Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

mogu da se pohvalim da nisam mnogo imala zgaravice, mozda svega par puta i to sam prema "babskim savetima" progtala par zrna pirimca i brzo je prestalo :) mada moze i zrno pasulja ili kasicica griza.

Uh, to nisam probala...e da mi je neko ranije rekao...možda bi i upalilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne... Ja se jedva docepala ovog devetog ;)

Jao ja živim da dođe taj dan već jednom... leđa me ubijaju,kad pomislim da imam još dva meseca da guram....i to najteža dva meseca... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto....najduza dva meseca....:( kad ce visee...ti i ja cemo sve ovde da ispratimo pa onda mi :)

Da bar imam neke obaveze da mi brže prolazi vreme,nego ovako,dan mi kao godina... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mogu da se pohvalim da nisam mnogo imala zgaravice, mozda svega par puta i to sam prema "babskim savetima" progtala par zrna pirimca i brzo je prestalo :) mada moze i zrno pasulja ili kasicica griza.

nisu to samo babske price.. secam se u prvoj trudnoci sam isla u skolu za trudnice to nam je i patronazna tamo govorila.. znam da je zenama koje su imale problema to pomagalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ja živim da dođe taj dan već jednom... leđa me ubijaju,kad pomislim da imam još dva meseca da guram....i to najteža dva meseca... :(

Što kaže Milica* nisu oni najteži već najduži...a leđa će proći, ne znam na koju foru, da li se kičma navikne na težinu ili šta, ali prođu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da bar imam neke obaveze da mi brže prolazi vreme,nego ovako,dan mi kao godina... <_<

Uh meni je najgore bilo kad je dr. rekla da moram da mirujem, e onda samo ležiš i smaraš se. A ovako, sad odem jednom dnevno negde i eto mi zanimacije :) ili naravno net i sudoku :D čistim i krompir :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bre, znači ovaj moj mali će biti kao rođak IT iz Adamsa :D

hahahahaha :lol: Boga mi i ova moja nije bila daleko od toga. Imala je dlake i po leđima i po obrazima (zulufe) :blink: naravno ove dlake sa lica su spale u narednih par dana a na leđima par nedelja.

mogu da se pohvalim da nisam mnogo imala zgaravice, mozda svega par puta i to sam prema "babskim savetima" progtala par zrna pirimca i brzo je prestalo :) mada moze i zrno pasulja ili kasicica griza.

Ovo je i meni pomagalo. Prvo sam koristila badem a kada ni to nije pomagalo prešla sam na pirinač i stvarno je delovalo

Ajde da se menjamo... :) Hoću i ja da sam deveti i da se porodim već jednom... :rolleyes:

hehehe pa šta će te raditi kad dođe do samog termina? E ti dani su u stvari godine i još ako probijete termin ihaaaa... pa niste ni svesti koliko jedan dan može da bude dugačak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh meni je najgore bilo kad je dr. rekla da moram da mirujem, e onda samo ležiš i smaraš se. A ovako, sad odem jednom dnevno negde i eto mi zanimacije :) ili naravno net i sudoku :D čistim i krompir :D

E stvarno nema nista gore, samo lezim i cim sam 5 minuta na nogama raspadnem se od bolova <_< ... Jedva cekam da se porodim da mogu da se krecem, kao invalid sam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaha :lol: Boga mi i ova moja nije bila daleko od toga. Imala je dlake i po leđima i po obrazima (zulufe) :blink: naravno ove dlake sa lica su spale u narednih par dana a na leđima par nedelja.

Kad sam se ja rodila, imala sam dlake na ušima, i moj ujak koji je tad imao 9 godina bio veoma uznemiren kad je video da imam dlakave uši :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stvarno nema nista gore, samo lezim i cim sam 5 minuta na nogama raspadnem se od bolova <_< ... Jedva cekam da se porodim da mogu da se krecem, kao invalid sam :(

Uh, i ja jedva čekam da mogu da se krećem normalno, gledam danas ona naša vrata, i gledam kako su prljava, a ne mogu da se sagnem pa da ih ljudski operem. Uh, to me već danima nervira...da ne pričam kako sam sad smotana i sve mi ispada iz ruku, a teško mi je da se savijam i onda agrrr bukvalno se kotrljam po kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, i ja jedva čekam da mogu da se krećem normalno, gledam danas ona naša vrata, i gledam kako su prljava, a ne mogu da se sagnem pa da ih ljudski operem. Uh, to me već danima nervira...da ne pričam kako sam sad smotana i sve mi ispada iz ruku, a teško mi je da se savijam i onda agrrr bukvalno se kotrljam po kući.

Takodje, ja se sluzim "noznom tehnikom" :lol: kad mi nesto ispadne ja ga dohvatim stopalom, ziveo balet :), mada mm mi se nadje cim cuje cangrrrrrrrrrr :rolleyes:

Proci ce i ovo malo draga, jos malo nam je ostalo, izguracemo mi i to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje, ja se sluzim "noznom tehnikom" :lol: kad mi nesto ispadne ja ga dohvatim stopalom, ziveo balet :), mada mm mi se nadje cim cuje cangrrrrrrrrrr :rolleyes:

Proci ce i ovo malo draga, jos malo nam je ostalo, izguracemo mi i to...

He he, mm nije toliko suptilan...on me pusti da čučnem i da dohvatim to što je ispalo <_< , eee da sam se bavila baletom...ali nisam...samo mojim papirčinama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he, mm nije toliko suptilan...on me pusti da čučnem i da dohvatim to što je ispalo <_< , eee da sam se bavila baletom...ali nisam...samo mojim papirčinama...

Nemoj da se saginjes, ne bi trebalo, pogotovo ne u devetom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da se saginjes, ne bi trebalo, pogotovo ne u devetom...

Ma ne saginjem se, nego svaki put čučnem...a u školi na fizičkom sam uvek najmanje volela čučnjeve...ma pusti ti mene, ja sam lenština :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kad ste vec kod saginjanja i cucanja i slicnih poza kako se vi cure obrijete? :D Mm i ja smo se polomili malopre u kupatilu pokusavajuci da me "sredimo" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moje brzo rastu, ja uspevam sama, stomak mi nije prevelik, cak imam i dobar pregled B)

Tako da, ja bez vece muke uspevam sve sama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju kada se samo setim u kojim sam sve ja pozama bila hahahaha i sad mi se napravi kez na licu. Meni je tu dosta pomoglo malo ogledalce a kada je trebalo i malo dublje (skroz, za porodilište) e tada sam angažovala i mm. Nije se ni najmanje bunio, radio je kao veterinarski tehničar pa je svašta viđao i radio.

A da ne pominjem održavanje higijene nogu (toktiju na nogama) a joj majko mila.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju kada se samo setim u kojim sam sve ja pozama bila hahahaha i sad mi se napravi kez na licu. Meni je tu dosta pomoglo malo ogledalce a kada je trebalo i malo dublje (skroz, za porodilište) e tada sam angažovala i mm. Nije se ni najmanje bunio, radio je kao veterinarski tehničar pa je svašta viđao i radio.

A da ne pominjem održavanje higijene nogu (toktiju na nogama) a joj majko mila.... :D

I ja cu sama da se sredim pre porodilista, bolje ja, nego one tamo da me srede onim jednim kojim briju sve <_<

Ja i sada skidam sve, gde ne vidim idem po osecaju, ne masim :lol: A i nokte na nogama uspevam ... Jedva cekam, hocu i ja da smejem trudnickim poduhvatima i da sve to bude iza mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još uvek mogu da se obrijem,sečem nokte,sve radim sama...hvala Bogu... :)

Trenirala sam dugo gimnastiku pa se i sad gimnastičim koliko mogu,naravno bez preterivanja... mada ko zna,u devetom ne verujem da ću moći sve to sama tako da ću morati muža da angažujem... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas bas razmisljam oovome... bas mi je problem oko sredjivanja cica mace.. koza mi je osetljiva i ne podnosim brijac. vec nekih godinu dana se depiliram sa depilatorom na struju i ok je, u pocetku me cupkalo ali sam se navikla. sad mi je stomak toliki vec da ispod njega nista ne vidim i nema sanse da se epiliram.. poslednji put kad sam isla na depilaciju mi je napravila takve modrice da sam odlepila...

help :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zene, sad zvanicno, za ravno mesec dana je doca odredio da cu ugledati mog bebirona, jao al mi je frka :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee Jacka...He he, tvoj muž barem hoće da te sredi...a ovaj moj me ostavlja ovako pošumljenu... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee Jacka...He he, tvoj muž barem hoće da te sredi...a ovaj moj me ostavlja ovako pošumljenu... :P

Hahaha posumljenu :D Pa ima da me sredi ako mu se vec svidja onako jer ja svoju od stomaka davno nisam videla :D A i realno, bolje da me on sredi dole ili da se ja polako patim sa ogledalcetom nego u porodilistu sestre, jer cesto se desava da iako poneses svoj brijac one te "odrade" sa onim njihovim metalnim na suvo, zgrozim se samo kad pomislim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mogu sama da odsečem nokte na malom prstu i na palcu na nozi, a ova tri u sredini, mora mm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zene, sad zvanicno, za ravno mesec dana je doca odredio da cu ugledati mog bebirona, jao al mi je frka :unsure:

I mi te sledujemo...i meni je frka...a šta ako krene ranije... free-scared-smileys-398.giffree-scared-smileys-398.giffree-scared-smileys-398.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.