Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Eto... i ja se nadam da je tako kao sto kazes. Trebalo bi da je devojcica, a termin mi je oko 10-og avgusta... :rolleyes:
Pa ja sam bas pitala ginekologa i on mi je tako rekao... Mislim da nemas razloga za brigu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da,bas sam nervozna...evo sad su bolovi malo jaci ...valjda ce do veceras biti jos jaci icesci..cekamo...
Blizi se, blizi..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,hvala na brizi :)

Sad dodjoh sa poliklinike,radili mi CTG,UZ,pregledali me sve kompletno i sve je super,sve je u najboljem redu,grlic se skracuje,kontrakcije imam na nekih 12-15min.,i to je to.Kazu nema potrebe da me salju u porodiliste jer je sve ok,kontrola opet za dva dana,ako se nesto ne promeni ( a nadam se da ce krenuti do tad)

Verujte mi da su mi najveci problem oni koji me zovu sto puta na dan da pitaju IMA LI STA NOVO? padne mi mrak na oci kada cujem telefon... I eto tako,mom malisi se bas i ne zuri... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tanjice mogu misliti kako ti je...znam da su sve zene ovde kukale koje su prenele i isto su to govorile za tel i kad ih pitaju ali sad ce to samo sto nije mozda i danas ako su jednake na 12-15 min meni su te bile mozda 4-5 komada onda su krenule na 10 par isto i na pet i to je to bilo :)a vodenjak je pukao pre :), a kod mene obrnuto ja kad sam rekla dam sam se porodila niko mi nije verovao svi kazu daj lazes nisi normalna kraj 8.mes :)

Pa da ,i ja se secam kad je kikiriki kukala ,a ja sam bila ubedjena da cu ranije, a tako su mi i dr.govorili :) ma nemaju oni pojma ;)

Pa tebi je super bilo,meni su vec dva dana te na 15ak min.i nisu jako jaki bolovi,onako bolucka kao da cu da dobijem...ali znas kako se tesim- U julu cu imati bebana pored sebe ,MORAM :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice, gde si? Kako si? Dobro jutro svima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice, gde si? Kako si? Dobro jutro svima... :)

Dobro jutro :) mi smo tu ,i cini mi se da cu biti trudna ceo zivot...

Nista se ne dogadja,sad nemam nikakve bolove,malisa sutira u stomaku ,bas ga briga...sutra opet kod dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :) mi smo tu ,i cini mi se da cu biti trudna ceo zivot...

Nista se ne dogadja,sad nemam nikakve bolove,malisa sutira u stomaku ,bas ga briga...sutra opet kod dr.

:) Pa, dobro, sta da radis... Bice, polako, pitanje je trenutka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Pa, dobro, sta da radis... Bice, polako, pitanje je trenutka.

Trnutak...:D svako vece kad lezem pomislim mozda ce nocas ,kad ono ujutru...pih..

nego,nema nam nesto zena ovde,kakvo je to zatisje?

Kako tvoja trudnoca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trnutak...:D svako vece kad lezem pomislim mozda ce nocas ,kad ono ujutru...pih..

nego,nema nam nesto zena ovde,kakvo je to zatisje?

Kako tvoja trudnoca?

Nema ih, ne znam sta je to... Dobro ja guram, dobro se osecam, jedino sto malo brinem za grlic jer mi je od pocetka kratak, a sad da ti ne pricam. Mislim da se izravnao, kako sam razumela doktorku. Samo da doguram do devetog, posle kako hoce. Ipak, nadam se da ce biti sve ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego,nema nam nesto zena ovde,kakvo je to zatisje?

Iskreno, ja sam se ulenjila od onih dana kad Forum nije radio, pa sam se malo odvikla :rolleyes: A i za vikend smo išli kod mojih i Srđanovih, pa kad odeš, ne možeš da ih se "otarasiš". Hajte vamo na ručak, tamo na večeru...tako da nisam ni stizala da pogledam šta se dešava.

Inače, kod mene sve ok, na pregled idem tek 1. jula, a poslednji je bio 31. maja. Baš mi se sviđa moja dr, ne davi me mnogo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuska i mi idemo 1. na kontrolu,a inace je ovdje praksa svake dvije sedmice u ovom periodu mada mi ne radi svaki put uzv,ali et pita me jel sve ok,ctg uradimo,izvagamo se(sto mi najteze pada) hehe...Ma nismo mi trudnice bile aktivne ni u drugom tromjes...Guraju li se bebe,mm kad je vidio kako beba nema prostora i kako je nogice skupila,kaze pa to nju boli ne moze da se pruzi hehe joooj ti muski mozgovi:))))

Mi još nismo radili ctg, a kad sam pitala zar ne treba češće da budu kontrole, rekla mi da to tek u devetom mesecu. Što se mene tiče, sasvim mi odgovara ovako. Dobro se osećam, još radim, nemam nikakvih problema, pa valjda je onda i zaista nepotrebno češće. Mislim, kontam da bi ona procenila da treba da dolazim češće, ako bi zaista bilo potrebe.

Tisa je u poslednjih nekoliko dana toliko ojačala, da ne mogu da verujem šta mi radi. Pre neko veče nisam mogla da spavam celu noć, malo-malo sam morala da ustanem i sednem u strogo ispravljenom položaju da bi gospođica imala mesta da protegne nogice :rolleyes: :rolleyes: Juče je otišla skroz na levu stranu. Gledam, nešto mi stomak čudno izgleda, pipnem desnu stranu kad ono sve mekano, k'o da unutra nema nikoga :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao jes mi cudno kad ovde dodjem al volim da vas obidjem....desnom kucam a levom dojim pavleta :lol: :lol: :lol: :lol:

Samo izvoli, taman možeš iz fotelje da se smeješ našim mukama, pa onda taman i prenosiš pozitivnu energiju na bebca dok ga dojiš :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ih, ne znam sta je to... Dobro ja guram, dobro se osecam, jedino sto malo brinem za grlic jer mi je od pocetka kratak, a sad da ti ne pricam. Mislim da se izravnao, kako sam razumela doktorku. Samo da doguram do devetog, posle kako hoce. Ipak, nadam se da ce biti sve ok!

Jao Naleeee :) meni su u 6om mes.napravili takvu frku,grlic mi je bio skracen za skoro prst,svi doktori to potvrdili,morala da mirujem,da nosim pojas,rekli mi samo da izguram da udjem u 9-i mesec,a pogledaj sad! Ja mog malisu prenela vec dva dana...tako da ne znam sta da ti kazem...u strucnost ovih lekara ni mrvicu ne sumnjam,ali priroda je cudo :)

Tako da no sikiriki :D sve ce to biti super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao jes mi cudno kad ovde dodjem al volim da vas obidjem....desnom kucam a levom dojim pavleta :lol: :lol: :lol: :lol:

Nemas pojma koliko ti zavidim :( moj LUka nece napolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooo pa ti 41 nedelja :blink: :blink:

Daaaaa :) jos jedna Georgina... Jel se secas mozda koliko je bio tezak kikirikin Mihajlo? Znam da je i ona kao i ja kuburila sa danima,kontam da cu roditi dzina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemas pojma koliko ti zavidim :( moj LUka nece napolje

Evo ja prognoziram da će da dođe u roku od 24h, i ako pogodim dobijam veeeeliku picu :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja prognoziram da će da dođe u roku od 24h, i ako pogodim dobijam veeeeliku picu :P :P :P :P

Eh sto bih volela da si u pravu,ali ipak mi novosadjani danas nemamo vode xaxaxaxa :D kako cu da se spremim : :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh sto bih volela da si u pravu,ali ipak mi novosadjani danas nemamo vode xaxaxaxa :D kako cu da se spremim : :lol:

Voda dolazi u 20h, dok se razbistri treba joj jedno 2 sata, pa taman počneš da se spremaš oko 22h, dok odeš pa ovo-ono, stigneš u Betaniju recimo u 8h i eto Luke do 10h najkasnije :rolleyes: I naravno, usput umesiš kao što rekoh veeeeliku picu za mene :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voda dolazi u 20h, dok se razbistri treba joj jedno 2 sata, pa taman počneš da se spremaš oko 22h, dok odeš pa ovo-ono, stigneš u Betaniju recimo u 8h i eto Luke do 10h najkasnije :rolleyes: I naravno, usput umesiš kao što rekoh veeeeliku picu za mene :lol: :lol: :lol:

E stvarno si uspela da me nasmejes :lol: svaka ti cast xaxaxa kako si ti to meni lepo isplanirala,eh sta bih dala da bude tako...A taman sam isplanirala da bude blizanac u horoskopu kad ono od sutra krecu rakici :) xaxaxax

Ako se desi kao sto si mi prognozirala obecavam picu kapricozu iz karibika ili cao,biraj? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mihailo imao 4 kg i nesto ....neki dan kad i ja zena rodila 5 kg sine moj da ga vidite :)))

Auuuuu masala! A meni rekose bice mali imao 3200gr pre 2 nedelje sad je garant hibrid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stvarno si uspela da me nasmejes :lol: svaka ti cast xaxaxa kako si ti to meni lepo isplanirala,eh sta bih dala da bude tako...A taman sam isplanirala da bude blizanac u horoskopu kad ono od sutra krecu rakici :) xaxaxax

Ako se desi kao sto si mi prognozirala obecavam picu kapricozu iz karibika ili cao,biraj? :D

Biće, biće, ima teta Sanja dobru intuiciju. :rolleyes: :rolleyes: Sebi sam predvidela da ću se poroditi najkasnije 10. avgusta, iako mi je termin 17. i čvrsto se držim te odluke :P pa sad...videćemo koliko sam mudra, ako pogodim tebi (to ćemo brzo saznati) pogodiću i sebi, hehehehe :lol:

A što se pice tiče, najviše volim Alo na Naselju ili Borsalino na Grbavici, te old shool varijante, ali može da prođe i Ćao, ako baš insistiraš :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biće, biće, ima teta Sanja dobru intuiciju. :rolleyes: :rolleyes: Sebi sam predvidela da ću se poroditi najkasnije 10. avgusta, iako mi je termin 17. i čvrsto se držim te odluke :P pa sad...videćemo koliko sam mudra, ako pogodim tebi (to ćemo brzo saznati) pogodiću i sebi, hehehehe :lol:

A što se pice tiče, najviše volim Alo na Naselju ili Borsalino na Grbavici, te old shool varijante, ali može da prođe i Ćao, ako baš insistiraš :rolleyes: :rolleyes:

Hahahaa,e moze ALO mi je blizu tj.bio blizu dok se nisam udala u Kac ( s cim se jos nisam pomirila) :)

E bas cemo da vidimo da li si dobra baba vanga :D

Ja sam isto sebi prognozirala da cu vec na pocetku juna imati bebana pored sebe,kad ono ...corak <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imace do 3500 ok je to moj pavle imao 3660 super bebac jos smo mi rodjeni sa 38 nedelja ;)

Ma to bi bilo super a je 3500 ,ja imam osecaj da ce biti preko 4kg jer sam prenela,ima li to veze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.