Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Svejedno, predvidjeh ja :D

nek je ziv, zdrav i sretan :wub: uzivajte i mazite se sad :babymommy:

svejedno i Mamino volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno cestitam. Bas se radujem sto si tako dobro prosla divno videces koliko je oporavak brzi bez rane ma milina sutra ces setati kao da se nisi ni porodila. Momak je bas velik citavih 10 cm duzi od moje na rodjenju :lol: bice on mamin kosarkas.

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke. :wub:

Idem sad da virnem u spisak, da vidim situaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoe, hvala. Bas nisam ocekivala da bude toliki, mislila sam nece imati vise od 3700g.

Prosto sam u cudu, u bajci, da mogu da sedim posle porodjaja. :)

Mamino, Cipelic, miliccam i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sreca pa sam mogla da ustajem sedim i ljuljam ovu malu azdaju posto me zeza od 3 sata posle rodjenja. Tvoj ce sinak biti bolji :babymommy:

Mamino i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno, cestitam od srca. Neka je mali bumbar ziv i zdrav 100godina :wub:

Pa ti ces brzo da se oporavis. Kako se vi sada divno mazite :wub:

Mamino i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoe, hvala. Bas nisam ocekivala da bude toliki, mislila sam nece imati vise od 3700g.

Prosto sam u cudu, u bajci, da mogu da sedim posle porodjaja. :)

Svejedno:babymommy::baby::baby::baby:

Cestitke od srca:wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno:wub:, cestitam, nek vam je ziv i zdrav! Mora to da bude momcina, treba se boriti sa dvojicom starije brace!!! Kakav je to tim:wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno:wub: cestitke od srca za malog dzina! :baby::baby::baby:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da uskocim i kazem da sam ja prosle godine imala iste vtp kao i Svejedno, i sta se desilo...ne da sam ih prebacila nego i presisala ihaha, porodila sam se 18.06.:-D
Svejedno, draga, ne pisem ovo da te plasim, jok...jer ti ne mozes proci kao ja(meni je termin po onom prvom,najrelevantnijem kazu, ultrazvuku i bio oko 20og juna) al eto ja ti prognoziram 09.06.;-)
Kako god, zelim ti lak i brz porodjaj!
Uciteljice, izgleda da tvoja beba nece prije termina;-)a to bijase,koliko se sjecam, 18.06?

Videcemo kad ce :D ja samo ne bih volela da prebacim termin da ne bih lezala u bolnici :wacko: 

Stigao nam bumbar, 4150g i 56cm. Ne verujem da se nisam pocepala, a prva dva puta me i sekli i puk'o grlic i pocepala se i uzas,  a bebe bile manje.  

E tako. Pretekla sam. Evo bebson vec kod mene u sobi. Znate koliko je lep?! Najlepsi. Ma skoro kao vasa deca. Kad vam kazem. :wub:

Draga cestitamoooo da ste nam zivi i zdravi oboje. :wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno,cestitam,da ste zivi i zdravi 100 godina,svaka cast. :wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko je sledeci,Uciteljica,pa posle nje ko ide?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pomerio termin na 18.6, kada i Uči :) 

Tako da ću možda ja odmah posle nje ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako vam se to pomeraju termini? Meni je jedan termin od pocetka trudnoce,mada bi ja jako volela da bude malcice ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, po menstruaciji je bio 18.6, ali pošto mi nisu bile uredne menst. onda smo prilikom tih prvih nekoliko pregleda, na osnovu veličine ploda i ne znam čega još, računali 24.6. Onda je negde od februara ultrazvuk stigao menstruaciju i sada kad sam išla u bolnicu, dr je samo konstatovala da je po tim parametarima koji se gledaju ipak 18.6. termin :)

Iskreno, možda i prebacim koji dan, pošto vidim da su ovi sad bebani malo lenjiviji, a i ja nemam bukvalno nikakvih bolova, tegoba isl. a bebac aktivan kao i pre mesec dana...

Tako da se nadam da će biti po ovom sada novom terminu, ali me ne bi čudilo da ostanemo koji dan preko :)

 

 

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima. :wub:

Nisam znala da imamo ogranicen broj reputacija dnevno na 30. Sad ne mogu sve da vas svidjam. ;)

A nisam znala ni kolika sam stipsa za svidjove, kad tek sad saznajem za ogranicenje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chipsym,drzim ti palceve da to bude u toku sledece nedelje.Svejedno,zavidim ti,jedva cekam da dodje moj red. :babymommy:Mogu da zamislim kako se sada lepo osecas,napokon je sve gotovo. :)

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno, koje ime ste izabrali za momka? 

Napisi, pa posle izbrisi:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ja onda virkaj, virkaj i ništa i čim me nema, eto stiže jedna bebana. Svejedno čestitam ti od srca na velikom momku! Bravo, bravo izdržala si i taj prebačeni termin! Uživajte sad i mazite se :babymommy:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco, kako si nam od jutros? Svejedno kako vas dvoje? Kad idete kuci?

Kod mene radna akcija, krecenje spavace sobe. Ja uzela da preberem jos jednom bebece stvari pa stavila na pranje. Juce mama i svekrva isle da dokupe sta jos treba i odelce za iznosenje. Preslatko je sve i tako majeno:wub:. Trebalo prvo da ja odem i izaberem, al da ne komplikujemo pustila sam bake da biraju. Tu ne mogu da omanu. Meni je bebece sve predivno. ^_^ A sad sirila jednu turu belog naseg vesa i opet poceo stomak da me zeza pa sad lezim opet.

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelić, i mene nešto stomak zezucka.A Iskra lupka li lupka, gimnastičarka prava, prosto mi neprijatan osećaj kad lupka ovako jako. Sad je porasla i ojačala devojka :-) Ja sam taj deo sa stvarčicama i kupovinom uglavnom završila, još par stvarčica iz apoteke i čekam 22.6. da spakujem torbu za porodilište :-) kad ulazim u deveti. A da ne pričam da treba da počnem i dokumentaciju za prijem i za roditeljski, na vreme da krenem da prikupljam, Učo kako si? Svejedno, uživaš li sa bebicom? I ne pitah te gde si se porodila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.