Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Lepo sam ja rekla, ovde uvek ludo. Ili zatisje po nekoliko nedelja ili nekoliko beba u danu. 

Srecno drage mamike! Nek idu kao podmazane! ^_^ i samo setajte kad krenu bolovi, nikako lezanje ili sedenje

Uh, al sam uzbudjena! :baby::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos uvek nista?Pa vi mi zabusavate.:angel:Ja se radujem zbog vas i blago panicim zbog sebe.Inace vec rekoh da sam skoro spakovala torbu i juce mi sine da pregledam,ne mogu vise da se uvucem u bade mantil i pidzamu,smejala sam se sama sebi:P

miliccam, Jelena JP i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, trebaće nam što više sreće.  :D

Ja sam imala braonkasti sekret pa smo otišli do porodilista, rekli to onaj čep izlazi u delovima i pomalo se otvaram ali nedovoljno da bi me zadržali. Dali su mi čepic protiv bolova i rekli vidimo se kasnije. 

Mi posle toga šetali, jeste malo lakše ali kada me stisne kontrakcija moram da stanem. 

Svaka čast ženama koje su rađale bez epija, ja ću im tražiti čim me prime. 

Sada merimo i čekamo,  a boli užasno (čak i pored čepica). 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzi se Mico,znam da boli,ali mozes ti to. Jos malo pa ce sve biti gotovo i bebica ce biti pored tebe. :wub: Grlim te jako i da sve prodje brzo i lako :wub:

Plusic, miliccam i Marijana00 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz i Jelena,drzim palceve i vama da prodje sve brzo i lako. Cekamo novosti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marg, nek bude 10.pa da slavimo zajedno :D

Moj svrco rodjen 10.prije citavu godinicu :D

MakiJana i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim, bila na pregledu i bebac ima 1880 grama,kaze da je to vise 300 grama za 31 nedelju tj prosek. Inace je sve super,rekla bih po udarcima sretan i zivahan :D Na fotki se vide obrazi kao maskota Mishelina :wub: Inace sam bas aktivna pa mi rekla da sad u 8 mesecu malo spustim loptu...

Marg,Milicam,Jelena...drziv fige da vam sto bolje i brze proleti porodjaj a i vreme do njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super @Lena 77... Mi imamo tek 13. zakazan UZ ali i ja se isto forsiram bas bas, ali kao da imam neku potrebu samo da sredjujem po kuci. Sada cu jos i majstore da angazujem da renoviramo nesto dok bebac ne stigne... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo je stanje?Sve po starom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene sve po starom. Smorih se, dug mi dan. Nece bebi pre ponedeljka, ne verujem. Tako da cekam i razmisljam kako ce to da izgleda.

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ti bar ok drustvo u sobi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam u super sobi sa divnim cimerkama. Ali to je soba za prekide trudnoce pa su me odatle juce prebacili u "trudnicku" sobu i sad mi je tesko da se naviknem, tamo mi bilo bolje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno je važno kakvo je društvo u sobi. Ja sam prošli put ležala u porodilištu 7 dana. 3 na Patologiji, 4 na odeljenju, sve sa istim ženicama! I sad smo, posle 3 godine, kao najbolje drugarice! Stvarno su divne. I mnogo smo značile jedna drugoj kao podrška! Bojim se da je nemoguće da se to desi i ovog puta, tako da često razmišljam o tome kako ću sad. :)

Plusic i Chipsym volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste drustvo mnogo bitno. Ja sam prva dva dana bila u sobi sa kul zenicama. Kad se porodila dobila dvokrevetnu, isto super likusa bila. I posto smo mi duze ostali, ona  kad je otisla mene prebace u najuzasniju sobu u porodilistu. Dve lujke u njoj, da se kokne covek. Tu noc sam mislila da cu doziveti nervni slom. Ne donose mi bebu, ne daju mi informacije o bebi, komarci pojedose,  klima ne radi, ove bazde i jos telefoni celu noc zvone na najjace. Kad sam  zamolila jednu da utisa zvono, kao i svi, jer cu se slogirati od zvona(taman te san uhvati od iscrpljenosti, krece neko kolo da zvoni), ona mi rekla da ne zna, da je totalno nepismena. Ma uzas. Kad su u 2 nocu dovezli jednu zenu sto sam je upoznala dok smo  cekale da nas porode, kao sunce da me je obasjalo! Da nije bilo nje naredna dva dana, tacno bi me  mogli u lazu premestiti. Kad su mi sve zene iz ostalih soba govorile jao jadna ti. Mislim da mi ne bi bilo tako da mi je beba bila sa mnom. Bolelo mi me uvo. A ovako sto uplasena, jos i soba i cimerke blagi uzas.

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene sve po starom. Smorih se, dug mi dan. Nece bebi pre ponedeljka, ne verujem. Tako da cekam i razmisljam kako ce to da izgleda.

Znam kako ti je. Jos svi zivkaju, kad ces, kad  ces. Mene prosto bilo blam kad me neko nazove sto se jos nisam porodila:P. Mm zet me dan pre zvao, hocu li se poradjati da znaju da li da kuvaju pekmez ili da pripremaju slavlje :lol: 

Tasa021, Ivana2013 i bikica85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj Boze sta sve pretrpimo.Pekmez ili slavlje kakva dilema.Jeste jako bitno pogotovo kad se nista ne desava pa ti jedino ostane ili da pricas sa njima ili mob ili knjiga.Ee da jel daju da se unesu knjige?p.s.pismena sam nego me mnooogo mrzi da cinculiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ne bi dali da se unese knjiga, pa nismo u srednjem veku? Ja ponela, ali i to dosadi posle nekog vremena, a i teze se koncentrisem jer stalno neko nesto prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam za hsg mi nisu dali bila neka nadrndana sestra,koju je naljutila neka macka pre mene,a stvarno je ponela neke gluposti i onda ova rekla u kese to to i to i nista drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može knjiga. Ja nosila 2. Obe započela, a nijednu nisam završila. Reko' imaću vremena, pa ću videti koju ću. Jedna od njih bila "Muškarci koji mrze žene" Kaže jedna sestrica, prava za porodilište! :D

Lena 77, Plusic, Jelena JP i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce 33min posle podneva je dosao jedan debelic na svet-4524gr I 58cm. Imala Sam kontrakcije Dan ranije, bolove uvece Ali su kontrakcije opale. Dobila Sam hormonski tampon, oko 3:40 je pukao vodenjak, tata nam se odmah pridruzio oko 5. Kad Sam stigla  do kontrakcija40-60sec na dva minuta bila Sam vec iscrpljena ako verujete zaspim u ta dva minuta a placem tokom kontrakcije, izgubila Sam svu  hrabrost alternativne devojke I zatrazila epidural-dobila ga sat vremena kasnije na 7cm. Drage moje, sunce me je obasjalo, odmorila 20misto je bilo dovoljno da prikupim snagu. Puno srece "koleginicama":babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek je sa srecom, Jelena :baby:

Dobro nam dosao, drugar :wub:

Jelena JP voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam jelena! Da ste zivi i zdravi! :baby::baby::baby:

Sledecaaa!

Jelena JP voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene da vam javim, rodila se naša devojčica Mila jutros u 2:15h. 3590g i 55cm. Velika devojka, već su je pregledali i kažu sve super. Čim su mi je doneli odmah je navalila na siku. :D

Osećaj je 100 puta bolji nego što sam očekivala, ljubav na prvi pogled. A baš je preslatki čupko. :wub:

A o porodjaju drugi put, bila je to skoro 48h duga horor priča. A kada sam videla bebu sve sam zaboravila. 

Cestitam Jelena, a Mardz drzim palceve. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledaj sad,dve od jednom.Cestitam uzivajte sa bebcima i svaka cast na snazi:baby:

Jelena JP i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.