Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

:lol::lol: Izvini . Ja sam mislila na bebicu. Meni je u 23 nedelji obim stomaka 97 cm..Vjerovatno poslije naglo raste.Jedva čekam :rolleyes:

 [/codebox]

Pa ja imam dva bebca, zato smo ogromni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja imam dva bebca, zato smo ogromni

Miste ogromni nego divni i slatki.... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, provedoh dan u toaletu... Ne znam da li sam nesto lose pojela ali znam da me zadnjica boli :lol:. No sve je bolje od zatvora.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim frkise se oko odgoja dece.... Puno panike oko stvari koje su prirodne, samo polako B). Kad se osvrnes unazad prelepo iskustvo u kome se svako lepo snadje :D

Ma znam da ce sve to samo od sebe ici verovatno, to je samo trenutni razlog za frku, sad cu ja da pronadjem neki novi, samo polako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i nas...oka nisam sklopila cele noci,neke maloletnice se uspalile,pa se drale celu noc ko nenormalne,a joj...mm spava ko top,a ja samo levi bok-desni bok,a dok se okrenem,sve zvezde vidim,boli stomak,ledja,sacuvaj Boze,kakva noc!Koliko sam prala i peglala ko sumanuta,sad me mrzi da spakujem torbu strasno!!Kao da cu to da radim ceo dan....Ima vreme,jos neki dan :lol:

Pozdrav za sve!

A ja naprotiv nocas makar kao covek spavala, posle duuuuzeg vremena... I onda onako naspavana hiperaktivna ceeeeli dan nesto pakovala, nisam sela, pa me sad probada pri dni stomaka i kroz cicu cim se pomerim i ustanem, jedino kad lezim ok... Ta cuvena torba, da sam mogla cini mi se ne bih je ni pakovala koliko me je mrzelo to, sve bih drugo radila :D E onda se namolih jedan dan... :lol: Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, provedoh dan u toaletu... Ne znam da li sam nesto lose pojela ali znam da me zadnjica boli :lol:. No sve je bolje od zatvora.... <_<

Sve, ali SVE je bolje od zatvora. Da mi je neko rekao da ce najveci problem u toku cele trudnoce da mi bude zatvor- ne bih mu verovala! Vi ne znate koje sam ja muke videla juce, kao i pre nekoliko dana, bilo je zatvora i do sad u toku citave trudnoce, ali kao ova dva puta ne. Ide mi se u wc, gura kad tako moram da kazem, izvinjavam se sto sam malo odvratna, a nema sanse, kao kamen, padoh u nesvest od bolova, 3h sam provela u kupatilu milion puta se preznojila, krvarilo je... Uh Boze, koji su to bolovi... Jedva nekako uspela. Tonu kompota od sljiva sam popila, voce, dosta vode i nista... Ne znam vise sta cu, ne bih senu caj uzimala... Stavljam malo kantarionovo ulje, jer covece DDDDDDD me boli, svaka sast onome ko ga izmisli! Iskukah se ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo i nas "pocepanih" :wacko: Od jutros me je malo popustilo, ali sam ipak zvala docu da ga pitam sta da radim, i rekao mi je da sve dok ne osetim bol u stomaku i ne krvarim to sve nema veze sa bebom i nema potrebe da dolazim na pregled. Kaze da sam verovatno istegla misic, ili mi se pomerila neka koscica, posto to sve tamo vise nije fiksirano kako treba, ali u svakom slucaju terapija je ista-krecem se koliko sama osetim da mogu, pratim kako se razvija situacija i ako se pogorsa idem kod njega. Danas mi je stvarno mnooogo bolje, ali i dalje me ljudi gledaju kao da sam sloncina, koliko se gegam kad hodam :lol: Dobro je, a bas sam se bila uplasila da ce to tako ostati do kraja, da cu imati problema na porodjaju zbog toga... Ispade dobro sto mm ne radi, inace ne znam kako bih sama sa malom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo i nas "pocepanih" :wacko: Od jutros me je malo popustilo, ali sam ipak zvala docu da ga pitam sta da radim, i rekao mi je da sve dok ne osetim bol u stomaku i ne krvarim to sve nema veze sa bebom i nema potrebe da dolazim na pregled. Kaze da sam verovatno istegla misic, ili mi se pomerila neka koscica, posto to sve tamo vise nije fiksirano kako treba, ali u svakom slucaju terapija je ista-krecem se koliko sama osetim da mogu, pratim kako se razvija situacija i ako se pogorsa idem kod njega. Danas mi je stvarno mnooogo bolje, ali i dalje me ljudi gledaju kao da sam sloncina, koliko se gegam kad hodam :lol: Dobro je, a bas sam se bila uplasila da ce to tako ostati do kraja, da cu imati problema na porodjaju zbog toga... Ispade dobro sto mm ne radi, inace ne znam kako bih sama sa malom ;)

Super sto je sve ok, samo odmaraj i proci ce. Joj cuti molim te, ja se u poslednje vreme osecam kao da skripucu kosti i mrdaju na sve strane "tamo dole", kao rasrafljena :D Hahaha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se ponekad cini kad ujutru ustanem kao da sam celu noc jahala bure....ili ako dugo spavam na jednoj strani pa se okrenem...ko da imam 80 godina...

@natawyyy ja sam pre neki dan zaglavila u kupatilu i razmishljala o tome kako cu da se napnem da istesem dete kad jedno g**** ne mogu :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pre neki dan zaglavila u kupatilu i razmishljala o tome kako cu da se napnem da istesem dete kad jedno g**** ne mogu :))))

Hahahahaa, umirem, raspadam se od smeha, hahahaha, cek'da zavrsim pa kuckam odg, hahahahahahahahahahahahahahaha :D E vala si blesava! A meni proslo kroz glavu da cu od onolikog napinjanja na wc solji da se porodim :D Jaoj jos se smejem, sad se setila i "bureta", pfiiiaaaaahahaahahahaha :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta da radim kad mogu jedino da se sprdam....celu trudnocu muku mucim sa stolicom...ovako smo se bar nasmejale od muke

anyways drzite mi palceve napokon smo nasli pristojan stan za manje parica koji nam odgovara samo da sutra zbarimo gazde da nam opravke po stanu odbijaju od kirije i da se selimo iz ove kutije sibica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta da radim kad mogu jedino da se sprdam....celu trudnocu muku mucim sa stolicom...ovako smo se bar nasmejale od muke

anyways drzite mi palceve napokon smo nasli pristojan stan za manje parica koji nam odgovara samo da sutra zbarimo gazde da nam opravke po stanu odbijaju od kirije i da se selimo iz ove kutije sibica

E evo nekog ko me razume :D

Drzimo palceve- od nas imas 4 komada palceva!!! :D hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nocas je na mene bio red da ne spavam!!!Zaspala tek oko 1 , u 5 me muz probudio kad je dosao s posla i evo sad ko najgoratrudnjaca cekam da se otvori pekara da odem po klopu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu zene, pa ja resih onaj moj problemcic-jednim velikim O! :lol: Sto mi ne rece doca da je tako lako resenje.... Valjda se opustio onaj misic, ko ce ga znati :blink: Uglavnom, O je resenje za sve vase probleme! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, zene, da postavim ja jedno glupo pitanje: kada se ulazi u 9. mesec? Je l' kad udjemo u 36. nedelju? Ili kad navrsimo 36 nedelja pa udjemo u 37? Svi kazu kao kad udjes u 36, ali to bi onda znacilo da mesec traje 5 nedelja (cela 36, cela 37, cela 38, cela 39 i cela 40!), zar ne? Onda bi valjda trebalo da se ulazi sa punih 36, tj. prvog dana 37. nedelje. Ili pak, ako racunamo da je mesec 30 dana, onda se ulazi sa 35+5, tako da je to onda poslednje 4 nedelje (28 dana)+2 dana od 36. nedelje=30 dana, tj. poslednjih mesec dana! :unsure: U svakom slucaju, ja sam tu negde :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu zene, pa ja resih onaj moj problemcic-jednim velikim O! :lol: Sto mi ne rece doca da je tako lako resenje.... Valjda se opustio onaj misic, ko ce ga znati :blink: Uglavnom, O je resenje za sve vase probleme! B)

Draga ja nisam razumela sta je O? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer postoji sansa da zena ne primeti kad joj pukne vodenjak? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ja nisam razumela sta je O? :rolleyes:

Pa O je orgazammmmmmmmmmmmmmm :lol::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta da radim kad mogu jedino da se sprdam....celu trudnocu muku mucim sa stolicom...ovako smo se bar nasmejale od muke

anyways drzite mi palceve napokon smo nasli pristojan stan za manje parica koji nam odgovara samo da sutra zbarimo gazde da nam opravke po stanu odbijaju od kirije i da se selimo iz ove kutije sibica

Cekamo novosti o novoj gajbi. Samo mi nije jasno kako ces pred porodjaj da se selis :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer postoji sansa da zena ne primeti kad joj pukne vodenjak? :blink:

Samo ukoliko se radi o visokom prskanju kada curka po malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer postoji sansa da zena ne primeti kad joj pukne vodenjak? :blink:

Meni nije ni pukao, busili su mi ga... Ali kako su nam pricali u skolici za trudnice, ako pukne ono odjednom, nema sanse da ne primetis, a ako pocne samo da curka pomalo, mozda pomislis da si se upiskila ili da ti ide sekret, a to proveris tako sto stavis unutra palac i kaziprst, pa pomirises, i ako se ne oseti na mokracu i ne razvlaci se znaci da je u pitanju vodenjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaa OOooooOOOoooo je orgazam a :lol: ,super! Pa logicno je da O resava sve probleme,i ja svasta pitam.hehehehehe...Bilo kako bilo,vazno da ne boli vise.

Hvala na odg za vodenjak,nesto mi pade na pamet da pitam,a vas dve ste radjale,pa reko znate sigurno ;) .E da ne zaboravim,Macka Maza menja net,pa je zato nema,cule smo se juce.

Ja svakim danom gubim strpljenje,hocu da se poradjam bre,a nista,kontrakcije imam,ali slabe i neredovne,samo me zavaraju.Joj!Sanjala sam nocas da sam se porodila,i videla sam moju malu mrvicu,i jos mi teze :( ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaa OOooooOOOoooo je orgazam a :lol: ,super! Pa logicno je da O resava sve probleme,i ja svasta pitam.hehehehehe...Bilo kako bilo,vazno da ne boli vise.

Hvala na odg za vodenjak,nesto mi pade na pamet da pitam,a vas dve ste radjale,pa reko znate sigurno ;) .E da ne zaboravim,Macka Maza menja net,pa je zato nema,cule smo se juce.

Ja svakim danom gubim strpljenje,hocu da se poradjam bre,a nista,kontrakcije imam,ali slabe i neredovne,samo me zavaraju.Joj!Sanjala sam nocas da sam se porodila,i videla sam moju malu mrvicu,i jos mi teze :( ...

Joj, porodices se, ne brini. I ja sad vec osecam neku tremu, znam da se blizanci radjaju ranije pa sam u frci kada ce. Vec mi nekako prenapet stomak, kao da im je malo mesta... Sretna jer smo dobro dogurali da se ne porodim mnogo pre vremena... Volela bih da izdrzim jos ali sam nestrpljiva da ih vidim! Cekamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, porodices se, ne brini. I ja sad vec osecam neku tremu, znam da se blizanci radjaju ranije pa sam u frci kada ce. Vec mi nekako prenapet stomak, kao da im je malo mesta... Sretna jer smo dobro dogurali da se ne porodim mnogo pre vremena... Volela bih da izdrzim jos ali sam nestrpljiva da ih vidim! Cekamo....

Pa da,nestrpljenje je cudo,sve mislilim,ajde vise,da pregrmim i to,pa da se igram sa bebanom...nego u pravu si,neka su nam bebice dobre i mi sa njima,pa da cekamo,sta cemo drugo.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da se i ja malo pozalim. Citam Vas danima i uglavnom delimo iste muke vezano za spavanje tj. nespavanje i vreme koje se tesko podnosi.

Nego mene je sad u proteklih par dana poceli da muce bolovi u prstima na rukama. Imam utisak kao da imam cevape a ne prste i uopste ne mogu da stisnem ruku jako. A s obzirom da sam pocela da oticem i noge i ruke nekako se tripujem oko tih oticanja a sad i ovi bolovi. Da li je neka imala slican problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.