Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama!

Ja sam juce usla u treci trimestar.Moji blizancici lepo napreduju i za sada je sve bas kako i treba da bude.

vise se caska u drugom trimestru pa mozes da kuckas tamo :) 

zvezda, Dacha76, mala007 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi srce će mi iskočiti iz grudi. Pritisak mi je normalan, za mene 103 sa 60 puls 110. Beb mi je u rebrima, dišem a ne mogu da udahnem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde probaj da legnes i odmoris malo, ti si vecito u spidu i sad vec uzima danak... :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima jel moze mala pomoc? U trecem trimestru sam i od jutros imam zutu stolicu vec dva puta.. jel se neko susreo sa tim? Hvala unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima jel moze mala pomoc? U trecem trimestru sam i od jutros imam zutu stolicu vec dva puta.. jel se neko susreo sa tim? Hvala unapred :)

pisi u drugom trimestru..tamo su sve devojke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos malo nam je ostalo , pa da se upoznamo moja bebica i ja trenutno sam 37 nedelja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolovi u krstima koji nisu jaki vec blagi.Ali su prisutni trenutno sam 28nedelja.A kod doktorke imam zakazano tek sl.nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mac mirror vaginalete u trudnoci?doktorka mi ih je prepisala zbog pojacanog sekreta u trudnoci?Inace sam 28 nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage trudnice, kako mi je ovo prva trudnoca potreban mi je savet . Da li je nekoj od vas posteljica bila starija nego sto treba da bude ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desava se to...jesi li pusac?

Ako je trudnoca pri kraju, mislim da nije nikakav problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage trudnice, kako mi je ovo prva trudnoca potreban mi je savet . Da li je nekoj od vas posteljica bila starija nego sto treba da bude ? 

Desava se, meni je u prvoj trudnoći oko 33 nedelje posteljica već bila III stepen a nisam pušač i zdravo se hranim, bila na vazduhu stalno, svakog vikenda jezero i pešačenje tako da nema ni veze ni pravila. Beba je nastavila da dobija na kilazi, sve bilo ok do kraja dr mi rekao da ne brinem pa i ja to kažem tebi, ako je prokrvljenost dobra i ako beba napreduje nema veze starost posteljice. 

Koja si nedelja sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desava se, meni je u prvoj trudnoći oko 33 nedelje posteljica već bila III stepen a nisam pušač i zdravo se hranim, bila na vazduhu stalno, svakog vikenda jezero i pešačenje tako da nema ni veze ni pravila. Beba je nastavila da dobija na kilazi, sve bilo ok do kraja dr mi rekao da ne brinem pa i ja to kažem tebi, ako je prokrvljenost dobra i ako beba napreduje nema veze starost posteljice. 

Koja si nedelja sada?

26 nedelja sam a posteljica je II stepena. Ali ja sam pusac i nisam bas uspela da se resim cigara... trudim se da smanjim sto vise mogu. Na poslednjem pregledu koji je bio pre dva dana , beban je imao 850 grama i doktor kaze da lepo napreduje ali me zaplasio veoma rekavsi mi sta ce da se desi ako ne bacim cigare. Nije rekao sta sve moze da se desi , nego je pricao kao da ce se sve to desiti . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desava se to...jesi li pusac?

Ako je trudnoca pri kraju, mislim da nije nikakav problem

pa nije bas pri kraju , 26 nedelja , a da pusac sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nije bas pri kraju , 26 nedelja , a da pusac sam.

Moras prestati. Bez ljutnje, i ja sam, ali kad znas koliko je stetno za bebu, suludo je da radis tako nesto i sebi i njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26 nedelja sam a posteljica je II stepena. Ali ja sam pusac i nisam bas uspela da se resim cigara... trudim se da smanjim sto vise mogu. Na poslednjem pregledu koji je bio pre dva dana , beban je imao 850 grama i doktor kaze da lepo napreduje ali me zaplasio veoma rekavsi mi sta ce da se desi ako ne bacim cigare. Nije rekao sta sve moze da se desi , nego je pricao kao da ce se sve to desiti . 

Poslusaj doktora, ljudi se skinu sa heroina pa ces i ti sa nikotina.

miliccam, Micili i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice, ima li vas? Evo ja da se upišem, druga trudnoća 32. nedelja. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auu sta je sa ovim forumom, nigde nikog nema:huh: 32 nedelja, termin je 25.7. I ocekujem devojcicu, pocinje da me bolucka donji stomak, u prvoj trudnoci to nisam imala a nosila sam decaka jako nisko. Pozdrav svima! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li koga? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage mame, saljem Vam u nadi da cete podrzati i nas koje to zele da postanu i bore se. Molim vas svojim potpisom koji moze da bude sakriven na mrezi podrzite nas i potpisite nasu peticiju, mnogo bi nam znacilo i hvala puno, puno 

https://www.peticije.online/pomeranje_starosne_granice_za_ene_koje_ulaze_u_postupak_vantelesne_oplodnje_o_troku_drave_sa_43_na_45_godina

 

Izmenjeno od strane Tanjicica80

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.