Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

joooj zene ja imam neke bolove vec sat i po

Ne znam sta je ovo...nema nikakav ritam, ni pravilo bola, ali stalno boli i siri se u krsa, a pri tom mi se zateze stomak... bas sam se i uplasila ...iskreno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj zene ja imam neke bolove vec sat i po

Ne znam sta je ovo...nema nikakav ritam, ni pravilo bola, ali stalno boli i siri se u krsa, a pri tom mi se zateze stomak... bas sam se i uplasila ...iskreno

Sta se desava? jel sad sve ok ? piiisiiii

Ja sam inace jos tu :) ovo postaje smesno,sad cekam da mm ustane pa idemo kod dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam inace jos tu :) ovo postaje smesno,sad cekam da mm ustane pa idemo kod dr.

Evo nama nove Georgine :)

Izdrži još malo, sad će bebac napolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i baba Vange, dobro jutro žene! Tanjice, iščekujemo! Ja sam danas na poslu samo do podneva, tako da do tada mora biti! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam inace jos tu :) ovo postaje smesno,sad cekam da mm ustane pa idemo kod dr.

Evo nama nove Georgine :)

Izdrži još malo, sad će bebac napolje :)

Maki, ti bi odmah u treći trimestar? Sad tek vidim tiker, čestitam! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, ti bi odmah u treći trimestar? Sad tek vidim tiker, čestitam! :rolleyes: :rolleyes:

Hvala :D

Hahaha ma jok, imam ja da giljam do trećeg, još se ni u prvi nisam prijavila :) al volim da virkam ovde :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i baba Vange, dobro jutro žene! Tanjice, iščekujemo! Ja sam danas na poslu samo do podneva, tako da do tada mora biti! :P

Nistaaaaa :D ne valjas baba vanga,nista od pice :P

Bili na poliklinici,zapala mi neka dr.opajdara smeje se ko blesava i kaze -Sta bi ti? ,ja reko da se porodim...kad je ona pocela da se smeje boze me sakloni ,kaze niko jos nije ostao trudan zauvek,imas ti fore do ponedeljka...

Tako da...sta da vam kazem :blink:

MAKI CESTITAM ,i ja sad tek vidim da si trudna :) Bar ces ove paklene vrucine preziveti jer si na pocetku!!! Taman ce ti biti fino pred porodjaj ,zimaaaa :rolleyes: milina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nistaaaaa :D ne valjas baba vanga,nista od pice :P

Bili na poliklinici,zapala mi neka dr.opajdara smeje se ko blesava i kaze -Sta bi ti? ,ja reko da se porodim...kad je ona pocela da se smeje boze me sakloni ,kaze niko jos nije ostao trudan zauvek,imas ti fore do ponedeljka...

Tako da...sta da vam kazem :blink:

MAKI CESTITAM ,i ja sad tek vidim da si trudna :) Bar ces ove paklene vrucine preziveti jer si na pocetku!!! Taman ce ti biti fino pred porodjaj ,zimaaaa :rolleyes: milina

Pih! Poremetila mi Tisa proročanske moći :rolleyes: :rolleyes: Ništa, možemo da pokušamo sa suprotnom psihologijom: Tanjice, ako se porodiš do sutra - dobijaš veeeliku picu :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Tanjice, mada ja ne volim zimu... tada ću morati biti zatvorena u kući, a vi ćete brzo moći sa bebama napolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske! Lepo me nasmejaste... :lol:

Tanjice, :rolleyes: polako, bice. Stvarno se saosecam sa tobom. I meni je po areolama nesto poiskakalo, nemam pojma sta je ovo...nesto je tamno braon kao iskocilo, a nesto u ravni koze...kao neki mladezi...pojma nemam.

Maki, pridruzujem se cestitkama! Ti si zena sa iskustvom, pa nije ni cudo sto si ovde! ;)

Mmmoj, gde si??? Sto te nema? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pih! Poremetila mi Tisa proročanske moći :rolleyes: :rolleyes: Ništa, možemo da pokušamo sa suprotnom psihologijom: Tanjice, ako se porodiš do sutra - dobijaš veeeliku picu :P :P :P

Hahahaha moze :D ajde Luka ,dobicemo picu ,nemoj sad da me razocaras :D

Nemam apsolutno nikakav osecaj kad cu da se porodim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske! Lepo me nasmejaste... :lol:

Tanjice, :rolleyes: polako, bice. Stvarno se saosecam sa tobom. I meni je po areolama nesto poiskakalo, nemam pojma sta je ovo...nesto je tamno braon kao iskocilo, a nesto u ravni koze...kao neki mladezi...pojma nemam.

Maki, pridruzujem se cestitkama! Ti si zena sa iskustvom, pa nije ni cudo sto si ovde! ;)

Mmmoj, gde si??? Sto te nema? :mellow:

E imam i ja to braon,kao dva mladeza na areoli,a one bele tackice danas nemam... :huh: Sve nesto cudno... :blink:

Maki...ne volim ni ja zimu,ali bar neces biti naduvena kao zaba i od toplote i od trudnoce,u Betaniji ce ti biti milina,a nama ako budu imali milosti ukljucice klimu ( jer znam da ima jedan daljinski na 10 klima jer sam volontirala tamo :) ).Isto vazi i za daljinski od tv-a.

Znate sta zene,necu vise da se nervirammsad sam odvrnula radio S i uzivam ,a ovaj mali suta li suta :D xixixixixi mozda se iznervira pa odluci da izadje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanja, zar si se vec vratila od lekara?

Ja cu sada krenuti... celo pre podne sam provela u supu i na jedvite jade predala dokumenta za novu LK.

Javljam se kad se vrnem iz Betanije da saopstim novine!!!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili na poliklinici,zapala mi neka dr.opajdara smeje se ko blesava i kaze -Sta bi ti? ,ja reko da se porodim...kad je ona pocela da se smeje boze me sakloni ,kaze niko jos nije ostao trudan zauvek,imas ti fore do ponedeljka...

Tako da...sta da vam kazem :blink:

Mora da te je zapala ona Bogavceva...ona ima takve fore!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanja, zar si se vec vratila od lekara?

Ja cu sada krenuti... celo pre podne sam provela u supu i na jedvite jade predala dokumenta za novu LK.

Javljam se kad se vrnem iz Betanije da saopstim novine!!!

:)

Da,ja bila na poliklinici,napisala sam tu gore kako me neka opajdara od dr.zbrzala i poslala kuci :huh:

Nije me ni htela poslati na Betaniju,ajde javljaj sta se desava ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mora da te je zapala ona Bogavceva...ona ima takve fore!!!

AAAaaa nije,znam ja nju vrlo dobro :) kazem ti,ja sam babica po struci,isla sam na praksu 4 god.u Betaniju,i radila sam na poliklinici i volontirala na Betaniji 6mes.,znam ja njih :blink: (bolje da ih ne znam) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Nale i Milice!

Tanja ne zaboravi duži kanap u torbu staviti da imaš sa čim pizzu dovući do sobe kad ti je Sanja donese sutra :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske!

Tanjica ce za vikend da se porodi :rolleyes: , subota il nedelja. Ajd i ja da prognoziram.

Ja cu tek 4.07. na UZ. Dr mi na odmoru. Juce sam bila na vezbicama, idem i sutra. Pocela sam sa kupovinom garderobice, danas isla do Panceva i nisam nesto zadovoljna. Ipak cu po gradu da kupim, al sam cisto nesto malo uzela. Mala se mrducka, najsmesnije je kad se naguzi na desnu stranu pa mi stomak bude jajast. Za bradavice nam je babica pricala da se negde u 36oj nedelji posle svakog tusiranja namazu uljem ili ad kapima i izvlace, pripremaju za dojenje da ne bi imali uvucene bradavice jer je to teska muka. Uopste prica kako je to dojenje teze nego sam porodjaj, muke zive. A dole medjicu mazete kantarionovim uljem da omeksa i bude rastegljiva da nam lakse urade epiziotomiju, valjda sam dobro napisala. I tako, svasta nesto.......

Vrucina, pakao, katastrofa......Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha zene,sta da vam kazem,puno hvala na podrsci,i sto me nasmejete ,cim udjem u kucu idem na forum i svaki put me lepo nasmejete i smirite :wub:

My baby ja se ne bojim nesto mnogo, ali da ne bude zabune, ja UOOOPSTE nisam hrabra :) kao malo dete sam,a najvise se rasplacem kad me neko pita sta ti je? i jel te boli? xaxaxxaa tek onda pocnem da placem kao kisna godina...

Ali,nekako se tesim jer znam sta me ceka,pa onda opet ne znam jel to bolje ili gore,gledala sam mali milion porodjaja u zivotu, ali DOZIVELA :o nisam nijedan :D

Maki ,ja nosim kanap,a da li SanjaRuska nosi picu videcemo :)

Mmmoj ,i nama su u skolici sve to pricali,apsolutno isto sto i tebi,ali valjda smo svi lenji da kupimo to ulje a pogotovo da se mackamo i masiramo po ovom paklu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki ,ja nosim kanap,a da li SanjaRuska nosi picu videcemo :)

Ja ću doći da pomognem da se ta pizza spakuje na kanap :) hehehhe :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću doći da pomognem da se ta pizza spakuje na kanap :) hehehhe :lol: :lol: :lol:

Hahhahaah moze :D

pisacu ja vama sa tel. ovde :D

nema izvlacenja :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahhahaah moze :D

pisacu ja vama sa tel. ovde :D

nema izvlacenja :))))

Meni je posao 5 min od betanije, tako da brzo stižem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je posao 5 min od betanije, tako da brzo stižem :)

Odlicno! :lol: ja sam inace rodjena i odrasla na novom naselju,a sad sam se udala u Kac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno! :lol: ja sam inace rodjena i odrasla na novom naselju,a sad sam se udala u Kac :D

Znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.