Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Da li bi mi neko objasnio kako da stavim taj ticker? Nije mi jasno, odem na lilypie, unesem sve sto treba i zar ne treba onda taj kod koji dobijem da kopiram u potpis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam stvarno malo vremena, ali mislim na vas!!!

sto se tice epidurala, imala sam srecu da me je poradjao Vejnovic pa sam i preko naseg jako dobrog prijatelja uspela da sredim epidural!

Inace ga ne daju, jer im fali anesteziologa.

Luka je diva, jede i spava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uradis sve ok al moras da uzmes kod od UBBC pise za forum

uspela! jupi! hvala zvoncica79!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam stvarno malo vremena, ali mislim na vas!!!

sto se tice epidurala, imala sam srecu da me je poradjao Vejnovic pa sam i preko naseg jako dobrog prijatelja uspela da sredim epidural!

Inace ga ne daju, jer im fali anesteziologa.

Luka je diva, jede i spava :)

Cestitam ti od srca,uzivaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro !!! :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje! :)

Evo, da se i ja upišem u treći trimestar (a mislila sam da vreme sporije prolazi).

Termin je 27. septembar, ali videćemo da li će bebac biti raspoložen za saradnju ranije ili kasnije. U svakom slučaju - jedva čekam!

Do čitanja... Pozdrav! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene od danas sa vama. Termin mi je 14. Oktobar, nosim blizancice- devojcicu i decaka.

Malo ce mi trebati vremena da pohvatam ko je ko, koliko vidim puno vas je vec blizu termina. Nadam se da cemo se lepo pisati.

Veliki pozdrav trudnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje! :)

Evo, da se i ja upišem u treći trimestar (a mislila sam da vreme sporije prolazi).

Termin je 27. septembar, ali videćemo da li će bebac biti raspoložen za saradnju ranije ili kasnije. U svakom slučaju - jedva čekam!

Do čitanja... Pozdrav! ;)

Pozdrav Mela i dobrodosla...Termin nam je isti dan :rolleyes: Bas super...

Pozdrav i za Nenu i dobrodoslica :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene od danas sa vama. Termin mi je 14. Oktobar, nosim blizancice- devojcicu i decaka.

Malo ce mi trebati vremena da pohvatam ko je ko, koliko vidim puno vas je vec blizu termina. Nadam se da cemo se lepo pisati.

Veliki pozdrav trudnice

Dobar dan drage mamice!

Neno pa gde si ti,dugo te nije bilo?!Bas mi je drago da nosis blizance i da su to devojcica i decak,bas lepo.Meni je termin 9.oktobra,blizu smo.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje! :)

Evo, da se i ja upišem u treći trimestar (a mislila sam da vreme sporije prolazi).

Termin je 27. septembar, ali videćemo da li će bebac biti raspoložen za saradnju ranije ili kasnije. U svakom slučaju - jedva čekam!

Do čitanja... Pozdrav! ;)

Dobrodosla Mela,bas mi se svidjaju tvoji tikeri :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage mamice!

Neno pa gde si ti,dugo te nije bilo?!Bas mi je drago da nosis blizance i da su to devojcica i decak,bas lepo.Meni je termin 9.oktobra,blizu smo.Pozdrav

Tu sam ja celo vreme. Zbog ove trudnicke senilnosti nisam u drugom trimestru mogla da pohvatam sve pa sam uglavnom na blizanackoj stranici. Tamo nas je dve-tri pa je cak i ovaj moj pileci mozak mogao da shvati ko je ko. Evo od sad cu da se vise potrudim ovde :D. Veliki pozdrav i tebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje trudnjače, samo da vam se na brzaka javim, da ne pomislite da sam se porodila :P

Imala sam baš gužvu prethodnih dana, muž mi diplomirao pa vamo-tamo oko toga, pa smo odmah došli kod naših u Kikindu, i onda znate kako ide...obiđi ovu babu, onu babu itd. Ovde smo do ponedeljka, pa ću se verovatno javiti tek kad se vratimo u NS. Inače sam dobro, samo što se noću znojim kao nenormalna, budim se po tri puta bukvalno skroz mokra. Valjda će i to proći.

Pozdravljam vas, i naravno sve nove guštere u trećem trimestru, pa se čujemo u ponedeljak. Ako nađem vremena, javljam se i ranije! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla,i vjeruj da ce ti tek ovaj trimestar brzo proletiti,bar je meni tako,pripreme,kupovina,dok se okrenes termin..

Hvala ti na dobrodošlici. :)

A što se trećeg trimestra tiče - to mi svi govore - "prođe brže nego što počne".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav Mela i dobrodosla...Termin nam je isti dan :rolleyes: Bas super...

Pozdrav i za Nenu i dobrodoslica :rolleyes::rolleyes:

Hvala ti Maro.

Znači, bodrićemo jedna drugu do poslednjeg dana. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Mela,bas mi se svidjaju tvoji tikeri :rolleyes:

Bolje te našla mazo. :)

A što se tickera tiče, malo sam se namučila dok sam ih postavila - ali cilj opravdava sredstva. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje trudnjače, samo da vam se na brzaka javim, da ne pomislite da sam se porodila :P

Imala sam baš gužvu prethodnih dana, muž mi diplomirao pa vamo-tamo oko toga, pa smo odmah došli kod naših u Kikindu, i onda znate kako ide...obiđi ovu babu, onu babu itd. Ovde smo do ponedeljka, pa ću se verovatno javiti tek kad se vratimo u NS. Inače sam dobro, samo što se noću znojim kao nenormalna, budim se po tri puta bukvalno skroz mokra. Valjda će i to proći.

Pozdravljam vas, i naravno sve nove guštere u trećem trimestru, pa se čujemo u ponedeljak. Ako nađem vremena, javljam se i ranije! :rolleyes:

EEEE,dobro da si se javila,ne znam da li si videla,brinule smo za tebe ;) I ja se budim mokra,i posteljina i kosa,sve mi je mokro,uzas.Cestitke tvom dragom na diplomi,uzivajte.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Maro.

Znači, bodrićemo jedna drugu do poslednjeg dana. ;)

Bas tako....Samo hrabro ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske!

Neno, Mela - dobrodosle! :wub:

Pisah malo pre na SOS-u, ubise me prepone... Mozda cu ja uskoro... :unsure: Imam kontrakcije na ctg-u, ja to nista ne osecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuska mene to preznojavanje nocno hvatalo do pre mesec dana,kad nije bilo ovoliko toplo. :blink: Ja sam pomislila da si se porodila :rolleyes: Cestitamo diplomu!!!!

Nale stavi jastuk izmedju nogu kad odmaras,mozda ti pomogne.Sta kaze doca? Samo hrabro ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske!

Neno, Mela - dobrodosle! :wub:

Pisah malo pre na SOS-u, ubise me prepone... Mozda cu ja uskoro... :unsure: Imam kontrakcije na ctg-u, ja to nista ne osecam.

Samo napred, poradjaj se da se ne kuvas vise :). Mozda to sa preponama od kontrakcija?

Hvala na dobrodoslici. Veliki pozdrav pa ako krene da nam javis da ti drzimo fige!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuska, uzivajte, Cestitke za diplomiranje!

Maro, ne kaze mi nista posebno, mozda guram jos, a mozda i ne... :rolleyes:

Neno, volela bih da izguram jos nedelju dana, da udjem u 38.ned. Ali kako bude... ;)

Hvala na podrsci... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuska, uzivajte, Cestitke za diplomiranje!

Maro, ne kaze mi nista posebno, mozda guram jos, a mozda i ne... :rolleyes:

Neno, volela bih da izguram jos nedelju dana, da udjem u 38.ned. Ali kako bude... ;)

Hvala na podrsci... :wub:

:wub::wub::wub: Samo pozitivno razmisljaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuska, uzivajte, Cestitke za diplomiranje!

Maro, ne kaze mi nista posebno, mozda guram jos, a mozda i ne... :rolleyes:

Neno, volela bih da izguram jos nedelju dana, da udjem u 38.ned. Ali kako bude... ;)

Hvala na podrsci... :wub:

Na tikeru ti pise da si kraj 38 i ulazis u 39! ili ja to brkam pojmove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.