Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Драге девојке!

Извињавам се што касним са информацијама, али имао сам доста посла данас око сређивања ствари за бебу, а и видео сам се са мојим кумом да ми буде лакше ;).

Беба и мала беба су добро, ја се надам да ће се у најскорије време све завршити. Ови су јој данас рекли да ће јој плафон да ти још 3 дана да крене да се отвара још и после тога ће царски рез. Мала беба има 3,05кг :). Колико сам је схватио појавили су се можда неки проблеми са постељицом, али нисам сигуран шта и како тачно, просто не умем да објасним и рекли су јој да можда има неке хематоме негде немам појма више ни ја сам о чему се ту ради. У сваком случају биће све уреду!

Пуно поздрава од Бебе :))

Puno mi pozdravi Bebu i malu bebu od mene. I javi nam šta se dešava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde,Bebo,drzite se!Jos malo!Nadam se da cemo procitati jos danas da je Milana ugledala svetlost dana!Poljubac za obe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko sam shvatila oni ne planiraju ni danas da je porode :blink: već da sačekaju još koji dan, o Bože :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке!

Извињавам се што касним са информацијама, али имао сам доста посла данас око сређивања ствари за бебу, а и видео сам се са мојим кумом да ми буде лакше ;).

Беба и мала беба су добро, ја се надам да ће се у најскорије време све завршити. Ови су јој данас рекли да ће јој плафон да ти још 3 дана да крене да се отвара још и после тога ће царски рез. Мала беба има 3,05кг :). Колико сам је схватио појавили су се можда неки проблеми са постељицом, али нисам сигуран шта и како тачно, просто не умем да објасним и рекли су јој да можда има неке хематоме негде немам појма више ни ја сам о чему се ту ради. У сваком случају биће све уреду!

Пуно поздрава од Бебе :))

mislite pozitivno.. iako su nasi komentari uglavnom u osudi dr ipak nije bas sve tako, pa znaju oni sta rade.. najbolje je ipak sacekati ako krene da se prirodno otvara i da porodjaj sam krene..

tatice, pozdravi nam Bebu puno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je samo zao sto se muci toliko... Odmah mi padne na pamet da se mozda i bebica muci u stomaku... :( :(

Nadam se da nije tako, i da ce uskoro njih dvije uzivati u svom domu... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja mislila da ce danas sve biti gotovo kad ono da se priceka jos par dana... Svi mislimo na nju i cekamo lepe vesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislite pozitivno.. iako su nasi komentari uglavnom u osudi dr ipak nije bas sve tako, pa znaju oni sta rade.. najbolje je ipak sacekati ako krene da se prirodno otvara i da porodjaj sam krene..

tatice, pozdravi nam Bebu puno !!!

Slazem se. Da je porodjaj stvarno krenuo i prave kontrakcije, ne bi mogli da zaustave. Ovako, treba imati strpljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry:E stvarnio mi je zao Bebe, maltretiraju zenu, jedva cekam da se sve to zavrsi i da se odmori, ali hrabra je ona izdrzace, a mi smo sve uz nju!

Bebo samo hrabro, jos malo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Колико сам је схватио појавили су се можда неки проблеми са постељицом, али нисам сигуран шта и како тачно, просто не умем да објасним и рекли су јој да можда има неке хематоме негде немам појма више ни ја сам о чему се ту ради. У сваком случају биће све уреду!

Пуно поздрава од Бебе :))

Napisala je, Ani mislim, da sumnjaju u placenta preaviae... Ali je prate...Uh nisam znala ovo za to da hoće da je ostave još tri dana...Pa stvarno, čemu, samo se žena muči, mada rekla je i da je počela da se otvara, tako da uh kako god bilo, navijam za nju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske da li ste koristile povidon jod vaginalete i da li vas je peklo prilikom koriscenja ili sam ja jedini slucaj kome ne odgovaraju ni jedne vaginalete :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba Dimić JE POSTALA TETKAAAAA :wub: :wub: :wub: porodila joj se sestra e sad je red i na nju :)

Prenela sam joj sve vaše pozdrave i reči podrške i naravno da izdrši još malo. Ima velike bolove ali naravno carica sve izdržava. Još uvek je otvorena samo 5 prstiju. Čekaju i nadaju se da će se otvoriti bar još malo (3 prsta) pa da ide u salu. Počela je opet da krvari tako da nismo mogle dalje da pričamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi, imam već dva tri dana osećaj kao da treba da dobijem, ali one kontrakcije su prestale :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba Dimić JE POSTALA TETKAAAAA :wub: :wub: :wub: porodila joj se sestra e sad je red i na nju :)

Prenela sam joj sve vaše pozdrave i reči podrške i naravno da izdrši još malo. Ima velike bolove ali naravno carica sve izdržava. Još uvek je otvorena samo 5 prstiju. Čekaju i nadaju se da će se otvoriti bar još malo (3 prsta) pa da ide u salu. Počela je opet da krvari tako da nismo mogle dalje da pričamo....

E super,cestitamo!

Ma,bice to sve ok,samo hrabro Beboooooooooooo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba Dimić JE POSTALA TETKAAAAA :wub: :wub: :wub: porodila joj se sestra e sad je red i na nju :)

Prenela sam joj sve vaše pozdrave i reči podrške i naravno da izdrši još malo. Ima velike bolove ali naravno carica sve izdržava. Još uvek je otvorena samo 5 prstiju. Čekaju i nadaju se da će se otvoriti bar još malo (3 prsta) pa da ide u salu. Počela je opet da krvari tako da nismo mogle dalje da pričamo....

Čula sam se s njom sad preko sms-a, javila se..valjda je izašla iz sale, ako odgovara, mada kad sam je zvala, ne javlja se i odbila je poziv :unsure: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske da li ste koristile povidon jod vaginalete i da li vas je peklo prilikom koriscenja ili sam ja jedini slucaj kome ne odgovaraju ni jedne vaginalete :(

Ja sam ih koristila i da,stvaraju osjecaj peckanja,zamjeni ih Poliginax vaginaletama,to su bile rijeci mog ginekologa kad sam mu rekla za isto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam se s njom sad preko sms-a, javila se..valjda je izašla iz sale, ako odgovara, mada kad sam je zvala, ne javlja se i odbila je poziv :unsure: ...

Mozda je konacno i porode! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi, imam već dva tri dana osećaj kao da treba da dobijem, ali one kontrakcije su prestale :blink:

Tup bol u dnu stomaka? Jesi li imala redovno stolicu? Ja iskreno nisam imala te tupe bolove pred porođaj već odmah kontrakcije.

Čula sam se s njom sad preko sms-a, javila se..valjda je izašla iz sale, ako odgovara, mada kad sam je zvala, ne javlja se i odbila je poziv :unsure: ...

:( možda ima jake bolove pa ne može da priča :unsure: Javiće se valjda Bebac Dimić večeras sa novijim vestima :unsure:

Kikiriki ako budeš imala nekih vesti javljaj. Ja je iskreno ne smem više zvati jer se plašim da je ne uznemiravam. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba Dimić JE POSTALA TETKAAAAA :wub: :wub: :wub: porodila joj se sestra e sad je red i na nju :)

Prenela sam joj sve vaše pozdrave i reči podrške i naravno da izdrši još malo. Ima velike bolove ali naravno carica sve izdržava. Još uvek je otvorena samo 5 prstiju. Čekaju i nadaju se da će se otvoriti bar još malo (3 prsta) pa da ide u salu. Počela je opet da krvari tako da nismo mogle dalje da pričamo....

Baš su je izmaltretirali, svaka joj čast na dobrom držanju! Ja sam se unervozila samo čitajući!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tup bol u dnu stomaka? Jesi li imala redovno stolicu? Ja iskreno nisam imala te tupe bolove pred porođaj već odmah kontrakcije.

Kikiriki ako budeš imala nekih vesti javljaj. Ja je iskreno ne smem više zvati jer se plašim da je ne uznemiravam. :(

Stolica mi je ok, štaviše, možda je malo i khm češće nego ranije...rekla bih i dosta češće...nisu to ni bolovi neki jaki, već onaj neki pomalobolni pritisak u dnu stomaka...

Pa ja sam zato samo i pisala sms, rekoh kad bude mogla, odgovoriće...A sad sam zvala, ali očigledno ne može da se javi...

Jedva čekam da se javi njen muž!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se unervozila samo čitajući!

Veruj mi i ja

Stolica mi je ok, štaviše, možda je malo i khm češće nego ranije...rekla bih i dosta češće...nisu to ni bolovi neki jaki, već onaj neki pomalobolni pritisak u dnu stomaka...

Pa ja sam zato samo i pisala sms, rekoh kad bude mogla, odgovoriće...A sad sam zvala, ali očigledno ne može da se javi...

Jedva čekam da se javi njen muž!

Mislim da te to bolucka od bebinog pritiska glave.

Jao nadam se da će imati neke lepe vesti. Zamislite da se i ona porodi večeras, tj danas kada i njena sestra :wub: jao pa bila bi ludnica za rođendan klincima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi i ja

Mislim da te to bolucka od bebinog pritiska glave.

Jao nadam se da će imati neke lepe vesti. Zamislite da se i ona porodi večeras, tj danas kada i njena sestra :wub: jao pa bila bi ludnica za rođendan klincima :)

Mislim da bi beba mogla malo i da izađe napolje...pa da se malo proteže napolju :D počeću da je prizivam beb beb...beb beb... :D

Hehe pa to bi stvarno bilo super :) baba i deda bi bili na mukama i svaki put u finansijskoj krizi :D dva poklona u isti dan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se sa prvim detetom porodila 37+4 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,i ja proveravam non stop je l' ima nesto novo ovde:)Bebo,Bebo...hajde jos malo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке!

Све сте већ некако саме сазнале колико видим, али нисте сазнале последњу вест а то је да ће Бебу 99% сутра да породе, вероватно ујутру! :)))

Молим се Богу да се и ово заврши већ једном срећно и берићетно!

Пуно поздрава од Бебе и мене! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке!

Све сте већ некако саме сазнале колико видим, али нисте сазнале последњу вест а то је да ће Бебу 99% сутра да породе, вероватно ујутру! :)))

Молим се Богу да се и ово заврши већ једном срећно и берићетно!

Пуно поздрава од Бебе и мене! :))

Jeeee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.