Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Uf sad mi je jasno sto ne znate ko je Georgina...kad videh na drugoj temi koliko godina imate....bezale ste s casova srpskog da bi jurile muzeve :P:P:P ccc pored vas ja se osetih matoro

Nikad nisam bezala s casova srpskog, zar toliko katastrofalno pisem? :o:P:lol: Ja da sam bezala sa casova jezika, mm-a nikad ne bih upoznala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad nisam bezala s casova srpskog, zar toliko katastrofalno pisem? :o:P:lol: Ja da sam bezala sa casova jezika, mm-a nikad ne bih upoznala :rolleyes:

pa Radovan III je deo programa za IV srednje breeee...to je drama po kojoj je radjena predstava ako me pamcenje jos sluzi napisao je Dusan Kovacevic...sta ces jednom streber uvek streber

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa Radovan III je deo programa za IV srednje breeee...to je drama po kojoj je radjena predstava ako me pamcenje jos sluzi napisao je Dusan Kovacevic...sta ces jednom streber uvek streber

Ne, mozda je nekad bilo a sad se pripoveda :rolleyes: Preteci cu te u streberluku: u skoli sam imala odvojeno srpski i knjizevnost, a knjizevnost mi je bila omiljeni predmet, pa vrlo dobro znam lektire :rolleyes: Radovana III nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatko se ismejah i ja...Bas ste super.. :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Axaxaxaa sta uradi Georgina, ma da stalno pravi s***a :) Pa nisam valjda toliko matora da samo ja i jos poneko znamo ko je lik :blink: (ma jesam nego sta sam nego matora koka) :) Bas ste se lepo zabavile xexexexeex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја имам диоптрију -5. Очни ми је написала препоруку за царски уколико се покаже да је беба крупнија од 3,5кг и након што се ураде мерења карлице. Разговарал сам са јендим другаром који је офтамолог, а који ради на Клиничком у београду и он ми каже д ауколико непостоји дегенративна промена ока, да је очувана мрежњача и остало нема никаквих разлга да идем на царски. Е сад, идуће недеље ћу ићи на контролу код овог мог чудака од доктора па ћу да видим шта он има да ми каже.

Pa da,i meni su tako rekli na klinickom.Bitno da je ocno dno dobro ,pa onda kao ne bi trebalo da dodje do nekih komplikacija.A dr mi je rekla da mi je beba krupna.Kad poredim kilazu mog bebca sa ostalima,normalan je ,al izgleda posto sam ja sitna ,mozda je krupan u proporciji na moje telo.Ne znam,valjda doktori znaju sta treba ciniti da bi sve bilo dobro.Ja sam spremna da svima pre porodjaja opet ispricam i o dioptriji ,o tome da sam uska ....ja se samo plasim da me izmuce ,i mene i dete...al videcemo,ima jos fore,bice dobro sve ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa Radovan III je deo programa za IV srednje breeee...to je drama po kojoj je radjena predstava ako me pamcenje jos sluzi napisao je Dusan Kovacevic...sta ces jednom streber uvek streber

Ma jesam ja streber, bila odlicna sa svim peticama u medicnskoj, ali mi to ne radismo :D U programu za 4.god mi to nismo imali, kao ni lunaisunce... Mislim ne bih ja da kazem da si ti odavno zavrsila 4. ... HAHAHA, z se ja malo. A stvaaaaarno ne volim da gledam to, alergicna sam na onog glumca... Ih pa mora neko da se provaljuje ovde, ocigledno da smo za danas lunaisunce i moja malenkost bile zaduzene za to :D Ko ce sutra preuzeti ulogu??? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj vas dve...sita se ismejah...inace meni se prababa zvala Georgina :))) mi se za vikend najverovatnije selimo u novi stan ...ima da trcim po njemu koliko ima mesta...mada moj muz i ja kako smo navikli na mali prostor ima da se scucurimo u jednom cosku i da nam ostatak zjapi prazan...sutra me ceka ciscenje sreca te imam zaovu i svekrvu da mi pomogu...danas smo isli kod svekrve da vidi sta mozemo odatle da uzmemo od stvari posto nije skroz namesteno ...mozda cam vec sutra kuckam iz nove gajbe...

Bas lepo, cestitam! Bas sam srecna zbog tebe, imacete mesta za jurcanje po stanu samo tako :D Ja mislim da ti upregnes svekrvu a ti budes izvidjac radova,mora neko i to hahaha :D Ocekujem da sutra porukice doputuju iz novog stana! Jubimo vassss bebac i ja !!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatko se ismejah i ja...Bas ste super.. :lol::lol:

:P:wub:B)B)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se juce zallila hocu ctg. E mene zbog pritiska zadrzali u privatnnoj bolnici. Pposle mi uradili ctg, jedan bebac imao kratko nizak puls. Spakovali me u sanitet i poslali u kantonalnu bolnicu da ako me budu iznenada poradjali budem blizu neonatologije. I evo vec satima visim na ctg-u i ludim. Samo jos jednom je kratko imala nizi puls. Izgleda cu moci jos da budem trudna. Sad sam vec umorna od 9 mi prate ctg. Jos malo pa ce me valjda skinuti sa ovoga. Laku noc ili dobro jutro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se juce zallila hocu ctg. E mene zbog pritiska zadrzali u privatnnoj bolnici. Pposle mi uradili ctg, jedan bebac imao kratko nizak puls. Spakovali me u sanitet i poslali u kantonalnu bolnicu da ako me budu iznenada poradjali budem blizu neonatologije. I evo vec satima visim na ctg-u i ludim. Samo jos jednom je kratko imala nizi puls. Izgleda cu moci jos da budem trudna. Sad sam vec umorna od 9 mi prate ctg. Jos malo pa ce me valjda skinuti sa ovoga. Laku noc ili dobro jutro

neno drzi se, bice bebci dobro, to je samo privremeno malo ima je tesno unutra...samo [pzitivno razmisljaj i preguracete to...mi ti svi saljemo pozitivne misli i da sledeca poruka bude o tome kako ste se lepo vratili kuci...

@natawy ajde vikend je vreme da se poradjas :P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moje trudnjace, izgleda mene danas poradjaju. Jos nije definitivno, cekam uz Pa ce da odluce. Jutros u 5 mi radili uz i nije bas bio sjajan. Sad sam u cmizdrecoj fazi. Javim kad bude- sta bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moje trudnjace, izgleda mene danas poradjaju. Jos nije definitivno, cekam uz Pa ce da odluce. Jutros u 5 mi radili uz i nije bas bio sjajan. Sad sam u cmizdrecoj fazi. Javim kad bude- sta bude

Ne brini mila, ako beba bas hoce i mora napolje, bice sve u redu!

Cekamo da se javis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa neki smo vala i blizu termina :D :D :D Ja kao da osecam da se blizi polako, osecam da se spustio bebac, ne po tome sto idem cesto u wc jer i ne idem cesto, vec ne znam, nesto je tamo dole drugacije, i kad hodam... Kazu da se bebac malo primiri kada se blizi dan porodjaja, a moj se posle perioda skakutanja po stomaku sad malo primirio, mada je i inace bilo tako- 2, 3 dana nemirko, pa onda primirje... E sad videcemo...

i moje se bepce primirilo,primecujem da cesce idem u wc, ali mislim da sam ipak daleko od porodjaja...tek smo 33.ned...imamo jos da guljamo! :) :)

nekad se osecam kao da mogu da poletim, a nekad toliko otezam, najcesce kad mi se zglobovi naduju ko krofnice da se osecam kao prava trudnjaca pa mi sve tesko...uh!

poz :)

neno uz tebe smo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moje trudnjace, izgleda mene danas poradjaju. Jos nije definitivno, cekam uz Pa ce da odluce. Jutros u 5 mi radili uz i nije bas bio sjajan. Sad sam u cmizdrecoj fazi. Javim kad bude- sta bude

Drzi se! Nema nerviranja. Cekamo te sa lepim vestima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neno samo hrabro, cekamo da nam javis kako su obe bebe dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos zenskice.... Neno drzimo ti palceve i saljemo pozitivne misli...Bice sve u redu!

Joj ako mogu da biram,ja danas nebih da se poradjam,bas me mrzi danas,aj sutra :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos zenskice.... Neno drzimo ti palceve i saljemo pozitivne misli...Bice sve u redu!

Joj ako mogu da biram,ja danas nebih da se poradjam,bas me mrzi danas,aj sutra :lol: .

Sad bila do pekare i gledam se u izlogu spustio mi se stomak....mislim

se nemoj samo danas kad treba da se selimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mara1986, wida, hvata vas frka, a? :rolleyes: Valjda vas nece bebironi "iznenaditi" danas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto bi reko moj ortak >Dupe zvace gace> sva sam kenkava i pekmezava...i zao mi da se selim po 10000 put u zivotu...Munze here i come

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad bila do pekare i gledam se u izlogu spustio mi se stomak....mislim

se nemoj samo danas kad treba da se selimo...

I meni isto,mada nikad i nije bio nesto visoko..Sta te briga,oni bi sve preselili,dok izadjes iz bolnice,sve gotovo... :lol:

otekla sam ko konj,zaboravila sam kako mi izgledaju clanci...sa 36,nosim 40 i to samo papuce.Pocinje i to da me nervira. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mara1986, wida, hvata vas frka, a? :rolleyes: Valjda vas nece bebironi "iznenaditi" danas :P

Ma nece,nisam ja te srece...ja kakva sam,ima termin da presisam,POTPISUJEM JAVNO,evo videcete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se selidbe tice, tu te kontam. Za 6 godina smo se selili 4 puta... :blink: I uvek mi je bilo muka od toga, a kamoli tebi sad u drugom stanju... Pa jos beba hoce napolje... :o Samo lagano. Izguraces i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nece,nisam ja te srece...ja kakva sam,ima termin da presisam,POTPISUJEM JAVNO,evo videcete.

Nemoj dvaput da kazes :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj dvaput da kazes :lol:

Joj daj Boze,castim celu kafanicu! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.