Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pa gdje si ti, bre, Nadjo, sto godina?! Kako si, kako podnosis ovu trudnocu, razlike i slicnosti sa prethodnim?:-)

Kako su cure, koliko one imaju sad godinica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gdje si ti, bre, Nadjo, sto godina?! Kako si, kako podnosis ovu trudnocu, razlike i slicnosti sa prethodnim?:-)

Kako su cure, koliko one imaju sad godinica?

Užasno je podnosim, mislim ne podnosim je nikako :) Leđa me ubijaju, još mi nikad nije tako bilo, a u ovoj trudnoći od početka, to mi je valjda i bio prvi simptom, taj bol u donjem delu leđa, a sad mi je već sve teško, noću se jedva prevrnem u krevetu od bolova...al ajd, još jedno 2 meseca da izdržim i onda neka leti napolje mala smoruša :)

Ove moje su već velike, Luna je sad napunila 7 i ide u školu a Anita ima 5,5 i velika je beba :) Valjda će malo manje biti bebasta sad kad stigne sestrica... Imaš neki savet za mene kako da preživim kad ih bude 3? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha nemam ti bas neki savjet, samo se naoruzaj strpljenjem;-) mada, tebi su cure velike, bice ti lakse nego meni...imaces pravu pomoc;-)

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cure...Nadja dobrodosla u poslednji trimestar.

Vidim da si se odlucila za ime Malena...bas je lepo.Mi smo izabrali Andrej,mada bi Nadja htela Stefan.

Jel vas bebac udara istovremeno na dva,tri mesta?Mene retko kad jednom lupi,obicno je to dva ili tri udarca na tri razlicita mesta.

missN, Ehinacea i MatroNadja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to se meni desava od skoro. Udara me gore, sa leve i desne strane istovremeno. Valjda se tegli :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cure...Nadja dobrodosla u poslednji trimestar.

Vidim da si se odlucila za ime Malena...bas je lepo.Mi smo izabrali Andrej,mada bi Nadja htela Stefan.

Jel vas bebac udara istovremeno na dva,tri mesta?Mene retko kad jednom lupi,obicno je to dva ili tri udarca na tri razlicita mesta.

I ja navijam za Stefan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cure...Nadja dobrodosla u poslednji trimestar.

Vidim da si se odlucila za ime Malena...bas je lepo.Mi smo izabrali Andrej,mada bi Nadja htela Stefan.

Jel vas bebac udara istovremeno na dva,tri mesta?Mene retko kad jednom lupi,obicno je to dva ili tri udarca na tri razlicita mesta.

Meni se takodje desava da me bebac sutira istovremeno sa obe strane, ali meni je okrenut poprecno pa kontam da je zbog toga...Sto se tice imena meni je lepse Andrej jer imam jednog, drugi mi se zove Jakov I sada cekamo treceg za kojeg imamo dva imena u opticaju a to su Ognjen ili Kosta, to cemo prepustiti batama da izaberu.

Evo I ja da se pridruzim u treci trimestar...cekam trecu bebu.Termin mi je 27.5.2017.pozdrav svima

macka maza, Bubu 2, missN i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cure...Nadja dobrodosla u poslednji trimestar.

Vidim da si se odlucila za ime Malena...bas je lepo.Mi smo izabrali Andrej,mada bi Nadja htela Stefan.

Jel vas bebac udara istovremeno na dva,tri mesta?Mene retko kad jednom lupi,obicno je to dva ili tri udarca na tri razlicita mesta.

hvala hvala... Suta me na vise mesta istovremeno, a i meni lezi poprecno pa mozda zbog toga...malo me hvata frka sto se jos nije okrenula, jako ne bih volela na carski...ali kkaze doca da ima jos vremena... Inace sad je preko dana bas mirna ali zato nocu urnise, kad se probudim da se okrenem na drugu stranu samo osetim kako tambura :) inace pratim sad ova desavanja oko izbora i nocas sam sanjala kako sam se udala za Belog i kako on obozava i mene i Malenu iako nije njegovo dete, i kako mi je obecao da cemo, i pored svih njegovih preCednickih obaveza, svaki dan voditi ljubav u 18h :D crkla sam od smeha kad sam se probudila! A onda nadjem neki tekst, analizu, gde autor pise kako nam je Beli zadro u podsvest kao spona sa nasom slavnom viteskom prosloscu, i onda shvatim da nije do mene vec do njegove sjajne kampanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha Nadja je oduvek imala lepe snove i lude...hehehe.

Dobro...znaci da ne brinem stome nekoliko puta udari u isto vreme na razlicita mesta?!

Moja deca zaspala...oboje meni u krilu.Nema mi mrdanja.Sta cu da radim...evo ne znam:D

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazo, pomeri li se? :D vidis, jos sw mm cudi kolika sam spavalica, ko da ne zna da je meni najzabavnije dok spavam :D

macka maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, 6.3 ostala sa bolovima u bolnici pa nisam imala net. 13.3. U 4:35 puko vodenjak, u 15:25 se rodila malecna Tea, 3200g, 52 cm, bez epidurala, Boga mi nije bilo bas super, epiziotomija me bas boli doktor je pogresio dok je sio ali zarasce valjda, onda je beba dobila blagu infekciju jer je predugo bila bez plodove vode, a nisu joj dali antibiotik. Izborismo se sa tim i sad smo kuci napokon. Pokusavamo da se adaptiramo i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Talestrida, cestitke! :baby:Pa nije bas malecna ^_^. Za ranu meni je oktanisept pomogao za dezinfenkciju i onda utapkavanje kantarionovog ulja da rana zaraste, da ne zatezu konci.

Talestrida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima :) ko nam je sad na tronu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima :) ko nam je sad na tronu? :)

Ana 87 je vodeca :D slabo sad ima trudnica za april i maj mesec. 

Talestrida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke i od mene Telestrida...uzivajte.

Nadja pomeri se ja posle dva sata.Hahhaa.

Slabo trudnica...za nastojaci period...ja druga covece...CU PORODIM uskoro.Ja jedva cekam,ali vec sada placem kako ce V bez mene da spava i uopsteno biti bez mene tri dana.N mi je velika,mozda se pogodi da se porodim dok je ona na letovanju sa vrticem.Ali za njega ziva nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, 6.3 ostala sa bolovima u bolnici pa nisam imala net. 13.3. U 4:35 puko vodenjak, u 15:25 se rodila malecna Tea, 3200g, 52 cm, bez epidurala, Boga mi nije bilo bas super, epiziotomija me bas boli doktor je pogresio dok je sio ali zarasce valjda, onda je beba dobila blagu infekciju jer je predugo bila bez plodove vode, a nisu joj dali antibiotik. Izborismo se sa tim i sad smo kuci napokon. Pokusavamo da se adaptiramo i tako.

cestitam Talestrida :wub:

Talestrida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke i od mene Telestrida...uzivajte.

Nadja pomeri se ja posle dva sata.Hahhaa.

Slabo trudnica...za nastojaci period...ja druga covece...CU PORODIM uskoro.Ja jedva cekam,ali vec sada placem kako ce V bez mene da spava i uopsteno biti bez mene tri dana.N mi je velika,mozda se pogodi da se porodim dok je ona na letovanju sa vrticem.Ali za njega ziva nisam.

Joj meni je vec tesko i jedva cekam jun da se porodim. Sutra ulazim u treci trim i zvanicno sam ovde i deluje mi da ce vecnost da traje. Isto mi frka od odvajanja od V nikad nismo. A bice super da to bude 3 dana jer sa V sam sedela 5 zbog zutice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.