Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jeste bolje vece nego taman. I uvek je bolje uzimati sa otvorenim stopalcima jer duze traju takve stvari. Ako su zatvorene nogice, zacas pocne da ih zateze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da definitivno cu 62,ali imam jos vremena.Da cekanje je najteze.Meni do sad sve proletelo,videcemo dalje.Drzite se pa da nas brzo obradujete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Izdrzala :baby:

Ime jos uvek nismo izabrali, imamo neke ideje ali...nekako smo toliko srecni sto je do trudnoce uopste doslo da nam ime uopste nije vazno. Ja se zezam da cu staviti par predloga na glasanje pa cemo odluciti :D.

Imate li vi ime?

Super,eto i to je proslo. Mi nemamo ime jos,nini jedno mi nije to to. Dok sam sa njih dve imala i pre nego sto sam njih imala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugarice,  sto se velicine tice,odecu sam sve pokupivala,56 i 62,cekam jos neko odelce krajem meseca i to je to za sada. 

Margaritta i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci, da izbegavam one sa stopicama.. a realno secam se prve trenerkice od Dariana, mislim da je mesecima nosio tu prvu, bas zato sto nije imao stopice. :D 

Margaritta i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod vas zatisje pred buru. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, cure, 12. mu je rodj tek, ali sta cemo, mi se pravimo da je danas. :) 

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, cure, 12. mu je rodj tek, ali sta cemo, mi se pravimo da je danas. :) 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, cure, 12. mu je rodj tek, ali sta cemo, mi se pravimo da je danas. :) 

Pa srecan vam rodjendan Marg:babymommy:

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz, baš je divno to što radiš za sina. Nema veze što proslavljate ranije, važno da on ima svoj poseban dan i da ste lepo proslavili.  

Meni su na poslednjoj kontroli rekli da će me indukovati 12.09 ako porodjaj ne krene sam do tada, tako da ce Mila možda biti Duletov rodjendanski par. :)

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Mici,ti nam okasni:)Ma jos malo,mozda je beba izabrala neki svoj datum:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz, mojoj mami je termin za mene bio 18og(na bratov rodjendan), a ja se rodila 12og. Mozda tvoja devojcica porani i bude najlepsi rodjendanski poklon bratu. :wub:

Nece valjda da te drze dve nedelje u bolnici, dosta je nedelju dana. :)

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mardz navijam da bude tako.:wub:

Moja nije htela iako je termin bio 2 dana posle sekinog rodj,izabrala je svoj datum, videcemo bato sta ce da resi:)

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Margi, kako je prosla zurka?

Mi imamo dva bodija i jedan kompletic 56, i vecinom 62 stvarcice. Moja mama, kako nije majcinski tip, kupila skoro sve stvari u velicini 68 :lol: imate jako dobrog kvaliteta odecu u Extreme Intimo, malo je skuplja od manjih radnju ali je i kvalitet znatno bolji. U Novom Sadu na Spensu je radnja Duga za decu i vrlo je jeftina. 220din bodic, pa do 600 sa kragnicom, imaju od domacih proizvodjaca, Arilja do turskih..

Danas u 18h idem konacno u bolnicu, ali nemam ideju sta ce raditi, pominjali su indukciju ali isto tako da moze potrajati 5 dana.

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marg, jesu li tebe primili u porodilište? Kakva je situacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zurka prosla super, izljubila sam i izgrlila mog slavljenika i evo me sad u porodilistu. Beba je 3150g teska, ja sam 3 prsta otvorena, doca kaze da misli da ce skoro krenuti, ali eto, cekamo. Ja popodne planiram malo po stepenicama da ludujem, da ubrzam proces, pa da probam sto duze da izdrzim bez indukcije. 

Sad mi je najveca stavka hocu li na vreme javiti mm-u da dodje, posto smo uzeli propusnicu za prisustvo, jako mi je vazno da bude tu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nam Milice, da se nije porodila?

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena, i tebi se bas priblizilo. Srecno, javi sta su ti rekli!

Jelena JP voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:baby:

Baš mi je drago za žurku! I nadam se da će sve proći brzo i da ćeš uspeti da ti muž dođe, ako ti već toliko znači. Javljaj nam novosti kad god možeš. Uz tebe smo! :babymommy:

Plusic i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja gvirkam non stop da vidim ko ce prvi da nas obraduje:DHajmo zene samo hrabro

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.