Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Moja dr je tada dezurna a hoce ona da me porodi i ne bismo rizikovali zbog velicine bebe posto je procena uz za Aleksu pred porodjaj bila 3900g a on bio 4350g :D ... Sada kaze da beba nece biti toliko krupna, ali ako cekamo termin, moze biti i krupniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se javim mada nema jos nista novo :huh:, sutra idem kod moje dr na pregled i ctg i tako...pratimo. Sve je u redu,on je nemiran strasno...svuda ga osetim i svuda me udara :rolleyes: Imam blage kontrakcije mada me sinoc stomak bas boleo,onako menstrualni bolovi.

Sad vec jedva cekam da ga vidim i da izadje,bio je prosli pregled 3500 a sad ne znam koliki je mada dr kaze da ce biti krupan sigurno,sutra cu znati bolje pa vam javljam. Kontrakcija na ctg ima ali ih nisam osetila,blage su samo jedna bila jaca tj veca.

Ne znam kako vi ali ja sam spremna k'o puska :D:babycrib:

Plusic, pupsik, Margaritta i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos  drugarice. Mi se selili pa nisam stigla da pisem.

Marijana,Lena cekamo  lepe vesti.

Mi veceras bili na uz, sve ok, bebac  ima 3558g, danas sam 37+1 , cekamo:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno kod mene isti slucaj s tim sto mi kontrola u petak,a ja od prosle subote imam te konstantne menstrualne bolove.

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim. Ja sam se porodila danas u 17:05. Bolovi sami krenuli u 12 h. Stigla u 15h 4cm otvorena, posle sat vremema ukljucena indukcija da se ubrza i to je to. Bez epiz, bebac 3250g. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

E pa cestitam svaka cast.Sve najlepse i nadam se da si dobro prosla.Da li te je tvoja dr poradjala?

Izmenjeno od strane Plusic
Marijana00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim. Ja sam se porodila danas u 17:05. Bolovi sami krenuli u 12 h. Stigla u 15h 4cm otvorena, posle sat vremema ukljucena indukcija da se ubrza i to je to. Bez epiz, bebac 3250g. :)

cestitam :babymommy:

Marijana00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim. Ja sam se porodila danas u 17:05. Bolovi sami krenuli u 12 h. Stigla u 15h 4cm otvorena, posle sat vremema ukljucena indukcija da se ubrza i to je to. Bez epiz, bebac 3250g. :)

Cestitam!!!! :baby::wub: Sve najbolje i brz oporavak ti zelim!

Marijana00 i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim. Ja sam se porodila danas u 17:05. Bolovi sami krenuli u 12 h. Stigla u 15h 4cm otvorena, posle sat vremema ukljucena indukcija da se ubrza i to je to. Bez epiz, bebac 3250g. :)

cestitam! Super sto si tako lako i brzo prošla.  Koja je to beba po redu? Jer čujem da je prvi put duži vremenski porođaj,  a svaki sledeći sve kraći :)

Plusic i Marijana00 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam! Super sto si tako lako i brzo prošla.  Koja je to beba po redu? Jer čujem da je prvi put duži vremenski porođaj,  a svaki sledeći sve kraći :)

Pupsik,nas dve mozemo slobodno kafu piti s obzirom da smo budne:P

pupsik i Marijana00 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovoreno.Kako si,imas li bolove?

Marijana00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijana, poznato mi je to uzbudjenje, nesto najlepse! Cestitam!

Marijana00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pupsik,nas dve mozemo slobodno kafu piti s obzirom da smo budne:P

ja vec mesec dana ne spavam :)  budna od 4 svako jutjutro 

Marijana00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa budjenjem krenem oko 1pa onda 3-4-5sve zavisi,a nadala sam se da cu se naspavati dok ne dodje:babycrib:Hahaha ja sam treca ako se ne ispreskacemo:baby:

Marijana00, pupsik i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekli su mi da treci porodjaj ide brzo ali ovo je bilo ekspresno. :)  I da sam htela epi ne bih stigla

pupsik i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa budjenjem krenem oko 1pa onda 3-4-5sve zavisi,a nadala sam se da cu se naspavati dok ne dodje:babycrib:Hahaha ja sam treca ako se ne ispreskacemo:baby:

i ja tako...

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja tako...

eto i mene:P

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim. Ja sam se porodila danas u 17:05. Bolovi sami krenuli u 12 h. Stigla u 15h 4cm otvorena, posle sat vremema ukljucena indukcija da se ubrza i to je to. Bez epiz, bebac 3250g. :)

marijana cestitam,da ste  zivi i zdravi!

Ja sam onda 4 sada:)

Meni je prvi porodjaj trajao 4 sata od prvih kontrakcija,drugi isto, videcmo treci. 

Plusic i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim. Ja sam se porodila danas u 17:05. Bolovi sami krenuli u 12 h. Stigla u 15h 4cm otvorena, posle sat vremema ukljucena indukcija da se ubrza i to je to. Bez epiz, bebac 3250g. :)

Bravo Marijana, cestitam! :baby: Uzivaj sa svojom bebicom sada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.