Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dosla iz Betanije...Kontrakcije postoje, ali su ne reitmicne.... :blink:

Tako da sam kod kuce, HVALA BOGU!

CTG i ponovni UZ su mi zakazali za 4.7.

Moja prognoza , za mene samu je 7.7 ( svidja mi se taj datum)

Videla sam puno beba kako izlaze kuci sa mamama!!! Kakav divan prizor :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maki srce evo i ovde da ti cestitam da bude cura da imam snajku ....

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla iz Betanije...Kontrakcije postoje, ali su ne reitmicne.... :blink:

Tako da sam kod kuce, HVALA BOGU!

CTG i ponovni UZ su mi zakazali za 4.7.

Moja prognoza , za mene samu je 7.7 ( svidja mi se taj datum)

Videla sam puno beba kako izlaze kuci sa mamama!!! Kakav divan prizor :rolleyes:

Daaaa..ti si bila u vreme otpusta...od 12-14h...jao valjda cu i ja uskoro :)

Ma bice to kod tebe sve ok,to su te ''pripremne kontrakcije'' .

Ko ti je zapao od dr.?

Ja sam se komirala,zamracila sobu i spavala do sad ,a treba da setam xaxaxaxa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maki srce evo i ovde da ti cestitam da bude cura da imam snajku ....

E pa ne moze draga :lol: to moja snaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Ajde, ne svadjajte se :lol::lol::lol: , pa ja cu da rodim curu, a momci ce sami da vam biraju snajke. :P

Ja sam isto dosla sa CTGa, i nemam kontrakcije!!! :) Sto je supeer, sta ce mi :lol: , rano mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onaj prekid rada sajta nam je isbrisao postove i sad opet ne znam ko su mi koleginice koje očekuju svoje srećice u avgustu. :huh::unsure: Danas su počele rasprodaje, pa samo se mm i ja rastrčali po radnjama da pokupujemo ostatak stvari koje su potrebne za prvi period. Kupovina za bebice je zaista pravo uživanje.

Inače, kako se osećate drage moje? Kod nas: mnogo nas muči kiselina, spavamo za divno čudo odlično, kontrakcije možda svaki treći dan po jedna ona lažna, osećaj težine i brzo umaranje... zaista većih problema nemamo. Nestrpljenje raste. Često i mm i ja pričamo sa našom devojčicom, maštamo na koga će da liči, ona nas obraduje tako što nas šutne kad joj pričamo... zaista uživamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ne moze draga :lol: to moja snaja :)

a jok moja.... ;)

:lol: :lol: :lol: ček da prvo vidimo šta će biti :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu sada krenuti... celo pre podne sam provela u supu i na jedvite jade predala dokumenta za novu LK.

Možda smo se i srele, ako si bila na Bulevaru kod mosta. Ja ću da se lomatam i sutra tamo, ne sviđa im se izvod iz matične knjige rođenih, moram novi da im donesem :angry:

Ja ću doći da pomognem da se ta pizza spakuje na kanap :) hehehhe :lol: :lol: :lol:

Haha, dve trudnjače ispred Betanije sa velikom picom koju treba da dostave porodilji. Hmm, mislim da ćemo se pre lepo zavaliti u one klupe i smazati je na brzaka, a Tanjici ćemo da mašemo :P :P :P

Ja sam inače danas odlučila da ne idem na posao, kontam da će biti jako toplo, pa što da se maltretiram :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, zenske!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, zenske!!! ;)

Dobro jutro! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, dve trudnjače ispred Betanije sa velikom picom koju treba da dostave porodilji. Hmm, mislim da ćemo se pre lepo zavaliti u one klupe i smazati je na brzaka, a Tanjici ćemo da mašemo :P :P :P

hahahah baš bi bilo zanimljivo :)

Nego jel se Tanjica javila nekom??? Nema je, da li spava ili se porađa??? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahah baš bi bilo zanimljivo :)

Nego jel se Tanjica javila nekom??? Nema je, da li spava ili se porađa??? :lol: :lol: :lol:

Bolje bi joj bilo da spava, danas je suviše toplo za Betaniju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boga mi, stvarno nema Tanjice... :) Ako je otisla, drzimo joj pesnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje bi joj bilo da spava, danas je suviše toplo za Betaniju :rolleyes:

Nemoj sad da se vadiš da je toplo... pica je pica :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj sad da se vadiš da je toplo... pica je pica :lol: :lol: :lol:

Vrela pica na vrelom betonu ispred Betanije..mmmmm :P Inače, upravo doručkujem špagete sa tunjevinom! Strašno :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još razmišljam šta za doručak... mrzelo me jutros da pravim sendvič :)

Naći ćemo neku ladovinu, da nam se ne pregreje pizza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još razmišljam šta za doručak... mrzelo me jutros da pravim sendvič :)

Naći ćemo neku ladovinu, da nam se ne pregreje pizza :)

Meni ostalo od sinoć, pa reko ajd da stamanim ostatak. Čak nisam ni tanjih uzela, nego onako iz velike činije :lol: :lol: :lol: A tebi preporučujem neku lepu projicu i jogurt, lagana varijanta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ostalo od sinoć, pa reko ajd da stamanim ostatak. Čak nisam ni tanjih uzela, nego onako iz velike činije :lol: :lol: :lol: A tebi preporučujem neku lepu projicu i jogurt, lagana varijanta :rolleyes:

Tako nešto sam i kontala... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maki pa ti vec u trecem jesi brza :))))ja vodila pavleta da vadi krv ubili mi sina :( :(

Šta bi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZENEEEE tu sam :) zar ste sumnjale u mene ? :D

Spavala sam bukvalno do malopre,jer nocas do 4.15h nisam mogla,plakala sam kao kisna godina :unsure: ,ne znam koji je razlog,ovaj moj pored mene hrce a ja ne mogu i ne mogu da spavam...

Napolju je pakao,i ne ide mi se u Betaniju,ma mene pizza svakako ceka,nadam se :)

Vidim raspisale ste se o hrani,ja stala na vagu sad kad ono 84kg -raaavno :(

Imala sam 60 :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje....

I ja sam se izgleda malo uspavala...doduse ustala sam oko 10, pa orucak klincima i one male kucne carolije( spremanje kreveta i sl)...

Danas cemo konacno postaviti bazen u dvoriste, ne znam ko se vise raduje deca ili ja!

Sanja, ja sam juce bila u Supu kod Mosta Slobode ili vec kako se zove, bilo je bas dosta trudnjaca.

:rolleyes:

Tanjice, danas ne mrdaj nikuda, sutra kazu osvezenje...mozda je to ipak tvoj dan!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maki pa ti vec u trecem jesi brza :))))ja vodila pavleta da vadi krv mamu im jebem ubili mi sina :( :(

hahahaha iskustvo čini svoje... ko će se stalno seljakati.... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje....

I ja sam se izgleda malo uspavala...doduse ustala sam oko 10, pa orucak klincima i one male kucne carolije( spremanje kreveta i sl)...

Danas cemo konacno postaviti bazen u dvoriste, ne znam ko se vise raduje deca ili ja!

Sanja, ja sam juce bila u Supu kod Mosta Slobode ili vec kako se zove, bilo je bas dosta trudnjaca.

:rolleyes:

Tanjice, danas ne mrdaj nikuda, sutra kazu osvezenje...mozda je to ipak tvoj dan!!! :rolleyes:

Jedva cekam da malo zahladi....uh :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva cekam da malo zahladi....uh :P

Ja moram da poručim tvom Luki da ako i dalje bude takva lenčuga i neće napolje, da mi neće biti zet!!!! :lol: :lol: :lol: Pa nek sad razmišlja malo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da poručim tvom Luki da ako i dalje bude takva lenčuga i neće napolje, da mi neće biti zet!!!! :lol: :lol: :lol: Pa nek sad razmišlja malo :lol: :lol: :lol:

Hahahahahaha :lol:

Jel' cujes sine sta teta kaze? :o

Evo dobili smo jedan blag sut nogicom,mozda to znaci ''Sad cu,sad cu,samo da obavim jos nesto'' xaxaxaxax :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.