Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jel nema vesti o trecerotki Milicaivuk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu draga,docicu krajem meseca,ne znam tacno kada.Javljam ti se obavezno da procaskamo uz kaficu :lol:

Divno,bas lepo,uzivaj,mogu misliti kako je lepo uz reku si,a hladovina,milina.

E bas se radujem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i SanjaRuske nema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i SanjaRuske nema?

SanjaRuska je bila juce ovde :) danas je nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuska je bila juce ovde :) danas je nema.

Meni se ucinilo 2-3 dana,a Milicaivuk,da li se porodila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se ucinilo 2-3 dana,a Milicaivuk,da li se porodila?

Ne znam draga za nju,nema je dugo kao sto kazes i sama.Moguce,cim je nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam draga za nju,nema je dugo kao sto kazes i sama.Moguce,cim je nema.

Pa ona se javljala 10.znaci ako se i porodila 11.rano je jos za izlazak.Bicemo strpljive,cekacemo vesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i meni pomjeraju termin prvo 29.7.,pa sad 6.8.,vidjecemo

my baby imamo baš slične termine, a vidim ima nas još koje smo blizu. :) Meni je termin 04. avg. ali me je babica upozorila da bebe odluče često da izlaze ranije.

Jel imate kontrakcije? Meni se bebana toliko gura na gore, rasteže se valjda, da sam pomislila da su to kontrakcije jer su praćene blagim bolom u donjem stomaku, ali nisu kako kaže babica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao zenske! Evo i ja da se javim. Ostala sam bez kompa pa me nema. Dobro dosle stare drugarice iz drugog. Uglavnom sam kuci, hladim se klimom koju ne volim i cekam vece da otvorim prozore i napravim promaju. Pijem lekice i dobro smo. Mada me juce nesto zezalo s desne strane ispod rebara, kao kratkotrajni napadi bola, a i mucila me gorusica dan pre, pa mozda je povezano s tim. Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

my baby imamo baš slične termine, a vidim ima nas još koje smo blizu. :) Meni je termin 04. avg. ali me je babica upozorila da bebe odluče često da izlaze ranije.

Jel imate kontrakcije? Meni se bebana toliko gura na gore, rasteže se valjda, da sam pomislila da su to kontrakcije jer su praćene blagim bolom u donjem stomaku, ali nisu kako kaže babica.

Uuuuuuuuuuuuuuu, ima nas sto smo bas blizu. :rolleyes: Ja nemam nikakve kontrakcije. Za sada. :P

cao zenske! Evo i ja da se javim. Ostala sam bez kompa pa me nema. Dobro dosle stare drugarice iz drugog. Uglavnom sam kuci, hladim se klimom koju ne volim i cekam vece da otvorim prozore i napravim promaju. Pijem lekice i dobro smo. Mada me juce nesto zezalo s desne strane ispod rebara, kao kratkotrajni napadi bola, a i mucila me gorusica dan pre, pa mozda je povezano s tim. Poz!

E, neka si se javila. Bas se pitam gde si? I ja mrzim klimu, pa samo nesto, ukljucujem-iskljucujem... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan drage moje...

Ja sam danas stigla iz porodilista sa jednim preslatkim decakom u rukama!!!

Kao sto znate otisla sam u ponedeljak u pola osam na prijem...bila je uzasna guzva. Primljena sam oko pola 9, pa pripreme ...i tako sam oko 10h bila u predporodjajnoj sali. U pripremnoj sali su mi dali neku injekciju od koje sam dobila prve kontrakcije, koje i nisu bile tako bolne, tacnije nisu uopste bile bolne. U pola 11 su mi dali epidural ( to je bilo pomalo strasno, posto nije iz prve mogao da nadje periduralni kanal pa me je ubo par puta) ali posle toga je sve kao u snu...porodila sam se u 14:15 bez i jedne episiotomije. Luka se rodio sa ocenom 9/10 3880gr dugacak 53cm.

Sto se tice osoblja, posebno sam iznenadjena prijatnoscu osoblja u sali, s obzirom da su taj dan poradjale zene na krevetima pripremne sale, jer je bila tolika guzva. Zaista su bile fine, i sa moje strane sve pohvale za njih.

Na odeljenju takodje nisam imala nekih primedbi. Bili smo tamo nepuna dva dana, i sem hrane i tog uzasnog osecaja malaksalosti u telu od porodjaja nista drugo nije toliko odvratno!!!

Eto to su vam moja iskustva....

Nadam se da sam Vam bar malo ulepsala sliku onog sto Vas ocekuje!!!

Ja sam neverovatno srecna...konacno sam sa svojim sinom, a i a svojom decom kod kuce!!! Pomalo su mi jos sva osecanja uzburkana...

Zelim vam svima da se porodite lako kao ja, i da to iskustvo nikako ne pamite kao stres, vec kao deo lepe proslosti! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice cestitam, verovala sam da ce biti dobro, i nas si obradovala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice cestitam i drago mi je sto si imala tako lak porodjaj i sto je bebac super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceatitam i ja! Sve najlepse, uzivajte!!!!!!!!!!!

Dobro jutro, cure... Meni toliko trne desna ruka, odnosno saka dok spavam, da cu da poludim! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, čestitke od srca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sad sam odgledala reprizu.Stvarno neverovatno.Prva beba zdrava bez mamavite i ikakvih lekova,kao kad su se nase mame pordjale.Ali nije ga nijednom osetila da mrdka??Mozda sto je buca.. :rolleyes:

Prosto neverovatno, zar ne? Ni meni jedino nije jasno kako nije osetila mrdanje.... :unsure:

dobar dan drage moje...

Ja sam danas stigla iz porodilista sa jednim preslatkim decakom u rukama!!!

Kao sto znate otisla sam u ponedeljak u pola osam na prijem...bila je uzasna guzva. Primljena sam oko pola 9, pa pripreme ...i tako sam oko 10h bila u predporodjajnoj sali. U pripremnoj sali su mi dali neku injekciju od koje sam dobila prve kontrakcije, koje i nisu bile tako bolne, tacnije nisu uopste bile bolne. U pola 11 su mi dali epidural ( to je bilo pomalo strasno, posto nije iz prve mogao da nadje periduralni kanal pa me je ubo par puta) ali posle toga je sve kao u snu...porodila sam se u 14:15 bez i jedne episiotomije. Luka se rodio sa ocenom 9/10 3880gr dugacak 53cm.

Sto se tice osoblja, posebno sam iznenadjena prijatnoscu osoblja u sali, s obzirom da su taj dan poradjale zene na krevetima pripremne sale, jer je bila tolika guzva. Zaista su bile fine, i sa moje strane sve pohvale za njih.

Na odeljenju takodje nisam imala nekih primedbi. Bili smo tamo nepuna dva dana, i sem hrane i tog uzasnog osecaja malaksalosti u telu od porodjaja nista drugo nije toliko odvratno!!!

Eto to su vam moja iskustva....

Nadam se da sam Vam bar malo ulepsala sliku onog sto Vas ocekuje!!!

Ja sam neverovatno srecna...konacno sam sa svojim sinom, a i a svojom decom kod kuce!!! Pomalo su mi jos sva osecanja uzburkana...

Zelim vam svima da se porodite lako kao ja, i da to iskustvo nikako ne pamite kao stres, vec kao deo lepe proslosti! :rolleyes:

Jao divno! Sve cestitke! Ulepsala si mi dan! Najveca frka mi je od cuvene Betanije, i osoblja tamo, sve neke negativne price cujem...pa mi nimalo nije svejedno! Jako mi je drago sto si tako dobro prosla, sto je sve bilo ok, sto su oni bili ok i sto si stigla kuci sa svojom bebicom, jos jednom sve cestitke! A jesi ti trazila epidural? Koliko sam shvtila kod nas u porodilistu ga retko daju... Ali zato indukciju daju skoro svakoj, tolika je guzva, da nemaju vremena da cekaju da majka priroda odradi svoje.. Jel zns ko te je porodio? Jesi imala dogovor sa nekim lekarom tamo ili si samo tek tako otisla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice cestitke od srca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, cestitke od srca!!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan drage moje...

Ja sam danas stigla iz porodilista sa jednim preslatkim decakom u rukama!!!

Kao sto znate otisla sam u ponedeljak u pola osam na prijem...bila je uzasna guzva. Primljena sam oko pola 9, pa pripreme ...i tako sam oko 10h bila u predporodjajnoj sali. U pripremnoj sali su mi dali neku injekciju od koje sam dobila prve kontrakcije, koje i nisu bile tako bolne, tacnije nisu uopste bile bolne. U pola 11 su mi dali epidural ( to je bilo pomalo strasno, posto nije iz prve mogao da nadje periduralni kanal pa me je ubo par puta) ali posle toga je sve kao u snu...porodila sam se u 14:15 bez i jedne episiotomije. Luka se rodio sa ocenom 9/10 3880gr dugacak 53cm.

Sto se tice osoblja, posebno sam iznenadjena prijatnoscu osoblja u sali, s obzirom da su taj dan poradjale zene na krevetima pripremne sale, jer je bila tolika guzva. Zaista su bile fine, i sa moje strane sve pohvale za njih.

Na odeljenju takodje nisam imala nekih primedbi. Bili smo tamo nepuna dva dana, i sem hrane i tog uzasnog osecaja malaksalosti u telu od porodjaja nista drugo nije toliko odvratno!!!

Eto to su vam moja iskustva....

Nadam se da sam Vam bar malo ulepsala sliku onog sto Vas ocekuje!!!

Ja sam neverovatno srecna...konacno sam sa svojim sinom, a i a svojom decom kod kuce!!! Pomalo su mi jos sva osecanja uzburkana...

Zelim vam svima da se porodite lako kao ja, i da to iskustvo nikako ne pamite kao stres, vec kao deo lepe proslosti! :rolleyes:

Čestitam ti i ljubi bebca a i ostalu dečurliju :wub:

I promeni tiker da pratimo i bebca kako raste.

Kako se zove novi dečkonja? Jel sam dobro skapirala da se rodio mali Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan zenske...

Milice cestitam od srca!

Majo to je bas cudno,jedino ako je imala nemirna creva,a pri tom je i malo buca,pa je sve to uticalo da ga nije osetila.Moja koleginica je bebanu njenu osetila tek u 7. mesecu,slicne je gradje kao ona zenica.

Nale,meni je nocu najgore sa rukama.Bude me nocu nekoliko puta,ne mogu da ih povratim,ko da nisu moje,obe.A jutros u 6 grc u listu,a obe utrnule,pa ne znam sta me snaslo,ne mogu da se izmasiram nikako :blink: .A mm bio otisao vec na posao,ma strefilo me.Skakala sam ko majmun po stanu. :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan zenske...

Milice cestitam od srca!

Majo to je bas cudno,jedino ako je imala nemirna creva,a pri tom je i malo buca,pa je sve to uticalo da ga nije osetila.Moja koleginica je bebanu njenu osetila tek u 7. mesecu,slicne je gradje kao ona zenica.

Nale,meni je nocu najgore sa rukama.Bude me nocu nekoliko puta,ne mogu da ih povratim,ko da nisu moje,obe.A jutros u 6 grc u listu,a obe utrnule,pa ne znam sta me snaslo,ne mogu da se izmasiram nikako :blink: .A mm bio otisao vec na posao,ma strefilo me.Skakala sam ko majmun po stanu. :lol::lol:

Jao, da znas, ne znas sta da uradis kad se ukocis... :unsure: Ja sam se dobro drzala, sada su mi otekle i ruke i noge. Nije toliko strasno, cini mi se nekome ovako oteknu po vrucini, bez obzira na trudnocu... Ali nije zgodno. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice cestitam ti!Da ti je zdrav i pametan sincic!Bas si me ohrabrila sto si imala tako lak porodjaj i sto te nije puno bolelo.Pozdrav veliki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, da znas, ne znas sta da uradis kad se ukocis... :unsure: Ja sam se dobro drzala, sada su mi otekle i ruke i noge. Nije toliko strasno, cini mi se nekome ovako oteknu po vrucini, bez obzira na trudnocu... Ali nije zgodno. <_<

Ma gde zgodno,pogledas dole a ono dva balvana.Nego dobra si,jos malo ti je ostalo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se javlja mala maza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.