Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Žene došla sam na sekund. Samo da se javim da smo izašli. Epiziotomija me otkida i sedim na stranu ali kikiriki se konačno okikirikio i to je bitno. Sličicu neću da stavljam jer smo se sa mužem dogovorili da nećemo stavljati, ali da ne bude da mališu tetke sa bebca nisu videle javiću jedan dan kad ću i u kojoj temi da stavim sliku, koju ću posle par sati obrisati tako da i vuci budu siti i ovce na broju

Hvala svima puno na čestitkama!!!! Evo malecki počinje da peva, što znači da ja odoh :)

Kiki... :D Bas mi je drago da si se javila! Ljubi i mazi malisu!!! Ljubimo vas nas dve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Cestitke svim mamama i bebama (ma i tatama :) )

Ja sam se preselila u ovaj trimestar pa samo da se zapljunem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Cestitke svim mamama i bebama (ma i tatama :) )

Ja sam se preselila u ovaj trimestar pa samo da se zapljunem :P

I ja se pridruzujem cestitkama!!!

Malo vam zavidimo mame...vase su bebe vec pored vas...ili ce biti za koji dan!

A mi sto smo tek stidljivo zakoracile u treci trimestar, imamo jos dosta da guramo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je moguće da mi se stomak spustio za pola dana...?! :o

Uffff sad više definitivno ne mogu da se sagnem... :D

Ubija me ova nemirkušica dole,kao da mi skače po jajnicima... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je moguće da mi se stomak spustio za pola dana...?! :o

Uffff sad više definitivno ne mogu da se sagnem... :D

Ubija me ova nemirkušica dole,kao da mi skače po jajnicima... :huh:

I ja sam se to pitala, mislila sam da umisljam ali ocigledno jeste jer su i drugi primetili... Kada ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

И мени се тако брзо спустио стомак, о сагињању да и не говорим. Ситно........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre sam videla da se i Jacka porodila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se to pitala, mislila sam da umisljam ali ocigledno jeste jer su i drugi primetili... Kada ti je termin?

Hehehe :) Termin mi je 10.maj! Tebi?!

Jacka,čestitam,sve najbolje želim tebi i tvojoj ćerkici! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe :) Termin mi je 10.maj! Tebi?!

Jacka,čestitam,sve najbolje želim tebi i tvojoj ćerkici! :wub:

Meni je 29.april :-)..Ukoliko se ne porodim do 29-og,onda ce dr tog dana da mi indukuje porodjaj jer je dezurna.Nadam se da ce sve dobro proci uz epidural ali uprkos svemu strah postaje sve veci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 29.april :-)..Ukoliko se ne porodim do 29-og,onda ce dr tog dana da mi indukuje porodjaj jer je dezurna.Nadam se da ce sve dobro proci uz epidural ali uprkos svemu strah postaje sve veci..

Nemoj da se plasis, sve to na kraju brzo prodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 29.april :-)..Ukoliko se ne porodim do 29-og,onda ce dr tog dana da mi indukuje porodjaj jer je dezurna.Nadam se da ce sve dobro proci uz epidural ali uprkos svemu strah postaje sve veci..

Biće sve ok. Mojne da se sekiraš. Veruj mi, posle dva sata sina nogama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahhh kako je bilo lepo biti u trecem trimestru... :wub: trudnice samo hrabro, i ja sam non stop kukala ... Videcete da nema potrebe za strahom... Ne slusajte nikog, svaki porodjaj je drugaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na ohrabrenju,znaci mi :-)...Danas ctg nije pokazao kontrakcije,u ponedeljak idem ponovo..Plasim se indukcije mada mi je dr rekla da ako ostane ovakvo stanje (bez kontrakcija) onda nece u petak da me porodi,pustice me jos koji dan posle termina..Mojoj bebici se izgleda ne izlazi napolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na ohrabrenju,znaci mi :-)...Danas ctg nije pokazao kontrakcije,u ponedeljak idem ponovo..Plasim se indukcije mada mi je dr rekla da ako ostane ovakvo stanje (bez kontrakcija) onda nece u petak da me porodi,pustice me jos koji dan posle termina..Mojoj bebici se izgleda ne izlazi napolje

I ja sam kukala, ališto duže je beba unutra to će zrelija i jača izaći. Veruj mi bolje je da te porode i malo posle termina nego da poraniš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kukala, ališto duže je beba unutra to će zrelija i jača izaći. Veruj mi bolje je da te porode i malo posle termina nego da poraniš.

Potpisujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kukala, ališto duže je beba unutra to će zrelija i jača izaći. Veruj mi bolje je da te porode i malo posle termina nego da poraniš.

Slažem se,ne znam gde oni žure?! <_<

Kad dobijem bolove doći ću,ne znam čemu tolika frka i čemu izazivanje porođaja na silu?!Pa i ako prođe malo od termina,samo će biti još bolje po bebu... :unsure:

Kikice,kako ste ti i tvoj mali mangupčić?! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice, kad prodje termin dr prati i poradja zenu zato sto ni posteljica a ni plodova voda nisu vise sigurno mesto za bebu. Tako da nekada mora da se izazove porodjaj, verujte svojim doktorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја се изгледа поздрављам са трећим триместром. Кренули неки јаки болови, па ћу полако до лекара. Поздрав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos 4 nedelje!!!! +- .... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја се изгледа поздрављам са трећим триместром. Кренули неки јаки болови, па ћу полако до лекара. Поздрав

Jao, jedva cekam novosti. Sa srecom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја се изгледа поздрављам са трећим триместром. Кренули неки јаки болови, па ћу полако до лекара. Поздрав

jupiiiii... nadan se da ce biti sve ok... cekamo novosti... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos 4 nedelje!!!! +- .... :)

Stashice, kojeg pola je bebac? Kako se poradjas? Mozda si vec i pisala, nisam odavno ovde cituckala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice, kojeg pola je bebac? Kako se poradjas? Mozda si vec i pisala, nisam odavno ovde cituckala...

Devojcica, po njoj mi je nick na bebcu :D Epidural planiram, al videcemo kako ce se zavrsiti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao kako vreme prolazi...bas se dosta bebana pridruzilo :lol:

ja sam u 34-oj nedelji..jos malikce :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svimaaa :) ja sam 35-ta nedelja trudnoce .. Termin je 27.05 ... jedva cekammm :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.