Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cao, zenske! Posle ko zna koliko dana preoradio je forum. Kako ste? Sta ima novo? Mene su nesto pocele da bole prepone, nadam se da to nije zabrnjavajuce!? Pozz

Jao, mene ne da bole prepone da to nije normlno. Nocu, ako me probudi da moram u wc, prvo moram sjesti, malo da odmorim da bih uopste ustala, iskreno ne brinem se jer sam se vec nekako navikla. hahhahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ništa cure ne brinite za prepone, sve je to normalno, mene je boljelo da sam se katkad bojala da ustanem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, proradismo konacno! Bolovi u preponama....znaci to da ocekujem. Ova vrucina je katastrofa, al mi je najgore kad moram u prevoz da udjem, pre bih isla peske. Danas sam morala kupiti neke dugacke haljine, to mi je sad najbolje za ovo vreme.

Nale, nemoj se toliko brinuti. Jel ti skracen grlic, jel prati dr?

SanjaRuska ja kuci mutim onaj eskimko, pa preko toping od karamele mmmmmmmmmmmmm. Idem da jedem. :lol:

Ko nam je sledeci za poradjanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vidim nece niko skoro... :rolleyes: Jeste, skracen mi je grlic (izravnao se skroz), prati mi to doktorka. Vazno mi je da sam zatvorena, hvala Bogu! Samo da udjem u deveti, to mi je sledeci cilj! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako nale, odmaraj, digni sve 4 u vis i nemoj nista da radis.

A od kad imas taj problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja samo da naletim da vidim jel ima ko da se porodio :lol: :lol:

DA SE BAR PORODIO! ne mogu da verujem da mi je sutra termin i to onaj krajnji ,a ja sam jos trudna...u totalnom sam bedaku...svaki dan poliklinika-betanija,i jos kad mi kazu sve je super,sve je u redu samo da krene,SAMO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu da vidim moju bebu,da je zagrlim ,poljubim...bas sam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu da vidim moju bebu,da je zagrlim ,poljubim...bas sam :(

Samo strpljivo, još malo. Nemoj da si :( Osmeh na lice i pažljivo osluškuj bolucka li gde, a do tada mazi stomačić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo strpljivo, još malo. Nemoj da si :( Osmeh na lice i pažljivo osluškuj bolucka li gde, a do tada mazi stomačić.

Mislim da sam vec pocela da umisljam da me boli...nikad nisam zelela da me nesto boli,a sad...zeljno iscekujem bolove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene prepone razvalise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene prepone razvalise...

ja se ne secam da su me bolele ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene prepone bole vec dva meseca.... toliko da retko kad sklopim celu noc a da prodjem bez grceva.

Juce i danas ima neke bolove, nisu ritmicni ali se ponavljaju u toku dana vise puta.

Kako vase noge? Moje su natekle grozno...mislim da ni kada sam iscasila nogu nije bio ovoliki otok. Ono sto me brine je sto mi je leva noga od malog prsta pa prema zglobu i poplavela....ima li ko takvih zbivanja?

UMRECU OD VRUCINEEEE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela da oticem pre neke 4 nedelje...ali nista strasno,samo stopala i sake,moze to da bude i mnogo gore :)

Sto se stomaka tice ,ni sad (danas mi je termin) mi se ne cini tako ogroman kakvih ima,a na poslednjem merenju bebac je imao 3200gr. Ne znam bas kakve veze velicina stomaka ima sa tezinom bebe...

Nego.ima li neko ovde da me utesi,zene grozno se osecam,danas mi je termin,bolovi nedefinisani ,a malopre sam plakala jer moj malisa tek-tek mrda i to slabo, a inace je jako aktivan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice znaci da se priprema da izadje ako na to mislis i to te brine sto tek tek lupne nekad,jer kazu da se dva dana prije otprilike smire bebe i one se pripremaju da ugledaju ovaj svijet....E pa sretno ti

Hvala ti...nadam se da je tako,bas sam danas u bedaku...jedva cekam da sve bude gotovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela da oticem pre neke 4 nedelje...ali nista strasno,samo stopala i sake,moze to da bude i mnogo gore :)

Sto se stomaka tice ,ni sad (danas mi je termin) mi se ne cini tako ogroman kakvih ima,a na poslednjem merenju bebac je imao 3200gr. Ne znam bas kakve veze velicina stomaka ima sa tezinom bebe...

Nego.ima li neko ovde da me utesi,zene grozno se osecam,danas mi je termin,bolovi nedefinisani ,a malopre sam plakala jer moj malisa tek-tek mrda i to slabo, a inace je jako aktivan...

Tanjice, bice sve ok! Nemoj da se brines i nerviras, pitanje je samo trenutka... I da, i ja mislim da se beba samo sprema da izadje pa se umirila. Malo si i ti sada nervozna, sto je razumljivo. Zalim ti lep porodjaj!!! Samo misli pozitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene prepone bole vec dva meseca.... toliko da retko kad sklopim celu noc a da prodjem bez grceva.

Juce i danas ima neke bolove, nisu ritmicni ali se ponavljaju u toku dana vise puta.

Kako vase noge? Moje su natekle grozno...mislim da ni kada sam iscasila nogu nije bio ovoliki otok. Ono sto me brine je sto mi je leva noga od malog prsta pa prema zglobu i poplavela....ima li ko takvih zbivanja?

UMRECU OD VRUCINEEEE!!!!

Moje noge oticu kako koji dan, ali cini mi se da nije zabrnjavajuce. Ne znam sto ti je noga poplavela, pojma nemam sta bi to moglo da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako nale, odmaraj, digni sve 4 u vis i nemoj nista da radis.

A od kad imas taj problem?

Trudim se da odmaram. Ne mogu da kazem ni da non-stop lezim, onako. Po prirodi sam bas aktivna i dobro se osecam, pa mi tesko pada da ne poradim po nesto :rolleyes: ... Od pocetka mi je skracen grlic - genetski, da se samo sve vreme jos vise skracivao kako napreduje trrudnoca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice, bice sve ok! Nemoj da se brines i nerviras, pitanje je samo trenutka... I da, i ja mislim da se beba samo sprema da izadje pa se umirila. Malo si i ti sada nervozna, sto je razumljivo. Zalim ti lep porodjaj!!! Samo misli pozitivno!

Pa da,bas sam nervozna...evo sad su bolovi malo jaci ...valjda ce do veceras biti jos jaci icesci..cekamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da,bas sam nervozna...evo sad su bolovi malo jaci ...valjda ce do veceras biti jos jaci icesci..cekamo...

Ne znam koliko ti vrede reci "smiri se" posto verujem da ti je strasno to iscekivanje!!!

Pokusaj da ogledas neki film, ili da se ismejes sa prijateljicama.... Ako zelis preporuku za smeh evo ti film Mamurluk u Las Vegasu( to je prvi deo) i mamurluk u Bankoku.

Super su fimovi.

Pokusaj da ne razmisljas o bolnici.

I usput da te pitam...da li za Betaniju trebaju benke sa dugim rukavima, ili moze i kratki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam koliko ti vrede reci "smiri se" posto verujem da ti je strasno to iscekivanje!!!

Pokusaj da ogledas neki film, ili da se ismejes sa prijateljicama.... Ako zelis preporuku za smeh evo ti film Mamurluk u Las Vegasu( to je prvi deo) i mamurluk u Bankoku.

Super su fimovi.

Pokusaj da ne razmisljas o bolnici.

I usput da te pitam...da li za Betaniju trebaju benke sa dugim rukavima, ili moze i kratki.

Vrede,hvala ti,malo sam spavala do sad...

Bas sad pricam sa dragim da gledamo neki film,sinoc smo setali sat vremena ( prevazisla sam sama sebe ) :D

E nama su rekli kratkih rukava,leto je,a tebi ce pogotovo biti vrucincine,mada kad pogledas,ta rucica je tako mala da ne znam ni da procenim sta je dug a sta kratki rukav :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrede,hvala ti,malo sam spavala do sad...

Kako si danas...ima li pomaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, devojke. Tanjice, kako si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto prija ovo zahladjenje... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.