Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pozdrav drage moje....

I ja sam se izgleda malo uspavala...doduse ustala sam oko 10, pa orucak klincima i one male kucne carolije( spremanje kreveta i sl)...

Danas cemo konacno postaviti bazen u dvoriste, ne znam ko se vise raduje deca ili ja!

Sanja, ja sam juce bila u Supu kod Mosta Slobode ili vec kako se zove, bilo je bas dosta trudnjaca.

:rolleyes:

Tanjice, danas ne mrdaj nikuda, sutra kazu osvezenje...mozda je to ipak tvoj dan!!! :rolleyes:

Ti se brckas ,zato te nema ,bas te briga!

Ja kad bih se skinula u kupaci sa sve strijama i celulitom,rasterala bih decu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice jel spavaš ili se porađaš???? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja odoh sutra da se poradjam!!!

Kao luda sam od utorka i defininivno je bolje kad te iznenadi nego ovo cekanje....

Ali stize mi dete za par sati sa mora pa ce mi dan proleteti, a noc kad dodje..............uh.

pozdrav svima i zelim vam brze i lake porodjaje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja odoh sutra da se poradjam!!!

Žašto sutra? Jel ideš da ti izazovu porođaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje....

I ja sam se izgleda malo uspavala...doduse ustala sam oko 10, pa orucak klincima i one male kucne carolije( spremanje kreveta i sl)...

Danas cemo konacno postaviti bazen u dvoriste, ne znam ko se vise raduje deca ili ja!

Sanja, ja sam juce bila u Supu kod Mosta Slobode ili vec kako se zove, bilo je bas dosta trudnjaca.

:rolleyes:

Tanjice, danas ne mrdaj nikuda, sutra kazu osvezenje...mozda je to ipak tvoj dan!!!

:rolleyes:

E pa, onda smo se definitivno srele :rolleyes: Ja sam bila i danas, u sredu nisam uspela da sredim sve, da ne davim sad...A danas nas je bilo pet-šest, ali su ljudi ispred bili katastrofa. Nisam mogla da verujem kakve su komentare imali, npr: "Jel ovo ekskurzija iz Betanije?", "Jel treba i mi jastuke da stavimo pa da izgledamo kao trudnjače?", "Napravile decu za jednu noć, pa došle preko reda...". Bila sam potpuno šokirana.

Tanjice draga, kako je danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, onda smo se definitivno srele :rolleyes: Ja sam bila i danas, u sredu nisam uspela da sredim sve, da ne davim sad...A danas nas je bilo pet-šest, ali su ljudi ispred bili katastrofa. Nisam mogla da verujem kakve su komentare imali, npr: "Jel ovo ekskurzija iz Betanije?", "Jel treba i mi jastuke da stavimo pa da izgledamo kao trudnjače?", "Napravile decu za jednu noć, pa došle preko reda...". Bila sam potpuno šokirana.

:blink: :blink: :blink: ja bi im j***** k*** da sam tamo bila, kakvi skotovi :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: :blink: :blink: ja bi im j***** k*** da sam tamo bila, kakvi skotovi :angry: :angry: :angry:

Ja sam se baš suzdržavala, jer i inače imam problem sa raznim tetkama i babama koje su zamislile da je ceo svet njihov, pa se jako lako posvađam i onda mi ceo dan prođe u nekom frustu, besu...pa davim i prijatelje i muža... Jutros sam svakako već bila nervozna što uopšte moram da stojim tamo, pa sam umesto svađanja upotrebila smešak i samo još više pokazivala i mazila stomak. Mislim da im je to bilo mnogo gore - mogu da pričaju i komentarišu šta god hoće, al' ja sam ipak ušla prva :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je kad možeš da se suzdržiš. ja po nekim pitanjima pucam odmah :)

Ja sam prošle nedelje išla u poštu i direktno na šalter, preko reda :) veoma sam se iznenadila kad mi babe i tetke nisu ništa rekle... a bilo ih je dosta :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, onda smo se definitivno srele :rolleyes: Ja sam bila i danas, u sredu nisam uspela da sredim sve, da ne davim sad...A danas nas je bilo pet-šest, ali su ljudi ispred bili katastrofa. Nisam mogla da verujem kakve su komentare imali, npr: "Jel ovo ekskurzija iz Betanije?", "Jel treba i mi jastuke da stavimo pa da izgledamo kao trudnjače?", "Napravile decu za jednu noć, pa došle preko reda...". Bila sam potpuno šokirana.

Tanjice draga, kako je danas?

ja sam se svojevremeno isto svega naslusala.. najbolje je kad kazu 'nismo joj mi krivi sto je trudna pa kao ne moze da ceka'..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice jel spavaš ili se porađaš???? :lol: :lol: :lol:

Tu saaam :) idem sad opet na CTG ,javljam se kad stignem :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu saaam :) idem sad opet na CTG ,javljam se kad stignem :wub:

:lol: :lol: :lol: ajd čekamo te :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu saaam :) idem sad opet na CTG ,javljam se kad stignem :wub:

:P :P :P A da skupimo mi novce pa da ti kupimo jedan CTG, da imaš da se igraš kod kuće, da se ne cimaš svaki dan? :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P :P :P A da skupimo mi novce pa da ti kupimo jedan CTG, da imaš da se igraš kod kuće, da se ne cimaš svaki dan? :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: sad ćeš i ti još malo, pa da vidimo oćeš i ti biti Georgina :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: sad ćeš i ti još malo, pa da vidimo oćeš i ti biti Georgina :lol: :lol:

A ne, ne, ne, ne...Meni je termin 17. avgust, ali sam ja zacrtala da ću se poroditi u utorak, 09.08. :P :P Sve sam smislila, samo da me i Tisa posluša :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: sad ćeš i ti još malo, pa da vidimo oćeš i ti biti Georgina :lol: :lol:

Hahahahaah ,samo vi mene zezajte, Sanjaruska videcemo,i ja zacrtala 13.jun ,kad vidi danas 24. :D

Ne vredi ova deca ne slusaju,mada,devojcice su mozda poslusnije ;)

Ja evo dodjoh ,otvorena sam i dalje 2cm kao i pre nedelju dana,kaze dr. da je nalaz apsolutno identican. Znaci u nedelju idem u betaniju ,u pon. me ukljucuju na indukciju (koju mrrrrzim ). Beba je ok,spustio se jako nisko,skroz je spreman za porodjaj,ali je stvar u meni,a ne u tome da se on ne spusta,glavica mu je skroz dole,da ja,verovale ili ne,mogu da je opipam kad stavljam vaginaletu :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaah ,samo vi mene zezajte, Sanjaruska videcemo,i ja zacrtala 13.jun ,kad vidi danas 24. :D

Ne vredi ova deca ne slusaju,mada,devojcice su mozda poslusnije ;)

Ja evo dodjoh ,otvorena sam i dalje 2cm kao i pre nedelju dana,kaze dr. da je nalaz apsolutno identican. Znaci u nedelju idem u betaniju ,u pon. me ukljucuju na indukciju (koju mrrrrzim ). Beba je ok,spustio se jako nisko,skroz je spreman za porodjaj,ali je stvar u meni,a ne u tome da se on ne spusta,glavica mu je skroz dole,da ja,verovale ili ne,mogu da je opipam kad stavljam vaginaletu :o

O milo malo, pa onda samo treba malo da se potrudi da izađe :rolleyes: Ja se odjavljujem do ponedeljka, i nadam se da će me dočekati lepe vesti i da ćeš odraditi sve bez indukcije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad god udjem na temu nadam se da se Tanjica porodila kad ono jok. :P

SanjaRuska mom muzu je rodjendan 9.8. ;)

Ja nisam odredila datum nesto nemam osecaja kad cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad god udjem na temu nadam se da se Tanjica porodila kad ono jok. :P

SanjaRuska mom muzu je rodjendan 9.8. ;)

Ja nisam odredila datum nesto nemam osecaja kad cu...

A kad ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske! Sta ste navilele sa tim datumima, ja uopste ne razmisljam o tome... :rolleyes: Kad' bude - bice, nek' samo bude sve dobro... ;)

Tanjice, sittnnoooooo... Bice sve ok, samo misli pozitivno!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, onda smo se definitivno srele :rolleyes: Ja sam bila i danas, u sredu nisam uspela da sredim sve, da ne davim sad...A danas nas je bilo pet-šest, ali su ljudi ispred bili katastrofa. Nisam mogla da verujem kakve su komentare imali, npr: "Jel ovo ekskurzija iz Betanije?", "Jel treba i mi jastuke da stavimo pa da izgledamo kao trudnjače?", "Napravile decu za jednu noć, pa došle preko reda...". Bila sam potpuno šokirana.

Tanjice draga, kako je danas?

:blink::o:wacko::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske! Sta ste navilele sa tim datumima, ja uopste ne razmisljam o tome... :rolleyes: Kad' bude - bice, nek' samo bude sve dobro... ;)

Tanjice, sittnnoooooo... Bice sve ok, samo misli pozitivno!!! :wub:

Pa moramo nečim da se zanimamo :P Mene još mrzi da krećem u kupovinu, pa se još bakćem proračunima i datumima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja odoh sutra da se poradjam!!!

Kao luda sam od utorka i defininivno je bolje kad te iznenadi nego ovo cekanje....

Ali stize mi dete za par sati sa mora pa ce mi dan proleteti, a noc kad dodje..............uh.

pozdrav svima i zelim vam brze i lake porodjaje!!!!

Sve najbolje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne, ne, ne, ne...Meni je termin 17. avgust, ali sam ja zacrtala da ću se poroditi u utorak, 09.08. :P :P Sve sam smislila, samo da me i Tisa posluša :lol:

A što taj datum??? 09.08. :) jel ima neko posebno značenje tebi??? :rolleyes:

Ja ću i ovaj put tačno na termin :) u februaru nam je gužva, skoro svi datumi zauzeti rođendanima, pa da se ne poklapamo sa nekim :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa moramo nečim da se zanimamo :P Mene još mrzi da krećem u kupovinu, pa se još bakćem proračunima i datumima :lol:

Pa, i to sto kazes... Ja u kupovinu ni necu, sestra mi je juce odvojila za bebu sve do 6 meseci! :P Sve je lepo, tako da cu ja uskoro samo da kupim higijenu za porodiliste i bebu, da se spakujem i mirna sam. A kad' odem u porodiliste, mama ce sve to da opere, sredi... Samo je jedna majka!!! :D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što taj datum??? 09.08. :) jel ima neko posebno značenje tebi??? :rolleyes:

Ja ću i ovaj put tačno na termin :) u februaru nam je gužva, skoro svi datumi zauzeti rođendanima, pa da se ne poklapamo sa nekim :lol: :lol: :lol:

Ma jok, ja to onako iz zanimacije, igram se :rolleyes: A ne bih se bunila da bude 12. avgust, to je tačno na polovini između mog i Srđanovog rođendana :rolleyes: A nekako mi mnogo da čekam do sedamnaestog :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.