.