Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Само на брзину да се јавим. Породих се 24. априла, и родио се Јоаким, баш на Васкрс. Данас смо стигли кући у полако се привикавамо. Кад будем имала више времена пишем. Поздрав

cestitamo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosao, Joakime! :wub:

Da li je moguce da mi je ostalo jos 10 dana do termina??? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Само на брзину да се јавим. Породих се 24. априла, и родио се Јоаким, баш на Васкрс. Данас смо стигли кући у полако се привикавамо. Кад будем имала више времена пишем. Поздрав

Cestitam, neka je ziv i zdravt61005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosao, Joakime! :wub:

Da li je moguce da mi je ostalo jos 10 dana do termina??? :unsure:

Da li je moguce da mi je danas termin?! Vise nema odbrojavanja, sada pise- uzivajte u roditeljstvu :P:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo za tebe ..... ;)

:rolleyes: jos samo da bebac krene ;) ... Spakovala sam stvari, danas idem, ako me dr zadrzi, pisem vam sa telefona :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago tebi .....zelim ti svu srecu da krene sto pre i da drzis bebicu ....

Hvala draga :rolleyes: ! I ti si nam blizu, meni bas brzo prolazi vreme. Kada ti je termin? P.S.Zasto ides na cr, moras ili..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram na cr jer ovo je 3 cr mi po redu idem 6 maja da zakazem cr i boze zdravlja do 20 maja smo gotovi jupiiii jer ja idem na cr cim udjem u 37 nedelju ...

Woooow pa ti cekas trecu bebu, svaka cast :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ! Jel ces totalnu anesteziju da primis? Oceni od 1-10 koliko boli rana posle cr-a? Izvini sto te smaram sa pitanjima :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nesmaras da 3 beba samo sto su ove dve bebe 11 god i 9 god hehehhehee ne ovoga puta cu spinal da vidim bebu jer kad sam ja radjala davno bilo nije bilo spinala i da nesmaras me slobodno pitaj ....1 put ajd neka 4 drugi put 3 jos sam ja imala rez od pupka do dole znaci skoro ceo stomak a inace se radi samo dole mali rez posle nestane ...

Cula sam samo reci hvale za cr sa spinalnom. 4,3.. PA TI BAS ZVUCIS HRABRO :lol: ..Ja sam kukavica, porodicu se sa epiduralom pa opet imam strah... Pre neki dan sam plakala jer sam ceo dan razmisljala o tome kako ja necu moci da izdrzim bol, kako ce na kraju 100% da se zavrsi cr-om ili vakumom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam samo reci hvale za cr sa spinalnom. 4,3.. PA TI BAS ZVUCIS HRABRO :lol: ..Ja sam kukavica, porodicu se sa epiduralom pa opet imam strah... Pre neki dan sam plakala jer sam ceo dan razmisljala o tome kako ja necu moci da izdrzim bol, kako ce na kraju 100% da se zavrsi cr-om ili vakumom...

znas zasto je to tako cula si svakakve price od milion zena neke su dobro prosle neke nisu al najbolje verovati u sebe i sve ce dobro proci ...to ti mislis da neces izdrzati bol onog trena kad vidis svoju bebu i da te je bolelo do besvesti zaboravices jer ces biti sretna ....ja kad sam 1 rodila rekla mojoj doktorki nikad vise kaze ona : cuti sutra cu te pitati , ona dosla sutra i kaze meni : reko ja cu opet da rodim :lol:

Xexexex lepa prica :rolleyes: , nadam se da cu i ja tako. Odoh da spakujem jos nesto pa se javljam popodne. Koliko bih volela da se porodim sto pre, toliko ne zelim da me ostavi danas, bas sam kontradiktorna :blink: ... Budite mi sve dobro pa se kuckamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vazi samo polako i neboj se , sve ce to dobro proci nepanici pre vremena neka ti sa srecom ....t4802.gif

Hvala :D:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebolino, sve najbolje ti zelim i da sve bude ok !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xexexex lepa prica :rolleyes: , nadam se da cu i ja tako. Odoh da spakujem jos nesto pa se javljam popodne. Koliko bih volela da se porodim sto pre, toliko ne zelim da me ostavi danas, bas sam kontradiktorna :blink: ... Budite mi sve dobro pa se kuckamo

Biće sve ok. Ne gledaj izuzetke, gledaj pravilo. A pravilo je da sve bude ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Само на брзину да се јавим. Породих се 24. априла, и родио се Јоаким, баш на Васкрс. Данас смо стигли кући у полако се привикавамо. Кад будем имала више времена пишем. Поздрав

Čestitamo i imate mnogo lepa imena

Da li je moguce da mi je danas termin?! Vise nema odbrojavanja, sada pise- uzivajte u roditeljstvu :P:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ala to brzo prođe, ja nisam htela da se porađam meni je bilo lepo sa bebom u tibi i kad sam to rekla dr ona umrla od smeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje na lepim zeljicama,pozitivnija sam sada uz vasu podrsku :-)..Upravo putujem u porodiliste na pregled,ctg,uz pa se javljam posle (u povratku kuci xixixi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebolino, sa srecom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosao, Joakime! :wub:

Da li je moguce da mi je ostalo jos 10 dana do termina??? :unsure:

Hahahhaha,to se i ja pitam... :rolleyes:

I jedva čekam da ugledam moju srećicu... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratila sam se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... Ctg ne pokazuje kontrakcije, bebini otkucaji su u redu, cak sam i bez pregleda prosla :lol: . Promenicu nick u Georgina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratila sam se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... Ctg ne pokazuje kontrakcije, bebini otkucaji su u redu, cak sam i bez pregleda prosla :lol: . Promenicu nick u Georgina :lol:

Heh ja te razumem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De ste, zemske? Ja sam usla u treci, al' nesto se zaglavila u drugi, nikako da predjem na ovu temu. :D Ja cu 4-tog kod doce, radila sam test sa glukozom, tad cu znati rezultate i tako. E, jel' vama cudno, onako, malo odvratan osecaj kad bebac izbaci lakat ili nesto i prodje tacno ispod pupka? Ja sam imala laparoskopiju, pa mi je malo zbog oziljka, al' i zbog osetljivosti pupka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde zene jos malo ... :lol: sva sreca nismo na pocetku vec na kraju :rolleyes:

Jaoooooo kad se setim... :) Sreća pa još vrlo malo inače poludeh... al kakva sam ja biću kao Georgina... preći ću termin sigurno,tako osećam.. <_<:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde ima puuuno Georgina :lol: ... Ma sta nas briga, imacemo pune ruke bebe :lol::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde ima puuuno Georgina :lol: ... Ma sta nas briga, imacemo pune ruke bebe :lol::lol: :lol:

svidja mi se da budem georgina i iskreno vise bih volela da i malo prenesem nego da se ranije porodim..

u nedelju idem na svadbu i stalno razmisljam kako je KIKI otisla na svadbu i posle..

ali meni bi bilo jos rano :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, jel' osecate vi ponekad kao kad vam igra misic, ali u stomaku i traje od 2 do 10 min. zavisi? Procitala sam u jednom programu koji prati trudnocu po nedeljama da dete vezba disanje, gutanje ali i stucanje u stomaku. E, ovo mi lici na stucanje. Ima jednake razmake. Ne boli me, vise me iritira, nervira. Neznam sta je, i pocelo je da me zabrinjava. Tek 4-tog imam zakazano kod ginekologa, pa cu ga pitati, ali do tad, ako bi neka mogla da mi kaze, da li oseca ili je osecala nesto sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, jel' osecate vi ponekad kao kad vam igra misic, ali u stomaku i traje od 2 do 10 min. zavisi? Procitala sam u jednom programu koji prati trudnocu po nedeljama da dete vezba disanje, gutanje ali i stucanje u stomaku. E, ovo mi lici na stucanje. Ima jednake razmake. Ne boli me, vise me iritira, nervira. Neznam sta je, i pocelo je da me zabrinjava. Tek 4-tog imam zakazano kod ginekologa, pa cu ga pitati, ali do tad, ako bi neka mogla da mi kaze, da li oseca ili je osecala nesto sl.

ja verujem da je to stucanje, i ja to cesto osetim. u konstantnim razmacima, bez bola samo OSETIS.. bez panike, sve je to normalno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja verujem da je to stucanje, i ja to cesto osetim. u konstantnim razmacima, bez bola samo OSETIS.. bez panike, sve je to normalno !!!

Hvala ti puno, vec sam se zabrinula. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.