Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Devojke, SanjaRuška se danas porodila, Tisa je teška 3350 i 45 cm dugačka, dobro je prošla, ali detalje će vam pisati ona kad se vrate kući :D

Čestitam i ovde, da nam je drugarica živa i zdrava 100 godina!!!!

Joj cestitamo i mi, bas me iznenadila. Super da je sve dobro prosla i lepotica bas napredna :D cekamo izvestaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Maki-D preduhitrila si me... :) Sad sam se cula sa SanjomRuskom i htela da vam javim da se porodila... Kaze da je proslo sve ok, s tim sto je ona bila 13 sati na indukciji... Jadna... :( Al sad su, hvala Bogu, obe dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske porodila nam se SanjaRuska! Ja u selo,javljam se sa mob. pa ne vidim dali je neka jos objavila ovu radosnu vest. Svejedno,dobre su nam zenske,i zelimo im sve najbolje! Pozdrav za sve,kupicu vam po lulicu na vašar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BRAVO!!!! BAS SAM SE IZNENADILA! CESTITAM SRECNOJ MAMI I NEKA NAM JE TISA ZIVA I ZDRAVA!!!! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuška čestitam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HUREEEJ! Nek je Tisa ziva i zdrava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo SanjaRuska neka je malena ziva,zdrava i vesela!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

ČESTITAM SANJARUSKA, BAS SI NAS OBRADOVALA, SVE NAJBOLJE I MAMI I BEBICI I TATI!

A ja mislila nece ona jos. Devojke danas je prvi avgust....al vreme leti.

Kako ste mi sta ima novo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novo nije, sve losijevspavam. Umorna sam kao pas. Sutra mi dolaze muski iz srbije, dobro smo izdrzali odvojeno. Vise ih nigde same ne pustam.

Inace u zadnje dve nedelje dodajem dnevno po 200-300 g :blink: i pored dijete. Varenje mi sporije. Kako vi?

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao neno, pa ne znam, mozda se bebac goji, voli da jede. Ako vec imas neku dijetu proveri sa svojim dr. Meni je isto cudno nabacila sam 15kg al mi se bas i ne primecuje. Kakva si ti? Mozda se i tecnost skuplja, otices li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske... Ja sam da kazem dobro, ali budim se 100 puta i to je uzasno... Sto kazes Neno, umorna sam. Ima jos do termina, ali postajem nestrpljiva. Ubija me neizvesnost - kada ce i kako biti. :unsure: Kakvu to dijetu drzis? Ja sam se do posledljeg merenja ugojila 13kg. Mmmoj, da ne vidi se nesto posebno, ja sam se bas malo promenila, nekako sam ista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao neno, pa ne znam, mozda se bebac goji, voli da jede. Ako vec imas neku dijetu proveri sa svojim dr. Meni je isto cudno nabacila sam 15kg al mi se bas i ne primecuje. Kakva si ti? Mozda se i tecnost skuplja, otices li?

Ma ne oticem, hvala Bogu. Ja sam stigla na 7 kg. Prosle nedelje sam bila kod moje nutricioniste i zadovoljna je. Ali me plasi ako ovako nastavim ima da budem kao tenk, od hormona ja sam se jos pre trudnoce ugojila 20 kg. Sva sam. Okrugla, mada me svi tese kao otislo mi na stomak. Pih. U sredu idem kod ginica, videcu kako napreduju bebice, nadam se da su one pojele najveci deo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske... Ja sam da kazem dobro, ali budim se 100 puta i to je uzasno... Sto kazes Neno, umorna sam. Ima jos do termina, ali postajem nestrpljiva. Ubija me neizvesnost - kada ce i kako biti. :unsure: Kakvu to dijetu drzis? Ja sam se do posledljeg merenja ugojila 13kg. Mmmoj, da ne vidi se nesto posebno, ja sam se bas malo promenila, nekako sam ista.

Dijetu drzim zbog diabetesa.

Ti ces nale uskoro, blago tebi, lepo si izgurala sad si na sigurnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM SANJI I NEKA NAM JE TISA ZIVA IZDRAVA I LEPA NA MAMU!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnicama :rolleyes:

Eto i ja resih da vam se pridruzim.u 32-goj smo nedelji,termin nam je oko 23-ceg septembra.

Da li je neka od vas imala ili ima povisene leukocite? Meni su 20.Od analiza mi je dr trazila da uradim urin-urinokulturu,uzela mi briseve,da proverim zube,sve je uredu.Dobro se osecam,nista me ne boli.Na moje pitanje,sta dalje,dobila sam odgovor "Nista,nemam pojma sta ti je" :o i sta sad ja da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne oticem, hvala Bogu. Ja sam stigla na 7 kg. Prosle nedelje sam bila kod moje nutricioniste i zadovoljna je. Ali me plasi ako ovako nastavim ima da budem kao tenk, od hormona ja sam se jos pre trudnoce ugojila 20 kg. Sva sam. Okrugla, mada me svi tese kao otislo mi na stomak. Pih. U sredu idem kod ginica, videcu kako napreduju bebice, nadam se da su one pojele najveci deo....

Neno pa ti nosis blizance,moras malo vise da se ugojis.Sedam kg do sada,pa nisi puno.Obzirom da pazis na ishranu,verujem da je sve sto unosis ok.Pozdrav za vas troje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnicama :rolleyes:

Eto i ja resih da vam se pridruzim.u 32-goj smo nedelji,termin nam je oko 23-ceg septembra.

Da li je neka od vas imala ili ima povisene leukocite? Meni su 20.Od analiza mi je dr trazila da uradim urin-urinokulturu,uzela mi briseve,da proverim zube,sve je uredu.Dobro se osecam,nista me ne boli.Na moje pitanje,sta dalje,dobila sam odgovor "Nista,nemam pojma sta ti je" :o i sta sad ja da radim?

Dobro dosla u najduzi trimestar ;) Gde vodis trudnocu?Ja nisam imala povecane leukocite,zaista ne znam sta da ti kazem,valjda ti sugavi doktori treba malo vise da se posvete jednoj trudnici.Ti si ih imala u krvi povecane,jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnicama :rolleyes:

Eto i ja resih da vam se pridruzim.u 32-goj smo nedelji,termin nam je oko 23-ceg septembra.

Da li je neka od vas imala ili ima povisene leukocite? Meni su 20.Od analiza mi je dr trazila da uradim urin-urinokulturu,uzela mi briseve,da proverim zube,sve je uredu.Dobro se osecam,nista me ne boli.Na moje pitanje,sta dalje,dobila sam odgovor "Nista,nemam pojma sta ti je" :o i sta sad ja da radim?

Dobro dosla Love. Ja bih otisla i kod drugog doce i uradila i leukocite i crp. Ako su poviseni mora doca da nadje zasto, onda postoji negde infekcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno. ako te uhvatilo ludilo hormona, nemoj se brinuti i obracati paznju na izgled, bitno je da su bebice ok. Inace svima nam nesto fali. Krvna slika, ovo nisko, ovo visoko, neko secer... Bitno da se prati da ne ode mnogo izvan granica i alarmantno. Znate kako kazu ipak je ovo drugo stanje, valjda organizam poludi.L

Loveyou, vazi i za tebe, redovno prati leukociti i ako nije alrmantno nemoj se brinuti. Tako sam i ja sa trombocitima prosla, niski celu trudnocu, al kazu da nije strasno, jos uvek pratim. Svaki mesec vadim krv. Bas sam dosla iz bolnice sa savetovanja za epi, i kao sto sam pretpostavila to moze biti problem da ga ne dobijem, naravno ako mi se bas bas srozaju ispod 100 sto nisam nikad imala. Nadam se da ce se srediti. Poz.

Nale jel frka! Jesi prestala sa terapijom? Pa tebe Ruska pretekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko zna sta nam je sa MarijaVladom, nema je da se javi?? Ona bese u bolnici zadrzana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla u najduzi trimestar ;) Gde vodis trudnocu?Ja nisam imala povecane leukocite,zaista ne znam sta da ti kazem,valjda ti sugavi doktori treba malo vise da se posvete jednoj trudnici.Ti si ih imala u krvi povecane,jel?

Hvala :rolleyes: .Da,u krvi su mi poviseni.Jesu vala sugavi.pitam se samo da je neko njihov u pitanju da li bi tako olako shvatali stvari.Potrazicu misljenje drugog lekara.inace trudnocu vodim u subotickom dispanzeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla Love. Ja bih otisla i kod drugog doce i uradila i leukocite i crp. Ako su poviseni mora doca da nadje zasto, onda postoji negde infekcija.

Hvala na dobrodoslici :D .Tako cu i uraditi,idem u cetvrtak kod drogog lekara,pa cu videti.Kontam i ja da je neka infekcija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko zna sta nam je sa MarijaVladom, nema je da se javi?? Ona bese u bolnici zadrzana.

I mene to zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko zna sta nam je sa MarijaVladom, nema je da se javi?? Ona bese u bolnici zadrzana.

Valjda je bila izasla koliko ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici :D .Tako cu i uraditi,idem u cetvrtak kod drogog lekara,pa cu videti.Kontam i ja da je neka infekcija...

dobrodosla Loveyou ,i Sanjaruska cestitam :) !!!

Ja sam danas radila laboratoriju ,krv i urin.Kada sam predavala bocice sa urinom primetila sam unutra bele mrvice,od utrogestana.Valjda nece uticati na rezultat :unsure:

Posle sam prosetala i kupila bebcu 2 bodica na snizenju ;) ,i odmah zaboravila na brigicu oko urina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.