Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Mardz, super, 3 prsta! 

Nije dete lencuga da se izlezava po bolnicama, zna sto ste dosle. :D

Samo hrabro. :wub:

 

 

Plusic i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imace svoj datum :wub:

Javi Magi kakva je praksa, kad se zove tata, moj mm vec sad ne zna sta da radi o nervoze, ne bih da ga zovem previse rano.. Drzimo ti palceve da sve brzo prodje

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz, držim palceve! Srećno i obaveštavaj nas. 

Moja beba neće skoro, CTG je dobar, ima dovoljno plodove vode i bebica pliva. A ima oko 3500g. Minimum do 12.09 čekamo da gospođica reši da nam se pridruži, a ako nece sama onda će je pogurati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

   Jaooo Mardz pa to je to! Eto nama bebice uskoro! Uzbudjena sam!

Margaritta i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz,drzim palceve da sve prodje brzo i lako. Cekamo novosti :wub:

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marg, srecno! I ja sam otisla 3 prsta otvorena, pa me svi dva dana izludeli da li je krenulo. Setaj i kad krenu kontrakcije, ne priblizavaj se stolu dok ne osetis pritisak dole, da beba krece. Veruj, sto puta lakse se trpi bol kad setas i kad ne daju inukciju!

Sad cemo samo da virkamo! :wub:

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas se pela na peti sprat i silazila nekoliko puta peske. Ne verujem da ce me sutra i pregledati, bolove ne osecam. Nego se dvoumim da li da odmah kukam kad krene i dobijem epi ili da sto duze trpim i odem samo da se tamo porodim, bez epija. Muke moje. :D Imam cimerku u istom sosu, pa se nas dve zajedno pentramo i setamo da ubrzamo proceduru.

MicaZoki2, Lena 77 i Ivana2013 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo hrabro Margi :baby:ja sam  dobila indukcioni gel oko 22:30, bila otvorena jedan prst. Dobila lek za spavanje ali nedevoljno jak, cimerka ima bebu ovde koja place na 15ak minuta. Osecam kontrakcije Ali nisu bolne, stomak je tvrd kao kamen, ujutru su rekli da CE nastaviti sa invanzivnijim metodama indukcije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, srećno nam bilo! 

Kod mene je počelo, imam kontrakcije jutros od 5 , trenutno su na 10 min i bole u pm. A i čep mi je skoro ispao. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mici.Da sve bude kako treba i lagano.To vazi i za Marg i Jelenu:baby:

Jelena JP i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenulo jeeee! :baby:

Blago vama! Želim vam svima sreću, da se što pre završi! Veliki zagrljaj za sve! :wub:

miliccam i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, srećno nam bilo! 

Kod mene je počelo, imam kontrakcije jutros od 5 , trenutno su na 10 min i bole u pm. A i čep mi je skoro ispao. 

 

Samo hrabro Margi :baby:ja sam  dobila indukcioni gel oko 22:30, bila otvorena jedan prst. Dobila lek za spavanje ali nedevoljno jak, cimerka ima bebu ovde koja place na 15ak minuta. Osecam kontrakcije Ali nisu bolne, stomak je tvrd kao kamen, ujutru su rekli da CE nastaviti sa invanzivnijim metodama indukcije. 

Danas se pela na peti sprat i silazila nekoliko puta peske. Ne verujem da ce me sutra i pregledati, bolove ne osecam. Nego se dvoumim da li da odmah kukam kad krene i dobijem epi ili da sto duze trpim i odem samo da se tamo porodim, bez epija. Muke moje. :D Imam cimerku u istom sosu, pa se nas dve zajedno pentramo i setamo da ubrzamo proceduru.

Zene drzim vam palceve i navijam. Srecno!!!! :wub:

miliccam i Jelena JP volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuu, krenulo, izgleda da cete sve tri uskoro.:P

Milicam, Jelena,Marg javljajte nam

Plusic i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da se cekiram da sam tu xD 

Ujutru idemo u bolnicu, s'obzirom da smo obavili sve preglede van nje, kapiram da necu mnogo cekati, i da cu vrlo brzo u salu na carski. 

Danas idemo da uzmemo jos neke stvarcice za bebija i to je to. Inace dobro jutro. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milica nas prestize u foto finisu :D kod mene druga runda indukcije, sinoc gel a danas  kao pertla nema sa hormonima kako su mi objasnili, I odmah mi je podigla kontrakcije Ali se Jo's nisam otvorila. 

Plusic i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, i ja sam uz vas, i puno srece vam zelim!
Danas stize jedna bebica garant!;-)

miliccam i Jelena JP volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja necu prva, bolove nemam, stanje nepromenjeno. Ako se nista ne desi do ponedeljka, onda u pon. indukcija.  Tako da nama devojcica najverovatnije stize 11. septembra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.