Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

A kod mene je danas ringispil u glavi,od kako sam ustala sva sam smlacena i vrtimi se soba. Izgleda da meni pada tesko 9 mesec.Sad se kajem sto nisam sve sredila na vreme nego sad u 9 kad nisam ni za sta treba na sline briseve i gluposti i jos da sredim stan i kupim stvari za bebu. Hvata me nervoza od svega toga. Bar sam torbu za porodiliste kupila pre neki dan ali stvari jos treba da kupim u apoteci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Takica

Jos mladih mama na vidiku? :D Koje si godiste?

hahahahh....verovali ili ne, ja sam 95., god..... :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago onima koje samo treba da se sele. ja pravim kuhinju :)...od stemovanja zidova, izbijanja prozora, majstora za vodu, za struju, keramicr za plocice, pa jui plocice po ovoj vrucini, pa dizajniraj kuhinju, pa juri gde da narucimo kuhinju, pa da se kupi sporet, pa frizider pa sto klinaca...g;etovanje, krecenje, uvodjenje grejanja i sve to u mom 8 mesecu :)

Koja torba, koje stvari za bolnicu???? To ima dobrano da poceka...bar neka kisa da padne.

Sta li je sa Nenom???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno!!!!!

Drzi se!!!!!!!!!

Mislimo svi na tebe i bebice!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago onima koje samo treba da se sele. ja pravim kuhinju :)...od stemovanja zidova, izbijanja prozora, majstora za vodu, za struju, keramicr za plocice, pa jui plocice po ovoj vrucini, pa dizajniraj kuhinju, pa juri gde da narucimo kuhinju, pa da se kupi sporet, pa frizider pa sto klinaca...g;etovanje, krecenje, uvodjenje grejanja i sve to u mom 8 mesecu :)

Koja torba, koje stvari za bolnicu???? To ima dobrano da poceka...bar neka kisa da padne.

Sta li je sa Nenom???

Vaskrsija,ma opali po sviranju i pevanju,pa ce i plocice lakse da se lepe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oklagiju i opleti salim se to je njegova sramota ajte vi kod mene na krofnice sa eurokremom :lol:

Krofniceeee...mmmmmm...hocu jaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@macak Marija se porodila?jel sve ok????

Ne znam draga,ne bi trebalo,nego treba da odmara valjda jos dve nedelje,nadam se da je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji su razlozi kod tebe???

Prvenstveno da li cu osetiti da guram kada dobijem napon i koliko jako,dugo....Kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee mi se nasle definitivno... Podsecas me na mene kad mi dodju zute minute :D Udaaaaaah- Izdahhhhh... Udaaaaahhhh- Izdahhhh... Ako ti oko brojanja do 10 fali pomoc samo javi! Hehe... Ako ako, izjadaj se, bice ti lakse, evo ja i dalje lupam, mozda se i oraspolozis. Ovaj moj se pa polomi, ja ga zezam da se udao on, a ne ja, cisti, pere, pegla. Sto se ooooo tice ubila si mu restrikciju za kaznu, a? :D Ma samo smireno, prosetas i sve je bolje... Nemojte se svadjatiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Spomenuo neko oklagiju, a ja se odmah setim kad zena u filmovima nreekog provalnika ili sl. mlatne tiganjem, eee tad obicno umirem od smeha :D Znaci glasam za tiganj!!! Tiganj! Tiganj!

P.S.- Ja ne znam dal' ste primetile :D ali ja sam nesto danas hiper hiperaktivna...

I ja sam za tiganj, oklagiju nemam ;) Ma i ovaj moj radi svasta po kuci, ali meni to nije dovoljno :lol: Ipak su nam do kraja dosli gosti, javili se sat vremena pre nego sto ce doci, i ja sam na brzinu sredila celu kucu, a ledja su me toliko bolela i toliko sam bila povredjena sto do kraja sve moram sama da sam bukvalno brisala i plakala, prava histericna trudnjaca :lol: Restrikciju je nama uveo doca, pa za ooOOooOOoo moram sama da se snalazim ;) A za to nemam vremena, a i ne resava mi bracne probleme :lol:

Novi znak priblizavanja terminu-hiperaktivnost B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oklagiju i opleti salim se to je njegova sramota ajte vi kod mene na krofnice sa eurokremom :lol:

Mmmmmm :rolleyes: Moze sutra? Danas se najedosmo nekih kupovnih kolaca i voca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahh....verovali ili ne, ja sam 95., god..... :):D

Takice :blink: Drugi razred srednje? Svaka cast na hrabrosti, skidam kapu... Sta na sve to kazu tvoji roditelji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na brzinu samo da vam javim, danas u 16.04 i 16.05 h rodili se filip(2610g) i jovaana(1570g). Oboje su odmah disali samostalno, fica dobija malo kiseonikaali sam dise. Inace su oboje super,ona je cak zivahnija iako je manja. Pisacu sutra sad idem naodeljenje pa da ih mazim:)))). Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno Draga neka vam je sa srecom!!!Bas sam se obradovala!Suuuupeeer!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Ljubac za Filipa i Jovanu najveci na svetu!!!!!I za hrabru mamu naravnoooooo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno sve cestitke!Neka su zivi i zdravi sto godina! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na brzinu samo da vam javim, danas u 16.04 i 16.05 h rodili se filip(2610g) i jovaana(1570g). Oboje su odmah disali samostalno, fica dobija malo kiseonikaali sam dise. Inace su oboje super,ona je cak zivahnija iako je manja. Pisacu sutra sad idem naodeljenje pa da ih mazim:)))). Ljubac

Cestitam Neno !!!

Nek su ziva i zdrava decica :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooooo neno! Cestitam! Velikiiiii pozdrav za tri borca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na brzinu samo da vam javim, danas u 16.04 i 16.05 h rodili se filip(2610g) i jovaana(1570g). Oboje su odmah disali samostalno, fica dobija malo kiseonikaali sam dise. Inace su oboje super,ona je cak zivahnija iako je manja. Pisacu sutra sad idem naodeljenje pa da ih mazim:)))). Ljubac

Bravo za mamu i ta dva mala andjela!!! ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na brzinu samo da vam javim, danas u 16.04 i 16.05 h rodili se filip(2610g) i jovaana(1570g). Oboje su odmah disali samostalno, fica dobija malo kiseonikaali sam dise. Inace su oboje super,ona je cak zivahnija iako je manja. Pisacu sutra sad idem naodeljenje pa da ih mazim:)))). Ljubac

HUREEEEJ!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice :blink: Drugi razred srednje? Svaka cast na hrabrosti, skidam kapu... Sta na sve to kazu tvoji roditelji?

pa nista...sta mogu da kazu.....vazno im je da je njihovo dete srecno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na brzinu samo da vam javim, danas u 16.04 i 16.05 h rodili se filip(2610g) i jovaana(1570g). Oboje su odmah disali samostalno, fica dobija malo kiseonikaali sam dise. Inace su oboje super,ona je cak zivahnija iako je manja. Pisacu sutra sad idem naodeljenje pa da ih mazim:)))). Ljubac

pa neka je sa srecom, neno.....da su zivi i zdravi.....pozz za hrabru mamu, a za bebe punoooo poljubaca :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na brzinu samo da vam javim, danas u 16.04 i 16.05 h rodili se filip(2610g) i jovaana(1570g). Oboje su odmah disali samostalno, fica dobija malo kiseonikaali sam dise. Inace su oboje super,ona je cak zivahnija iako je manja. Pisacu sutra sad idem naodeljenje pa da ih mazim:)))). Ljubac

Cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нено честитам :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Nena vidis da je sve ispalo kako treba, moc pozitivnog razmisljanja...najbitnije da su bebice dobro...ljubi ih od nas!!!

@vaskrsija e za takve stvari je dobro imati muza kao sto je moj...univerzalni majstor...ja samo objasnim sta bih htela..on sam crta, porucuje delove,lepi plocice moje je samo da zanovetam :)))anyways u novom stanu nema kuhinjskih elemenata a iz ovo stana ne odgovaraju pa moramo opet da pravimo kuhinju..ne znam jesi li vec porucila ali imas radnje poput tihosa,artinvesta gde za malo para mozes da porucis delove za kuhinju

Ja malopre stigla kuci iz novog stana....mrtva sam umorna...uspela sam da padnem niz stepenice na Zelenjaku sreca te sam nekako podmetnula ruke da ne tresnem svom tezinom na dupe...e onda me je vozac 15ice posteno istraumirao kocenjem...a na kraju sam se osecala totalno beskorisno dok su zaova i muz sredjivali po stanu...a kako su nam ostavili sve strokavo ono je sramota...rastavili smo ceo regal da usisamo jer je paucine bilo za izvoz...komsije odmah da vide ko se useljava..neki ljud od prekoputa nam ponudili krevetac ako nam treba...lepo s njihove strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovaj t2807.gif ili ovaj t2824.gif

Ovaj levo je potpuno odgovarajuc, samo fali malo veci potocic :D Nisam od danas bila na forumu i sad citam i opet se setih tvojih krofnica... A do malo pre sam kaaaaao prasence samo jela, slatko-slano, slatko-slano :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahh....verovali ili ne, ja sam 95., god..... :):D

E do sad sam ja bila glavni klinder foruma, napravi me na tetku, a to nije lepo, de de :D Hehe, salim se :D Maaaa briga te!!! Koliko godina ima buduci tata? Kazi mi samo koji su komentari doktora i lekara kad im kazes za godine, i za mene se cude sto sam toliiiiko mlada- po njima? Nervira me to iscudjavanje nekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.