Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Setam setam moraaam. Kazu sad sam 3 otvorena i bilo sukrvice na dr rukavicama. Jos danas cekamo da vidimo dal ce da krene ili da se otvorim jos ako ne da idem ja lepo sutra kuci. I tamo mogu da cekam.

Mamino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice danas Uco ne brini..do po podne krece 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ide to, ide!

 

ovo moje dete se bas rita...sinoc kao da je salto pravila u stomaku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco, auuuu vec krenulo

Samo da bude lagano....sad samo setaj malo vise,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učo, biće to sigurno danas, neće te vraćati, stiže beba danas :-) Drži se, znam da je teško što sve tako sporo ide, mene je to sporo otvaranje koštalo dva carska reza, ali tebi želim da sve prođe što brže i bezbolnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco drzim ti palceve  ^_^

Ja pripremam rezultate za porodiliste. Torbu sam vec spakovala. Ja ne mogu da cekam termin, ne mogu samu sebe da podnesem, vruce mi je, ne spavam, teska sam samoj sebi... A tek sto me nervira sto samo kukam :P

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ne znam nisam tako optimisticna jer vec dva puta krene pa stane. Videcemo....setam bas bas ubise me ledja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i to je dobar znak sto te bole ledja. Bice to danas.;) 

Gde nam je svejedno? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole mene krsta vec danima tako da mi i nije neki znak :wacko: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, pravim se da nisam trudna. Htela da prespavam. :D

Virkam zbog Uce, nemam nista da prijavim.

Kod mene se bas nista ne desava. Beban mrducka povremeno, a sluzni cep i dalje se razvlaci. Nikakvih bolova ni kontrakcija. Nadam se da ce da krene odjednom i brzo se zavrsi. Ah, nadam se.

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco nedaj se,jos malo pa je sve gotovo,do uvece ces da se porodis. Svejedno,kada je tebi termin?Izvini mozda sam vec pitala,ali da sam zaboravila. Meni je uzasno toplo,nocas i nisam nesto spavala,bas se uzasno osecam,jos je ovde vreme ubitacno,oblacno,duva neki vetar,a samo se preznojavas,sva toplota se u kucu uvukla,kazu kisa neka danas. Jaaaooo kada bi malo zahladnelo,pa da nam se olaksa barem malo i tako sve muku mucimo. A sto je najgore,rekli od sledece nedelje bas toplo do 35C,sto znaci da ce biti 38C,uzas. Samo nesto kukam <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno znam da je svaki dan kada se prenese termin kao godina, iskreno ti zelim da se vec danas porodis... 

Uco navijamo da se popodne javis i kazes bio brz i lagan porodjaj! :)

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo vreme je grozno, sparno pred kišu, što kaže MicaZoki kad bi bar malo zahladnelo, čini mi se prodisala bih. Danas sam bukvalno preležala celo prepodne, pao mi pritisak, jedva dišem, a prethodnih dana sam bila kao na struju, sela nisam, Juče mi dr u domu zdravlja dala brdo uputa, kaže pripremamo se lagano za porodilište. U sledeću sredu da odem na ctg prvi :-) Sad samo da rasporedim kada ću šta da odradim od analiza.

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ceo dan nikakvih bolova tesko cu danas ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ceo dan nikakvih bolova tesko cu danas ja :D

kad ide opet pregled?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učo, nepisano pravilo da se uvek nekako noću dešava ili da ispadne čep ili pukne vodenjak ili krenu kontrakcije, mada naravno ne mora uopšte da znači, tako da možda bebac čeka da se smrkne, pa da krene akcija :-) Možeš ti to, još malo izdrži, ja nekako verujem da ćeš ti to danas sutra završiti i da te neće vraćati kući :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad ide opet pregled?

 

Nema vise danas samo ctg uvece pre vizite.

Učo, nepisano pravilo da se uvek nekako noću dešava ili da ispadne čep ili pukne vodenjak ili krenu kontrakcije, mada naravno ne mora uopšte da znači, tako da možda bebac čeka da se smrkne, pa da krene akcija :-) Možeš ti to, još malo izdrži, ja nekako verujem da ćeš ti to danas sutra završiti i da te neće vraćati kući :-)

Pa jeste oba puta sam imala kontrakcije nocu a vala koliko setam danas videcemo...s jedne strane bih kuci pa tamo da cekam a i zbog mladjeg deteta da sam s njim a s druge strane bih da krene i lepo zavrsim sve i odem sa bebanom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda sam danas sto puta usla na forum da vidim sta se desava:). Izadji Ucina bebooo! I svejednooo!

Mamino i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco sledeca faza cuci i skaci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam cucnjeve bez zezanja a nisam jedino skakala :lol:

hahahha znaci nemam jedina lude ideje..cucni i ostani tako neko vreme..posle ih zovi da te podignu jer ces se verovatno ukociti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.