Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Zenske pa gde ste??? :rolleyes: Nas dve sad dosle od doktorke.Kaze ona,aaaa jos dve nedelje da izdrzis,super bi bilo...Pa ajde da je poslusam,resila sam ;) Plodove vode dovoljno,beba dobra,sutra idem u bolnicu da me pregleda vaginalno,za svaki slucaj.Lekove mi ukinula i takoc.Ma nema niste dok te ne pogleda tvoj doktor,a nebi trebalo tako da bude.Sve u svemu,zadovoljna sam,sto je najvaznije,i mirna :P .Nata u bolnicu,gde ste ostale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmoj cestitam ti i zelim sve najbolje i neka je Nena zdrava i srecna beba!

Natawyyy drzim fige da sve bude u redu i javi se kada stignes.

Wido jesi li zamislila zelju u novom stanu?

Sinoc sam se cula sa Marijom i jos uvek je u bolnici,pored svega imala je i napad zuci,pa ce biti u bolnici dok se ne porodi.Ona se nada za nekih 10-tak dana.Hrabra je i strpljiva.Sve vas je pozdravila i zahvalila na podrsci.

Poljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske pa gde ste??? :rolleyes: Nas dve sad dosle od doktorke.Kaze ona,aaaa jos dve nedelje da izdrzis,super bi bilo...Pa ajde da je poslusam,resila sam ;) Plodove vode dovoljno,beba dobra,sutra idem u bolnicu da me pregleda vaginalno,za svaki slucaj.Lekove mi ukinula i takoc.Ma nema niste dok te ne pogleda tvoj doktor,a nebi trebalo tako da bude.Sve u svemu,zadovoljna sam,sto je najvaznije,i mirna :P .Nata u bolnicu,gde ste ostale?

Maro drago mi je da ste dobro.Izdrzacete vi i te dve nedelje,taman.Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro drago mi je da ste dobro.Izdrzacete vi i te dve nedelje,taman.Ljubim vas

Sad cu ja da se stisnem,ko Nata :lol: ...Cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmooj@ Cestitke i od meme i bebe :) Neka je ziva i zdrava!

Natawyy@ Samo hrabro i bice to sve ok...nedaj se :lol::lol:

Wida@ Sve najbolje u novom stanu pa uzivaj!

Eto samo da se malo ukljucimi sve da vas pozdravim,mi tek za dve nedelje idemo na pregled.Mego imam jedno mozda malo glupo pitanje :lol: Radila sam do sad 2 puta esper.uz,koliko puta jos do kraja trudnoce treba da idem na uz,i jel sad idem na obicni? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmoj, CESTITAM!!! Sve najlepse vam zelim, odmarajte, pa se kuckamo, ... u odeljcima za bebe... ;):wub:

Neno, cestitke!!!!!!!! :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@macka pozelela sam da se iz tog stana selimo u svoj stan ili kucu :))) i da mi opet krene posao s vencanjima

joj Marija se bas muci...moguce da je zuc zeza od silnih lekova koje joj daju

@miq hvala na lepim zeljama...mislim da imas jos jedan ili dva zavisi od lekara pred kraj trudnoce su malo cesci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz...imam jedno pitanje,kako prepoznati kontrakcije pri porodjaju i swe sto ide s' tim? Ja sam usla u 37 nedelju i nista ne osecam od toga...bebac se mrda swe wreme,cesto idem u wc po pet puta nocu,ali samo mi je owo malo nejasno...Jedwa cekam da se porodim,lepo kazu da zadnje nedelje sporo prolaze... <_<

Neno cestitam na blizancima,da su ziwi i zdrawi 10000godina....

Ljubimo was swe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Super!Cestitam,cestitam !!!Nek ti je ziv i zdrav sin! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Е па да сте срећни и весели дуго година!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo natawyyy, nadam se da si lepo prosla, neka je malisa ziv i zdrav :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo natawyyy! Veliki pozdrav za tebe i bebirona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natawyyy,cestitke i od mene najblize komsinice na forumu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

ČESTITAM!!! 2338.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Sve cestitke za tebe i tvog sincica!Da je ziv i zdrav sto godina!!!!!!Ljubi bebu i od nas!:bravo: :bravo: :-\* :-\*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, koliko traje skolica za trudnice? Pitam jer bih ja krenula tek za 10-ak dana, a tada cu biti na sredini 8. meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Nato!!Cestitke od sveg srca!!!Ma nisam ni sumnjala u vas,vi ste jedna hrabra ekipa!!!Ljubac najveci :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Natawyyy nek' ti je sa srecom rodjenje sina,da je ziw i zdraw i jedwa cekamo da dodjes da nam pises o porodjaju,a i da nas zasmejawas twojim pricama....ja i nisam aktiwna toliko na sajtu,ali slatko se ismejem kada citam sta pisete swe....Puno pozdrawa za tebe i twog sincica.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Cestitamo nato. Poljubac drugaru od joce i fice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVo i nas na kratko. Do sada smo se mazili i pokusavali da siskamo. Valjdad ce uskoro da stigne to mlekce ako ne pozajmice nam wida :D. Bas sam umorna pa nesto nemam strpljenja da pisem ali vas uskoro ocekujem na bebicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

Sve najlepse od srca tebi i tvom malom decaku!!!! Ljubim vassss :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVo i nas na kratko. Do sada smo se mazili i pokusavali da siskamo. Valjdad ce uskoro da stigne to mlekce ako ne pozajmice nam wida :D. Bas sam umorna pa nesto nemam strpljenja da pisem ali vas uskoro ocekujem na bebicama

Samo kazi kad :)))) pakujem i saljem ...ma sad lezi i od mori

ja postajem s jedne strane nestrpljiva, nocas sam imala bas dve malo jace kontrakcije a s druge strane mora neko da panici umesto natawyy kad je ona sad to sve prebrinula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim, danas u 13h sam postala mama jednog prelepog decaka! Teski smo 3200g, dugacki 52cm, obim glave 36. Licimo na tatu i najlepsi smo na svetu! Andjeo mamin, bio je malo kod mame, pa su ga odneli da pajki... Nista lepse na svetu od njega nisam videla! Odoh sad da pajkim i ja, pa vam se javljam kad budem mogla! Pozdrav od mog misica i mene! :*

pa neka je ziv i zdrav.....100 godina......nadam se da si lepo prosla na porodjaju....cekamo te da nam kuckas kako je bilo..... punooooo poljubaca za malisana i tebe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja na brzinu da se javim i zahvalim na cestitkama.

Jovana je majusna (1570g) ali je cudo od bebca. Sama dise, ne prima terapiju, gledka pametno a danas je cak pocela i da pijucka malo na flasicu. Sutra ce prvi put na siku, mada sam do sada uspela 2ml samo da izmuzem a muzem se na 3-4 sata.

Fica je krupan za blizanca(2610g) ali manje je bio spreman da napusti stomak mamin. Hvalio mu je kiseonik a terapiju za sazrevanje pluca nije imao pa je poceo da ima problema sa kiseonikom. Nocas su ga intubirali i ubrizgali mu u pluca hormon za sazrevanje pluca. Od tada dobro dise. Veceras kad sam posla nazad na ginekologiju poceo je naglo da gubi vazduh pa su mu stavili deblji tubus i sada je ok. Trebali su sutra da ga skinu sa vestackog ali posle ovoga sumljam da ce morati da ga drze jos koji dan pod vestackim. Inace je maza i voli da se ljubaka i poceo je da vuce cucu ... Lepo piski, kaki i vari hranu tako da ce sve biti ok dok se jos malo adaptira sa disanjem.

Sto se mene tice idem kolicima i sedim kod njih na neonatologiji skoro celi dan. Nju mi daju da drzim pa uzivkamo zajedno a njega cu cim mu izvade tubus. Zbog carskog imam bolove ali se ne dam. Pijem lekove i picim. Imam postporodjajne kontrakcije, jake su. I pritisak mi varira pa me cesto kontrolisu, secer vise ne kontrolisem jer ne moram da primam insulin. Merili mi mokracu posle cr. Za 24h ja ispiskila 7,5l urina. :blink:. I sada bolje razumeju sto sam se zalila na otoke. :D. Znaci smrsacu malkice. Sada moram da palim muzilicu i da lezem, uskoro opet budjenje za piskenje i muzu. Poljubac od mame i njenih slatkisa :D

neno, nemoj da brines uopste....meleni ce da bude ok....nije to nista strasno.....ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.