Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

sto bi reko moj ortak >Dupe zvace gace> sva sam kenkava i pekmezava...i zao mi da se selim po 10000 put u zivotu...Munze here i come

Pa superica Vam je Zemun !Kej Vam je blizu ...ma milinica :) .I ja krecim sledece nedelje ceo stan...da sve pripremimo za bebca...tako da znam i u kakboj si guzvi ti.Uh,pa kad krene premestanje stavri.Od kako mi je krevetac stigao,a jos ga nismo sklopili ,ko u kutiji sibica smo.Al bitno da smo zivi i zdravi,pa cemo napraviti neki raspored!

Neno samo pozitivno ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj daj Boze,castim celu kafanicu! :lol::lol:

ja pijem samo vodu...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja pijem samo vodu... :P

El kiselu? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nenooo, drzi se!!! Sve ce biti u redu, ipak ti zivis u najboljoj zemlji na svetu, ovde je sve tip-top ;) Vidis da se i bebama zuri da upoznaju Svicu... Ljubac tebi i njima pa da nas sto pre obradujes lepim vestima!

A vas ostale zene da obavestim da danas ne planiram da vas smaram kao juce :P Mozda cemo imati goste, pa moram da se pomirim sa muzem, htela-ne htela, a onda necu imati vremena za kuckanje :lol: Ne bi se inace tako lako provukao... ;)

Kisscina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nenooo, drzi se!!! Sve ce biti u redu, ipak ti zivis u najboljoj zemlji na svetu, ovde je sve tip-top ;) Vidis da se i bebama zuri da upoznaju Svicu... Ljubac tebi i njima pa da nas sto pre obradujes lepim vestima!

A vas ostale zene da obavestim da danas ne planiram da vas smaram kao juce :P Mozda cemo imati goste, pa moram da se pomirim sa muzem, htela-ne htela, a onda necu imati vremena za kuckanje :lol: Ne bi se inace tako lako provukao... ;)

Kisscina!

Jaoj zeno sto je mene moj poceo da nervira,ne mogu da ti opisem...A siroma nista mi ne radi,ali ne znam,sta god uradi,ide mi na zivce...Jos kad me uhvate bolovi....uhhhh.... :angry:

Samo mi se sklanja,po ceo dan...Mislim da mi fali OOoooOOOO :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

El kiselu? :P

Ma jok onu s Tackove cesme :P:P:P

@luna mir mir nije nije kriva ava ava niko nije krava.....dalje sam zaboravila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj zeno sto je mene moj poceo da nervira,ne mogu da ti opisem...A siroma nista mi ne radi,ali ne znam,sta god uradi,ide mi na zivce...Jos kad me uhvate bolovi....uhhhh.... :angry:

Samo mi se sklanja,po ceo dan...Mislim da mi fali OOoooOOOO :P

Hehhehehee, to ume da stvori probleme ;) Mislim da je i kod nas to slucaj... Em fali meni, em fali njemu... Eksplozivna kombinacija!!! :lol:

@luna mir mir nije nije kriva ava ava niko nije krava.....dalje sam zaboravila

Blesave li zene :lol: Ja samo dotle i znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mozes da skapiras pod kakvom sam ja zvucnom torturom od ranog jutra sve bi ti bilo jasno....komsija gore na drugom spratu shtemuje zidove hiltijem...komsija u podrmu vesernici cuka nesto, kod tog istog komsije u stanu iznad 3 cudovista od ranog jutra urlaju i histerisu, u dvoristu do nas 5 dan za redom kobajagi nesto kopaju i lopataju od 7 jutros....ulicom po 50 put prolazi kombi sa razglasom skupljamo stare ves masine,akuulatore,cisimo dvorista.....i ja govorim sebi jos samo danas jos samo danas!!!!!jos sam ja i normalna

@milenica joj bas slabo znam zemun a kej nam i nije bas blizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mozes da skapiras pod kakvom sam ja zvucnom torturom od ranog jutra sve bi ti bilo jasno....komsija gore na drugom spratu shtemuje zidove hiltijem...komsija u podrmu vesernici cuka nesto, kod tog istog komsije u stanu iznad 3 cudovista od ranog jutra urlaju i histerisu, u dvoristu do nas 5 dan za redom kobajagi nesto kopaju i lopataju od 7 jutros....ulicom po 50 put prolazi kombi sa razglasom skupljamo stare ves masine,akuulatore,cisimo dvorista.....i ja govorim sebi jos samo danas jos samo danas!!!!!jos sam ja i normalna

@milenica joj bas slabo znam zemun a kej nam i nije bas blizu

Zamisli kad tebi 3 cudovista od ranog jutra pocnu da urlaju i histerisu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisli kad tebi 3 cudovista od ranog jutra pocnu da urlaju i histerisu :rolleyes:

ne ne ja volim decu i imam jako puno strpljenja za njih ovo su doslovno monstrumi, nevspitani, razmazeni i nije cudo kakve roditelje imaju...nikad nisam cula da su deci rekli nesto lepo uvek vriste na njih pa su i deca valjda od njih naucila da tako komuniciraju...moja zaova ima troje dece koja su nemirna al se zna red i kako se ponasa ova deca kao da si ih iz pecine pustio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne ne ja volim decu i imam jako puno strpljenja za njih ovo su doslovno monstrumi, nevspitani, razmazeni i nije cudo kakve roditelje imaju...nikad nisam cula da su deci rekli nesto lepo uvek vriste na njih pa su i deca valjda od njih naucila da tako komuniciraju...moja zaova ima troje dece koja su nemirna al se zna red i kako se ponasa ova deca kao da si ih iz pecine pustio

Dobro jutro devojke!

Wido svaka cast,ti se jos i selis,a ja nista nisam ni sredila,niti kupila za bebicu.Stvarno ti se divim!

Maro sreco pa ti stvarno imas jos malo do porodaja....jao,jedva cekam da se rodi Nena.

Neno samo hrabro,bice sve ok sa bebicama,blizanci se radjaju svakako malo ranije.

Pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nenooo, drzi se!!! Sve ce biti u redu, ipak ti zivis u najboljoj zemlji na svetu, ovde je sve tip-top ;) Vidis da se i bebama zuri da upoznaju Svicu... Ljubac tebi i njima pa da nas sto pre obradujes lepim vestima!

A vas ostale zene da obavestim da danas ne planiram da vas smaram kao juce :P Mozda cemo imati goste, pa moram da se pomirim sa muzem, htela-ne htela, a onda necu imati vremena za kuckanje :lol: Ne bi se inace tako lako provukao... ;)

Kisscina!

Pih... Meni ces nedostajati danas... Ne mogu sama da se prolupavam... Eeee sad sam tuzna... A muzu ne popustaj, pred gostima kez, a kad niko ne gleda sut u cevanicu, tuuu boli, hahahahahahahahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!

Wido svaka cast,ti se jos i selis,a ja nista nisam ni sredila,niti kupila za bebicu.Stvarno ti se divim!

Maro sreco pa ti stvarno imas jos malo do porodaja....jao,jedva cekam da se rodi Nena.

Neno samo hrabro,bice sve ok sa bebicama,blizanci se radjaju svakako malo ranije.

Pozdrav za sve

Jeste draga,a ja ne mogu da iscekam,ali stvarno.Uzas koliko sam nestrpljiva.

Necu vise da kukam :lol:

Kako ste Nadja i ti? Ma kupices i spakovati,uopste se ne sekiraj za to,na kraju,uvek imas mamu ;) ,sta te briga.Jaoj kad smo kod mame,mene moja svaki dan zove po pet puta,i nedaj Boze da se ne javim,odma na mob,jer si u porodiliste.Hahahahaha crkavam od smeha od nje.

Ljubim vas lutkice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pih... Meni ces nedostajati danas... Ne mogu sama da se prolupavam... Eeee sad sam tuzna... A muzu ne popustaj, pred gostima kez, a kad niko ne gleda sut u cevanicu, tuuu boli, hahahahahahahahaha :D

hahahahahaah ima jos jedno mesto sto ih mnogo boli :wacko: ,nego jbg,treba i nama,pa nije preporucljivo tu...ali cevanica je sasvim ok....za nas... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste draga,a ja ne mogu da iscekam,ali stvarno.Uzas koliko sam nestrpljiva.

Necu vise da kukam :lol:

Kako ste Nadja i ti? Ma kupices i spakovati,uopste se ne sekiraj za to,na kraju,uvek imas mamu ;) ,sta te briga.Jaoj kad smo kod mame,mene moja svaki dan zove po pet puta,i nedaj Boze da se ne javim,odma na mob,jer si u porodiliste.Hahahahaha crkavam od smeha od nje.

Ljubim vas lutkice!

Pa sto te pozuruju ljudi? Imas ti jos vise od 3 nedelje :blink: Samo neka bebac cuci u stomacicu, sto duze to bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pih... Meni ces nedostajati danas... Ne mogu sama da se prolupavam... Eeee sad sam tuzna... A muzu ne popustaj, pred gostima kez, a kad niko ne gleda sut u cevanicu, tuuu boli, hahahahahahahahaha :D

Pffff hahhaha evo jos jedne blesave! :lol: Ma jos sam ja tu, ali ako ne smugnem uskoro, nece da bidne dobro... A ne smem ni u cevanicu, odmah bi poceo da se prenemaze, pa ko bi onda radio po kuci? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moje trudnjace, izgleda mene danas poradjaju. Jos nije definitivno, cekam uz Pa ce da odluce. Jutros u 5 mi radili uz i nije bas bio sjajan. Sad sam u cmizdrecoj fazi. Javim kad bude- sta bude

Nenooooo, ko ti je rekao da smes pre mene, a? ZAAABRANJUJEM! Mada kad bi sve vi cekale mene ne bi ste skoro :D Ja bih da te malo oraspolozim... Duso moja nemoj da places i da se sikiras, bebe ce se sigurno osecati bolje ako se smiris. Uostalom za blizanacku trudnocu nikako ne bi bilo lose ni sad da se porodis, pa 35. si nedelja ako se ne varam, a to je super, nista ne brini, dobro si ti dogurala, nije lose da se te male srecice strpe jos malo, ali ako im se bas zuri da upoznaju mamu nista strasno. Uz tebe smo i javljaj obavezno kako se odvija situacija! Ljubim tebe i tvoje malene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pffff hahhaha evo jos jedne blesave! :lol: Ma jos sam ja tu, ali ako ne smugnem uskoro, nece da bidne dobro... A ne smem ni u cevanicu, odmah bi poceo da se prenemaze, pa ko bi onda radio po kuci? <_<

Aaaa onda ne diraj radnu snagu, nadji neki drugi nacin :D Moj muz se inace oseca zapostavljenim pored ovog foruma,, jaaaadan kaze sinoc- Naatasaaaa ostavi maaaaloooo taj lap-top, vidids da na tom bebcu ima virusa hahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa onda ne diraj radnu snagu, nadji neki drugi nacin :D Moj muz se inace oseca zapostavljenim pored ovog foruma,, jaaaadan kaze sinoc- Naatasaaaa ostavi maaaaloooo taj lap-top, vidids da na tom bebcu ima virusa hahaha :D

Nista mi ne pricaj... Ja sam odlucila da svog dovedem do ludila koliko visim na forumu, zato sto on mene dovodi do ludila gomilom drugih stvari. Tvoj jer bar jos uvek u fazi da se sali, moj ce jos malo uzeti i baciti laptop kroz prozor. A nece, bio je preskup, ali ce mi garant nabaciti neku sifru da ne mogu da se ukljucim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehhehehee, to ume da stvori probleme ;) Mislim da je i kod nas to slucaj... Em fali meni, em fali njemu... Eksplozivna kombinacija!!! :lol:

Blesave li zene :lol: Ja samo dotle i znam...

... kupus i pecenje, slatko pomirenje-eto vam pesmice do kraja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste draga,a ja ne mogu da iscekam,ali stvarno.Uzas koliko sam nestrpljiva.

Necu vise da kukam :lol:

Kako ste Nadja i ti? Ma kupices i spakovati,uopste se ne sekiraj za to,na kraju,uvek imas mamu ;) ,sta te briga.Jaoj kad smo kod mame,mene moja svaki dan zove po pet puta,i nedaj Boze da se ne javim,odma na mob,jer si u porodiliste.Hahahahaha crkavam od smeha od nje.

Ljubim vas lutkice!

Ahahahaha,pa brine zena i ona je nestrpljiva.Mi smo super,odlicno se osecam,mada mi se od jutros prvi put naduli prsti na rukama.

Ma znam,kupicu i ja.Narucila sam sve,nego cekam da okrecimo stan,pa onda sve ostalo...

Ljubim vas i ne ljuti se na muzica,dooooobar je,mukica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Wida, @Mara, vi resile da zakazete bebi kad da izadje? Eee, pa ne moze to svako, vidite, ja vaspitala svoju bebu jos u stomaku, rekla ne pre ponedeljka i vidite da me slusa (BAR JOS UVEK SLUSA), hahaha :D Sad sigurno razmislja, ma sad ces ti da vidis, sad cu iz inata bas sutra :D Kafanica, kakva kafanica?- Ja se prijavljujem!!! :D Widoooo, ne pravi se fiiina, kao voda... Volim i ja vodu, sa maaaalo jecma, pa maaaalo kvasca... Sve u svemu moze jedna casa crnog tocenog, to mi je granica, da ne brisem podove, mada jesam ja vredna :D Hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve smo kolektivno odlepile....

@macak maza kreni bre zeno u kupovinu vec jednom il ti cekas mene da te vodim u Pa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve smo kolektivno odlepile....

@macak maza kreni bre zeno u kupovinu vec jednom il ti cekas mene da te vodim u Pa.....

Pa ja tebe draga cekam,ali ti nikako da me pozoves :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@natawyyy moj cale kaze voda nije zdrava ni u cipelama :P:P:P mada sam ja 100% alkohol free oduvek...moju je nemoguce vaspitati nesoj je na oca...ja sinoc bas kazem muzu ne da cu imati dete nego cu dobiti jos jednu njegovu kopiju...najebala sam kako god okrenes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.