Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja pojma nemam koji mi je stepen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja citam po sajtovima navodno treba do 30 prvi stepen onda drugi i pred porođaj treci.. A s druge strane citam i da je prvi stepen dobra prokrvljenost sto MalaNina rece i da je dobar dovod kiseonika.. Pa onda ne moze da bude lose.

Samo se pitam da li ce to uticati na porodjaj ako ostane tako do samog kraja? O.o 

Ja skidam kapu svakoj zeni koja ima vise od jednog deteta..svaka vam cast..orden treba za one koji se usude vise puta kroz sve ovo da prodju :D

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pojma nemam koji mi je stepen...

pise ti na onim izvestajima sto ti daju kad odrade ultrazvuk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pise ti na onim izvestajima sto ti daju kad odrade ultrazvuk :)

ja to ne dobijam :) ovde sve ostaje kod dr-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan ženice! Meni je sad na poslednjem uz baš napisano posteljica prvi stepen, što je ok za ovu nedelju u kojoj sam. Ali što kažeš Crnatačkice treba valjda postepeno da se do kraja povećava stepen zrelosti postejice do porođaja do trećeg stepena. Ja sam tek sad sela, vodila ćeru na ples, pa išli sa drugaima u igraonicu, pa u Mek i sad ušli od jutros u kuću, baš sam se umorila. Najavili se i neki gosti, ali stvarno nemam snage više drugi da mi planiraju vreme, treba mi odmor :-) Kako ste vi danas? Lupkaju li bebe? Moju mrvicu tek sad kad sam sela osetih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutroo! Kako ste, sta radite?  Evo i24011.png, ja sam popila neskvik :D.

Sva sam pospana. Juce ustala u 15 do 6 da odem do wc i vise nisam mogla da spavam. Sinoc ostala budna do kasno, a jutros L poranio. Sva sam kao da me te neko gazio. A noge me razbijaju. Kilavstina na kub. <_< Jel jos neko ima sad te nesanice, kao sa pocetka trudnoce? Zaspim normalno, al kad se probudim da odem u wc posle nema sanse zaspati..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos i od mene...Ja kafu pijem,danas smo spavali malo duze.Ali V i ja od cetiri do sest se uspavljivali.Pokusavala sam da mu ne dam sisu...ali nisam uspela.Ne znam kako cu ga odvici.

Moj se bas sutira i jako.Ja u sredu na prvi ctg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutroo! Kako ste, sta radite?  Evo i24011.png, ja sam popila neskvik :D.

Sva sam pospana. Juce ustala u 15 do 6 da odem do wc i vise nisam mogla da spavam. Sinoc ostala budna do kasno, a jutros L poranio. Sva sam kao da me te neko gazio. A noge me razbijaju. Kilavstina na kub. <_< Jel jos neko ima sad te nesanice, kao sa pocetka trudnoce? Zaspim normalno, al kad se probudim da odem u wc posle nema sanse zaspati..

 

 

ja sspavam sve u 16 :D msm, da ti malo pravim zazubice :P odem i u wc ali posle nastavim oma da spavam... Jedino sam nocas tako ruzno sanjala, sve kako me muz vara i to sa prostitutkama, Boze me ti sacuvaj...isplakah se posteno.

Caos i od mene...Ja kafu pijem,danas smo spavali malo duze.Ali V i ja od cetiri do sest se uspavljivali.Pokusavala sam da mu ne dam sisu...ali nisam uspela.Ne znam kako cu ga odvici.

Moj se bas sutira i jako.Ja u sredu na prvi ctg.

je l' to tandem u najavi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@shana u kojoj si ti sad nedelji? 

Jao @Cipelic ni meni nema spavanja vec duze vreme..al nije do nesanice..ubi me ovaj mali koliko sutira cim legnem pa tripujem da ga gnjecim :D @MatroNadja i ja sanjam slične budalastine..samo sto sam ja glavni akter u tim sexualnim aktivnostima.. :D Svako jutro pricam muzu s kim sam sinoc bila hahaha 

Btw. Sinoc sam resila da se porodim..pojela ananas celu onu konzervu..pozvakala šok zvaku..popila casu gaziranog i uradila par čučnjeva.. Ne vredi :( Samo mi je posle bilo muka :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jako kasno zaspim, recimo oko 2h, ubija me kiselina do ponoci, a onda dok se uspavam, pa retko ustajem pre 9h.onda kad ustanem sve me zivo boli.

A o snovima ne smem........ sto kazes Crnatackice, i ja sam u mojim glavni akter;)

Sutra idem u savetovaliste na pregled, a u u utorak na UZ i jedva cekam da vidim kakva je situacija i da li je ovaj mali okrenuo, valjda vise nije karlicno.

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadja, pojesce ti mis gace, zezas trudnicu :P.

A snovi ludilo. Sve sto se desava u toku dana i o cemu pricam to i sanjam. Al u kombinacijama sacuvajmeboze. :huh: a kako je zabrana za odnose, juuu zagorelosti. 

Ja na uz tek u maju kad dr dodje sa godisnjeg. Tad i na bockanje. 

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjus nadam se da necu u tandemu....ali ako moram...sta cu?!Volela bih da izbegnem to...mada mi V sisa samo kad treba da zaspi i nocu kad se budi.Ne znam...videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MatroNadja i ja sanjam slične budalastine..samo sto sam ja glavni akter u tim sexualnim aktivnostima.. :D Svako jutro pricam muzu s kim sam sinoc bila hahaha 

Btw. Sinoc sam resila da se porodim..pojela ananas celu onu konzervu..pozvakala šok zvaku..popila casu gaziranog i uradila par čučnjeva.. Ne vredi :( Samo mi je posle bilo muka :D  

jao mogu misliti koji buckuris u stomaku :P i ja imam te sex snove i sto je najblesavije, cesto lezbejske :o mora da sam latentna lezi-bezi :rolleyes:

Nadjus nadam se da necu u tandemu....ali ako moram...sta cu?!Volela bih da izbegnem to...mada mi V sisa samo kad treba da zaspi i nocu kad se budi.Ne znam...videcemo.

javi ako bude, da se spremam i ja kkad stigne i 4. beba posle ove :P

moji danas otisli da se voze bajsevima, ima neka manifestacija...ja lezim, malo ustanem, uradim nesto 5 min ii opet legnem...umaram se, imam kontrakcije... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiiii upravo su me zvali da odem po njih autom, umorili se :) a i ne umorili se, vozaju se od 11 jutros...

shana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, veselo u nasem super finalu. Meni su prve dve trudnoce bile kao da nisam trudna, tek u devetom mesecu me tu i tamo nesto podsetilo da sam trudna. Do kraja sam mogla da spavam kako sam htela, na obe strane, na ledjima...Sad mi je zurka vec od pocetka osmog meseca. Beba je bas zivahna, i ne mogu da se namestim lepo, kako bih htela dok spavam. Na ledjima mogu uvek i to je ok, ali nekad bih na stranu i to uglavnom ne uspeva, odmah krece vrteska. Sve mu smeta. :D Bude li takav i napolju, mogu da se slikam.

A jos teze mi je da se namestim dok sedim, tu nema polozaja koji mi prija, malisa ne miruje. Ve-se-lje svud!

MatroNadja, merima i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj malisan je bas bas aktivan retko kad miruje a nocu haos pravi mada i mene ko Cipelicku muci nesanica. Prvo ne mogu da zaspim pa onda ako odem u wc ide tesko da opet zaspim i probudim se u 6 ujutru a popodne isto muke da zaspim a premorena.

Mene ubise ove "nemirne noge" ne znam kud cu s njima. I masaza i Mg ne pomaze nesto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, zene pisem vam iz cekaonice..guzva je ogromna pa da prekratim vreme :D 

 @učiteljica i meni masaza ne pomaze ako ti je bar za utehu..probala sam i sve i svasta sto sam procitala na netu..ma kakvi..izgleda da ce to do kraja da nas muci :( 

@svejedno ja na ledjima nisam spavala bar sest meseci.. Nema sile to mi je najnezgodnije..imam utisak ugusicu se.. A sa strane da se namestim to je umetnost.. Kako god da legnem on udara.. Nekad podbacim nesto ispod stomaka al slaba vajda i od toga.. Generalno gledano nisam se naspavala mesecima.. 

@MatroNadja hahhahaha kod mene prosarano..red lezbejki,red crnaca, pa onda malo muz..pa onda sanjam genitalije u krupnom planu.. Ma haos XD 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, veselo vidim ja ovde kod nas! Nasmejah se slatko sa vaš.m perverznim snovima :-) Ne znam da li si me ti Crnatackice pitala za nedelju u kojoj sam, treba da se vidi na tikeru kad pišem, ali evo 27+3 dana, dakle sedmi mesec i 28.nedelja. Ja se priključujem što se tiče nesanica. U prvom trimestru je bilo katasrofa, pa sam možda malo kao uspevala da se naspavam, a sad, legnem sa decom da ih kao uspavam, pa uspavam sebe oko 22h i onda kad ustanem oko 1h, 2h, žurka kreće i taman se uspavam oko 5h.6h, kad zvoni alarm da vodim decu u vrtić i školu i onda u peršun, kad se vratim nema sile da nastavim. Muke naše 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa srecan vam rodjendan. Puno zdravlja i srece. :wub:

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, zaboravih napisati, ja sam 27+1 trudna. Dakle najsvežija sam ovde B). Ova treća trudnoća protiče bez greške, a u prve dve bilo je tu i tamo povuci-potegni. Samo u ovoj trudnoći sam imala mučnine. Do sada sam se ugojila 10 kg, ukupno imam 96 kg. Doktor me, naravno, kritikuje. Inače imam problem sa usporenom štitnom žlezdom, od koje sam dobila na poklon 15 kg pre trudnoće. Na visinu od 174 cm ne izgledam baš jako velika, ali pitanje je šta će biti do kraja. Ne opterećujem se previše, samo se plašim strija, do sada ih nisam imala. 

Hvala svima na dobrodošlici! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se nekako najvise ugojila u 2.trimestru. u prvom nisam nista u drugom dal nekih 15 kg i sad u trecem samo 2 kg. Nadam se da do kraja necu vise od 3 kg jer i ovo mi je puno. :wacko: 

Mamino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro ženice! Cipelić, našem drugaru L. srećan rođendanko i bezbrižno, zdravo odrastanje :-) Mislim da sam se u ovoj trudnoći najviše ugojila, ali sam startovala sa najmanje kg, pa mu to nekako dođe na isto, ali po mojoj proceni do sad sam sigurno nabacila 12kg, ne smem ni da stanem na vagu, oko 63,64 kg sigurno imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.