Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Javila se Kiki, sve vas puno pozdravlja! Sutra bi trebalo da dodje kuci!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BEBO U KOJOJ SI SOBI BILA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BEBO U KOJOJ SI SOBI BILA

U 336, pa u 327, ona je trokrevetna, pustene smo 26.3. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javila se Kiki, sve vas puno pozdravlja! Sutra bi trebalo da dodje kuci!!! :wub:

E bas lepo,jedva cekam da cujem utiske :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub:

DRAGE MOJE HAJDE I JA DA VAM SAOPSTIM LEPE VESTI :P

VODENJAK MI JE PUKAO DVE NEDELJE PRE TERMINA 23.03. I BRZOM BRZINOM DO FRONTA I U JEDAN I PETNAEST POSLE PONOCI RODILA SE JEDNA PRELEPA DEVOJCA.PORODJAJ JE PROSAO BRZO I LAKO,BEZBOLNO STO JE NAJ BITNIJE.SADA MUCIMO MUKU SA GRCEVIMA,NESPAVANJEM I SA SVIM PRATECIM STVARCICAMA...ALI STO JE NAJ BITNIJE UZIVAMO U SVEKOM DANU.

Baš lepe vesti.

Uživajte što više

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub:

DRAGE MOJE HAJDE I JA DA VAM SAOPSTIM LEPE VESTI :P

VODENJAK MI JE PUKAO DVE NEDELJE PRE TERMINA 23.03. I BRZOM BRZINOM DO FRONTA I U JEDAN I PETNAEST POSLE PONOCI RODILA SE JEDNA PRELEPA DEVOJCA.PORODJAJ JE PROSAO BRZO I LAKO,BEZBOLNO STO JE NAJ BITNIJE.SADA MUCIMO MUKU SA GRCEVIMA,NESPAVANJEM I SA SVIM PRATECIM STVARCICAMA...ALI STO JE NAJ BITNIJE UZIVAMO U SVEKOM DANU.

Čestitam ti od srca!!! Sad uživaj u svojoj bebici!!!

Jedva čekam da nam dođe Kikiriki da nam piše o Mihajlu... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja bebica jos ceka... Bili smo na ctg jutros, sve ok, a kad je dr htela da vidi dal je grlic otvoren konstatovala je da je toliko zavaljen da sam prokrvarila od pregleda dok ga je dohvatila... I onda je jos radila amnioskopiju ( za to sam danas prvi put cula ), te sam iskrvarila lepo i od toga.... Na srecu bar je videla da je plodova voda bistra i da je za sad sve ok. Sutra na uz i ctg opet... Jel radila neka od vas tu amnioskopiju, pa krvarila? Ja sam odmah pokazala dr gacice kaze da je to normalno posto mi je teze dosla do grlica, al mi nije bilo sve jedno kad sam videla krv...

Jedva cekam da sve ovo prodje, samo da bebica bude dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li i ti se porodila vakuumom? Ako jesi o kakvim posledicama pricas/

Na prvom porodjaju se desilo to da je bio kratak pupcanik, i beba nikako nije mogla da izadje kroz kanal... posle dvanaestocasovnog mucenja, uz pomoc dve babice , reza od 7 kopci spolja i pet iznutra izvukli su bebu napolje vakumom.

Srecom pukla je posteljica a ne pupcanik...jer znas kakve su posledice pucanja pupcanika!

Moja cerkica je rodjena sa 4 kg, provela 8 dana u inkubatoru na 8l kiseonika, i za posledicu je dobila cinjenicu da je vrlo usporena ( u smislu da joj treba mnogo vise nego drugoj deci da se izrazi u onome sto zeli, motorika joj je usporena, kao i sam razvoj)

Na moju srecu imala sam priliku da se njoj posveti odlican tim strucnjaka, i uz pomoc osoblja privatne skole koju trenutno pohadja, moja cerka je danas najbolji djak u razredu!!!

Ali uz mnogo, mnogo truda i rada sa njom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, hello B) Došle smo danas ja i moja Sara svojoj kućici i sada smo mnogo srećne! Kada se odmorim malo od svega pišem detaljno ;)

Kikiriki i Milice čestitke na bebcima!!! Uživajte u svojim anđelima!!! :wub: :wub: :wub:

Ne znam da li se javila možda na nekoj drugoj temi, ne mogu sada da gledam, ali i Smokvica se porodila, istog dana kad i ja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prvom porodjaju se desilo to da je bio kratak pupcanik, i beba nikako nije mogla da izadje kroz kanal... posle dvanaestocasovnog mucenja, uz pomoc dve babice , reza od 7 kopci spolja i pet iznutra izvukli su bebu napolje vakumom.

Srecom pukla je posteljica a ne pupcanik...jer znas kakve su posledice pucanja pupcanika!

Moja cerkica je rodjena sa 4 kg, provela 8 dana u inkubatoru na 8l kiseonika, i za posledicu je dobila cinjenicu da je vrlo usporena ( u smislu da joj treba mnogo vise nego drugoj deci da se izrazi u onome sto zeli, motorika joj je usporena, kao i sam razvoj)

Na moju srecu imala sam priliku da se njoj posveti odlican tim strucnjaka, i uz pomoc osoblja privatne skole koju trenutno pohadja, moja cerka je danas najbolji djak u razredu!!!

Ali uz mnogo, mnogo truda i rada sa njom.

I meni je bio kratak pupcanik. bebi se par puta pomaljala glavica napolje i vracala se, uzas. Luka je 4 dana bio u inkubatoru, i za sad bez posledica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, hello B) Došle smo danas ja i moja Sara svojoj kućici i sada smo mnogo srećne! Kada se odmorim malo od svega pišem detaljno ;)

Kikiriki i Milice čestitke na bebcima!!! Uživajte u svojim anđelima!!! :wub: :wub: :wub:

Ne znam da li se javila možda na nekoj drugoj temi, ne mogu sada da gledam, ali i Smokvica se porodila, istog dana kad i ja :wub:

Divno draga,čestitam ti od srca,uživaj sa svojom devojčicom,pa kad stigneš javi se! :rolleyes:

A čestitam i Smokvici,jel dobila dečaka ili devojčicu? Sve najbolje joj želim bila pišulja ili mangupčić! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, hello B) Došle smo danas ja i moja Sara svojoj kućici i sada smo mnogo srećne! Kada se odmorim malo od svega pišem detaljno ;)

Kikiriki i Milice čestitke na bebcima!!! Uživajte u svojim anđelima!!! :wub: :wub: :wub:

Ne znam da li se javila možda na nekoj drugoj temi, ne mogu sada da gledam, ali i Smokvica se porodila, istog dana kad i ja :wub:

Cestitam novim mamicama :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !!! Uzivajte sa bebicama :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 336, pa u 327, ona je trokrevetna, pustene smo 26.3. :)

JA SAM BILA U 338,SOBA SA SEST KREVETA,A PUSTENA SAM 28-MOG JER JE BEBA IMALA FIZIOLOSKU ZUTICU.BILA MI SE SLATKA LEZALA JE DVA DANA U INKUBATORU,NA SUNCANJU JE BILA,JA SAM SE IZMUZAVALA I NOSILA U BEBI BOX MLEKO JER NISAM HTELA DOHRANU DA JOJ DAJU I KAKO UDJEM U TU SOBU,PROVIRIM ONO PUNO BEBA LEZI A JA MOJU U SEKUNDI MEDJU TOLIKO PREPOZNAM,STVARNO JE POSEBNA,DA LI ZATO STO JE MOJA,STVARNO JE PRESLATKA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam ti od srca!!! Sad uživaj u svojoj bebici!!!

Jedva čekam da nam dođe Kikiriki da nam piše o Mihajlu... :wub:

HVALA NAJLEPSE,DA ZNAS DA UZIVAM.NI GRCEVI,NI NESPAVANJE,....NISTA MI TESKO NE PADA,KADA JE VIDIM SVE MI JE LEPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš lepe vesti.

Uživajte što više

UZIVAMO,SADA SAN NEJSRECNIJA NA SVETU :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, hello B) Došle smo danas ja i moja Sara svojoj kućici i sada smo mnogo srećne! Kada se odmorim malo od svega pišem detaljno ;)

Kikiriki i Milice čestitke na bebcima!!! Uživajte u svojim anđelima!!! :wub: :wub: :wub:

Ne znam da li se javila možda na nekoj drugoj temi, ne mogu sada da gledam, ali i Smokvica se porodila, istog dana kad i ja :wub:

Čestitam i tebi i Smokvici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno svima!!!

JELENA JEJA čestitam!!! Nisam odmah videla da nam je stigla još jedna bebica, izvinjavam se :wub:

Sandra i Smokvica je dobila ćerkicu :wub:

P.S.O porođaju ću vam pisati malo kasnije! Sad sam iskoristila priliku kad je bebica zaspala da vam se javim, pa moram malo da pospremim, jer više ništa nije na svom mestu, a samo par dana me nije bilo :wacko: Jeste da smo juče došle kući ali ja tek sada dolazim k sebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, devojke! Bas vam zavidim, obavile ste veliki deo posla. :)

Ja cekam svoj red, ponekad strpljivo, ponekad bih da pozuri(m) :) Mada, kada sam sada otvorila sajt i ugledala "jos 18 dana do porodjaja"....brrrr! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene došla sam na sekund. Samo da se javim da smo izašli. Epiziotomija me otkida i sedim na stranu ali kikiriki se konačno okikirikio i to je bitno. Sličicu neću da stavljam jer smo se sa mužem dogovorili da nećemo stavljati, ali da ne bude da mališu tetke sa bebca nisu videle javiću jedan dan kad ću i u kojoj temi da stavim sliku, koju ću posle par sati obrisati tako da i vuci budu siti i ovce na broju

Hvala svima puno na čestitkama!!!! Evo malecki počinje da peva, što znači da ja odoh :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene došla sam na sekund. Samo da se javim da smo izašli. Epiziotomija me otkida i sedim na stranu ali kikiriki se konačno okikirikio i to je bitno. Sličicu neću da stavljam jer smo se sa mužem dogovorili da nećemo stavljati, ali da ne bude da mališu tetke sa bebca nisu videle javiću jedan dan kad ću i u kojoj temi da stavim sliku, koju ću posle par sati obrisati tako da i vuci budu siti i ovce na broju

Hvala svima puno na čestitkama!!!! Evo malecki počinje da peva, što znači da ja odoh :)

Jao Kiki divno,jedva cekam sliku i obavezno utiske napisi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene došla sam na sekund. Samo da se javim da smo izašli. Epiziotomija me otkida i sedim na stranu ali kikiriki se konačno okikirikio i to je bitno. Sličicu neću da stavljam jer smo se sa mužem dogovorili da nećemo stavljati, ali da ne bude da mališu tetke sa bebca nisu videle javiću jedan dan kad ću i u kojoj temi da stavim sliku, koju ću posle par sati obrisati tako da i vuci budu siti i ovce na broju

Hvala svima puno na čestitkama!!!! Evo malecki počinje da peva, što znači da ja odoh :)

Supeeer :rolleyes: ! Kad budes imala vremena napisi izvestaj :lol: ... Mene to ceka za 8 dana :rolleyes: , uh kako se plasim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke svim novim mamicama!Ljub za sve bebice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene došla sam na sekund. Samo da se javim da smo izašli. Epiziotomija me otkida i sedim na stranu ali kikiriki se konačno okikirikio i to je bitno. Sličicu neću da stavljam jer smo se sa mužem dogovorili da nećemo stavljati, ali da ne bude da mališu tetke sa bebca nisu videle javiću jedan dan kad ću i u kojoj temi da stavim sliku, koju ću posle par sati obrisati tako da i vuci budu siti i ovce na broju

Hvala svima puno na čestitkama!!!! Evo malecki počinje da peva, što znači da ja odoh :)

Kiki nedostajala si mi!!! Jedva čekam da vidim sliku i da nam ispričaš sve!!!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke svim mamama i bebama koje su dosle na svet dok me nije bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene došla sam na sekund. Samo da se javim da smo izašli. Epiziotomija me otkida i sedim na stranu ali kikiriki se konačno okikirikio i to je bitno. Sličicu neću da stavljam jer smo se sa mužem dogovorili da nećemo stavljati, ali da ne bude da mališu tetke sa bebca nisu videle javiću jedan dan kad ću i u kojoj temi da stavim sliku, koju ću posle par sati obrisati tako da i vuci budu siti i ovce na broju

Hvala svima puno na čestitkama!!!! Evo malecki počinje da peva, što znači da ja odoh :)

Kad bi samo znala koliko si falila ovde ...k07063.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.