Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Znači,ipak će pokušati prirodno iako je bebac karlično okrenut? Svaka čast na hrabrosti!

Stashice javljaj čim nešto saznaš!

hocu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram da kazem da je ovo sto javljate status jako uzbudljivo pogotovo sto se i meni blizi taj vazan dan :)

srecno zene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo fige za Ivanu!!!

Bila sam ubedjena da cemo Sandra i ja pre nje,al eto.... To se nikad ne zna!

Ja necu da se porodim dok se vreme ne prolepsa :rolleyes: ova kisa bas smara...

Nadam se da ima grejanja u Betaniji. Moralo bi biti.... Mada ne bi me cudilo da je drugacije!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NOVOSTI OD IVANICE!!!!

Ipak je odradjen CR u spinalu. Stefan je likom isti Luka. Super je spinal jer je odmah i videla bebu i svesna je svega. Stefi je 50cm i 3660gr.

CESTITAM IVANA I DOBRO NAM DOSAO STEFI!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O cico, akcija,akcija,akcija :D Nadam se da si ostavila broj ovde nekome da nam javi kad se porodiš.

Moja beka je požurila, 12 dana pre termina, nisam razmenila brojeve ni sa kim, pa mi je muž bio jedina alternativa da vam javim :D

A što je najžešće-Smokvica i ja razmenimo brojeve veče pre nego što ćemo se poroditi, tj.ona mi da njen da vam javim kad se ona porodi, međutim ja sutradan odem pre nje u porodilište :D porodim se u 12:25, a ona oko 16:30 čini mi se...

tvojoj bebici se zurilo da izadje...da se druzi malo sa nama.... :D ja sam nosila punih 9 meseci...bolovi krenuli jaki u 5 izjutra a porodila se u 15:45...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NOVOSTI OD IVANICE!!!!

Ipak je odradjen CR u spinalu. Stefan je likom isti Luka. Super je spinal jer je odmah i videla bebu i svesna je svega. Stefi je 50cm i 3660gr.

CESTITAM IVANA I DOBRO NAM DOSAO STEFI!!! :wub:

cestitam ivana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana cestitam. Neka je ziv i zdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke mamici!!!

Spinal je super stvar,i ja sam tako,oporavak je brz,tako da ćemo ubrzo da se družimo ovde sa Ivanom i Stefanom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM IVANA :-)!Neka je ziv i zdrav a ti da nam se sto pre oporavis! Ja sam jos u porodilistu,danas je tek 3.dan od carskog.Jedva cekam da idem kuci...Ooogroman pozz za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam,Ivana!!!!!Srecni i zdravi bili 100 godina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVE NAJLEPSE vam zelim od srca!!!

Iskrene cestitke!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NOVOSTI OD IVANICE!!!!

Ipak je odradjen CR u spinalu. Stefan je likom isti Luka. Super je spinal jer je odmah i videla bebu i svesna je svega. Stefi je 50cm i 3660gr.

CESTITAM IVANA I DOBRO NAM DOSAO STEFI!!! :wub:

Cestitam!!! Sve najbolje Ivana i neka je Stefan ziv i zdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Ivana!!!!!!!!!!

Da ste zivi i zdravi oboje sto godina!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana,čestitam,da Stefan bude živ i zdrav i da sluša roditelje... :)

Ja ujutru idem na CTG,i volela bih da se što pre porodim... :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VEJIKIIIIIIIIIIIIII SU NAM STOMACI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Misliš ooooooooooooooooooooooooogromni.... nema gde više da raste... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćuti tu i ne drami!!! :P

Ti sad kreni najbolje ti je,lezi u bolnicu i čekaj... :)

Opusti se ženo draga i uživaj još malo u trudnoći.. ;)

Hahaha pa necu bas odmah krenuti,al nadam se u narednih par dana...

A uzivanje u trudnoci.......... hmmmmmmmmm- mislim da toga nema u 40-toj nedelji, kad ti je sve tesko,sve te boli,ne spavas lepo,otices i JEDVA CEKAS da drzis svog andjela u narucju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha pa necu bas odmah krenuti,al nadam se u narednih par dana...

A uzivanje u trudnoci.......... hmmmmmmmmm- mislim da toga nema u 40-toj nedelji, kad ti je sve tesko,sve te boli,ne spavas lepo,otices i JEDVA CEKAS da drzis svog andjela u narucju!

To te ja samo tešim,a lažem i sebe i tebe... :D

Čekam ja tebe još koji dan pa ćemo zajedno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra990 je rodila malu slatku devojcicu teska 3200 dugacka 51!

Posle 7 sati pokusavanja da je porode prirodno,ipak su je porodili na carski.Kaze da je imala nenormalne bolove.Sada je dobro,vec je jednom ustajala.Devojcica je super!. :wub:

CESTITAM SANDRA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

olaaaaa zenske..ja da se javim da sam ziva i zdrava....porodila sam se 3.6 carskim rezom i rodila devojcicu sofiju umesto decaaka :lol:

Bravooooo...sve čestitke...

Ha,ha,ha mijenjaj plavi ticker! Jesi se puno iznenadila kada su rekli djevojčica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske! Posle ko zna koliko dana preoradio je forum. Kako ste? Sta ima novo? Mene su nesto pocele da bole prepone, nadam se da to nije zabrnjavajuce!? Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske! Posle ko zna koliko dana preoradio je forum. Kako ste? Sta ima novo? Mene su nesto pocele da bole prepone, nadam se da to nije zabrnjavajuce!? Pozz

Uf, ja sam se na taj osećaj uveliko navikla :rolleyes: Prosto mi dođe da instaliram kameru iznad kreveta i da snimam svoje pokušaje da se premestim s jedne na drugu stranu u toku noći. Probudim se svaki put i bukvalno imam osećaj da mi treba dizalica da pomerim nogu, al' neka, nasmejem se, pomazim stomak i nastavim da spavam :lol:

Inače sam super, osim što mi je jako, jako toplo, pa maltretiram kolege klimom i teram ih da mi kupuju sladoled :rolleyes: Radim još dve nedelje, pa na godišnji, pa porodiljsko i to je to. Sve mi jako brzo prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, ja sam se na taj osećaj uveliko navikla :rolleyes: Prosto mi dođe da instaliram kameru iznad kreveta i da snimam svoje pokušaje da se premestim s jedne na drugu stranu u toku noći. Probudim se svaki put i bukvalno imam osećaj da mi treba dizalica da pomerim nogu, al' neka, nasmejem se, pomazim stomak i nastavim da spavam :lol:

Inače sam super, osim što mi je jako, jako toplo, pa maltretiram kolege klimom i teram ih da mi kupuju sladoled :rolleyes: Radim još dve nedelje, pa na godišnji, pa porodiljsko i to je to. Sve mi jako brzo prolazi.

Idi, odmori se malo... Nije meni problem sto me bole prepone, ne bole me strasno, a i mogu puno da izdrzim, nego se plasim da ne krene nesto pre vremena (posebno zbog mog grlica, koga vise ni nema :mellow: ). Ali,eto nadam se da je to normalno i da se samo organizam priprema za porodjaj, ali za dva meseca ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su nesto pocele da bole prepone, nadam se da to nije zabrnjavajuce!? Pozz

Bolele su i mene baaas otprilike mesec dana pre porodjaja je pocelo... I bas mi je smetalo. Nista strasno. Ne brini. Telo ti se priprema za porodjaj... :rolleyes: A kojeg pola je bebica? Kako se poradjas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolele su i mene baaas otprilike mesec dana pre porodjaja je pocelo... I bas mi je smetalo. Nista strasno. Ne brini. Telo ti se priprema za porodjaj... :rolleyes: A kojeg pola je bebica? Kako se poradjas?

Eto... i ja se nadam da je tako kao sto kazes. Trebalo bi da je devojcica, a termin mi je oko 10-og avgusta... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.