Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Znam Kiki,ali opet...poznajući sebe,verovatno kada bih prestala da pijem lek,već sutradan bih osetila neke tegobe :P Ja sam mu to i rekla, on se nasmejao i rekao da ako baš hoću-mogu da nastavim, ali kao nema potrebe... Ma ko bi ga znao! Piću ga još 3,4 nedelje, i onda dosta.

Pa, onda ga pij do ulaska u deveti odnosno do 35. punih nedelja + 1 dan...pa onda ako ti dr. i dalje kaže da prestaneš, prestani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Kikiriki, ako ti je dr dao partusisten preverntivno, bolje je da ga ne pijes, partusisten ipak nije naivan lek i ne treba ga piti bez preke potrebe...

Smeta bebi poprilicno, ubrzava rad njenog srca, kad se rodi i dalje ima prebrz puls, zadrzavva tecnost, ostecuje srce i gomila nekih stvari, procitaj uputstvo videces i sama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem danas na CTG...volela bih da me dr. pogleda opet i na UZ ali videćemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem danas na CTG...volela bih da me dr. pogleda opet i na UZ ali videćemo :)

To bi bilo super, javi sta je bilo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila jutros kod doktorke u vezi pojačanog sekreta (gljivica),uzela mi je bris pa ćemo videti... za 5-6 dana će mi biti gotov rezultat... Do tada mi je rekla da se ispiram... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi bilo super, javi sta je bilo ;)

Heh srculence radi kako treba :) videla se i jedna kontrakcija :) samo što je mali pokušavao da skine te krugove koje ti stave na stomak za CTG ahahahaha šutirao je tu baš gde su :D mali pokvarenjak :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila jutros kod doktorke u vezi pojačanog sekreta (gljivica),uzela mi je bris pa ćemo videti... za 5-6 dana će mi biti gotov rezultat... Do tada mi je rekla da se ispiram... :rolleyes:

Čime se ispireš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čime se ispireš?

Tantum rosa,ćušnem irigator i uživam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav zenske eto ja sam usla u 27u nedelju i to bas u nedelju i cula sam da je to treci semestar pa ja skoknula sa drugog na treci :rolleyes:

pozdrav svima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav zenske eto ja sam usla u 27u nedelju i to bas u nedelju i cula sam da je to treci semestar pa ja skoknula sa drugog na treci :rolleyes:

pozdrav svima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heh srculence radi kako treba :) videla se i jedna kontrakcija :) samo što je mali pokušavao da skine te krugove koje ti stave na stomak za CTG ahahahaha šutirao je tu baš gde su :D mali pokvarenjak :D :D :D

Hehehehe, dusa mala slatka... I moja mrzi CTG, odma sutira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa dobrodošla... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav zenske eto ja sam usla u 27u nedelju i to bas u nedelju i cula sam da je to treci semestar pa ja skoknula sa drugog na treci :rolleyes:

pozdrav svima ;)

Od 28. nedelje si u trećem trimestru...ali progledaćemo ti kroz prste :D heh šalim se ja malo... Dobrodošla naravno!!! I ja sam bila nestrpljiva da uđem u treći trimestar :D :D :D A sad već postajem nestrpljiva da pređem u odeljak sa bebama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehehe, dusa mala slatka... I moja mrzi CTG, odma sutira :)

Ma ja bre mislim da oni osećaju te aparate, kako je moguće da kako ga gledamo na UZ tako krene da bije, ili sad da tačno šutira u te krugove...Znao je da ga prisluškujemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: BILA SAM DANAS NA KONTROLI,SVE JE SUPER,DR.JE JAKO ZADOVOLJNA,KAZE DA SAM SE OTVORILA 2 CM I DA KONTRAKCIJE KOJE IMAM SU PREDPORODJAJNE.IZGLEDA DA CU SE JA PRE ZAKAZANOG TERMINA PORODITI,BEBA SE SPUSTILA,GLAVICA JE NA DOLE I GURA-HOCE NAPOLJE.SLATKIS MALI :P

ZAMOLILA ME JE DR.U SALI DA IZDRZIM JOS DESETAK DANA,PA ONDA DA JE PUSTIM NAPOLJE...............SLATKO SMO SE SMEJALE!!!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:SADA SAM U TAKVOM STRAHU JER MI JE REKLA DA NIJE DOZVOLJENO DA PARTNER PRISUSTVUJE PORODJAJU,ALI KAD ONA SL.GODINE BUDE NACELNICA ODELJENJA-UVESCE TO KAO NESTO NORMALNO.A JA TAMAN OSETILA OLAKSANJE,IPAK PODRSKA MI JE VISE NEGO POTREBNA,POGOTOVO NJEGOVA.PLACEM DANAS CEO DAN,GROZNO SAM RASPOLOZENA I TUZNA.

:unsure: OVO MI JE JEDAN OD ONIH LOSIH DANA,EMOTIVNA SAM JAKO PA ME I NAJMANJA STVARCICA ODVEDE U MINUS A KAMOLI OVO RAZOCARENJE....

MOJ DRAGI KADA JE CUO I VIDEO MOJU REAKCIJU -PLAKANJE,KADA SAM SE VRATILA SA PREGLEDA REKAO JE DA CE SLEDECE NEDELJE KADA IMAM OPET ZAKAZANO ICI SAMNOM DA RAZGOVARA NA TU TEMU SA NJOM.TO MI ULIVA MALO NADU,MOZDA GA I PUSTE....AH TAKO BIH VOLELA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: BILA SAM DANAS NA KONTROLI,SVE JE SUPER,DR.JE JAKO ZADOVOLJNA,KAZE DA SAM SE OTVORILA 2 CM I DA KONTRAKCIJE KOJE IMAM SU PREDPORODJAJNE.IZGLEDA DA CU SE JA PRE ZAKAZANOG TERMINA PORODITI,BEBA SE SPUSTILA,GLAVICA JE NA DOLE I GURA-HOCE NAPOLJE.SLATKIS MALI

:rolleyes: Super bre :) znači, bebica će uskoro napolje :) Držim ti palčeve da sve prođe baš onako kako bi ti želela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P:P:PH V A L A, KIKIRIKI,JA SAD MIRUJEM I CEKAM DA PRODJE TIH DESETAK DANA PA DA VIDIMO I TO MALO BICE KOJE SMO NAPRAVILI!!!

DO KRAJA NEDELJE TREBA DA ODEMO DO CRIO SARE VALJDA SE TAKO PISE,DA UZMEMO SET ZA MATICNE CELIJE I JA SAM U PRINCIPU NAKON TOGA SPREMNA.KOLIKO MI JE DRAGO STO CE SE SVE USKORO PRIBLIZITI KRAJU,MISLIM NA OVE GROZNE KONTRAKCIJE,PREVRTANJE PO REVETU U TOKU NOCI,OPKOLJAVANJE JASTUCIMA-DA MI BUDE STO UDOBNIJE,TOLIKO CE MI SVE TO I NEDOSTAJATI.KO CE NAMA UDOVOLJITI!!!!!!!! :P

RESILA SAM DA IDEM PRIRODNIM PORODJAJEM,COVEK IZDRZI SVE PA I JA CU TE KAKO KAZU NAJGORE BOLOVE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A PAZI MOLIM TE,DOBILA SAM DANAS PAPIRIC NA KOME PISE STA SVE TREBA U PORODILISTE DA PONESEM KADA KRENEM, I STROGO JE PODVUCENO -MASINICA ZA BRIJANJE{NE PLASTICNI BRIJAC} SA ZILETOM.

TO PRVI PUT CUJEM,MISLIM STRASNO,SREDICU SE JA KOD KUCE ALI NEKAKO MI JE NAJLOGICNIJE DA SE PONESE JEDNOKRATNI PLASTICNI,ZAR NE? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehehe, dusa mala slatka... I moja mrzi CTG, odmah sutira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: BILA SAM DANAS NA KONTROLI,SVE JE SUPER,DR.JE JAKO ZADOVOLJNA,KAZE DA SAM SE OTVORILA 2 CM I DA KONTRAKCIJE KOJE IMAM SU PREDPORODJAJNE.IZGLEDA DA CU SE JA PRE ZAKAZANOG TERMINA PORODITI,BEBA SE SPUSTILA,GLAVICA JE NA DOLE I GURA-HOCE NAPOLJE.SLATKIS MALI :P

Jos malo, pa stizu nase bebe... Ala ce rode biti zauzete u martu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub::wub: SUPER,BICEMO MAMEEEEE-IMACEMO MALE BEBEEEE!!!!!!!! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da vam poželim srećan ulazak u 9 mesec

a ove što "čekaju" da uđu da nam što pre stignu ;)

t19110.gift19100.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam opet da vadim krv. Sad zbog ovog oticanja, da mi se provere još neki elementi i da mi rade faktor koagulacije. Samo da znate devojke, kad se radi faktor koagulacije ne smete imati minđuše na sebi 24h jer su mi rekli da će mi to raditi kad dođem po rezultate jer sam imala minđuše... Heh već me ruka boli od silnog bockanja, skoro uvek mi vade iz iste jer na drugoj imam mladež, ali sad sam im dala tu drugu jer desna mi je stvarno kao u narkomana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da vam poželim srećan ulazak u 9 mesec

a ove što "čekaju" da uđu da nam što pre stignu ;)

t19110.gift19100.gif

Hvala Ana :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam opet da vadim krv. Sad zbog ovog oticanja, da mi se provere još neki elementi i da mi rade faktor koagulacije. Samo da znate devojke, kad se radi faktor koagulacije ne smete imati minđuše na sebi 24h jer su mi rekli da će mi to raditi kad dođem po rezultate jer sam imala minđuše... Heh već me ruka boli od silnog bockanja, skoro uvek mi vade iz iste jer na drugoj imam mladež, ali sad sam im dala tu drugu jer desna mi je stvarno kao u narkomana...

A ja vidim da fotkama da ti se oke sjaje :D

Hvala Ana :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Nema na čemu

Zvončice, pa dobro došla i u ovaj trimestar, nasporiji i nekako "najduži" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.