Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

@Maajaa:) cestitam, bravo za tebe i bebu! :-) Kako je lepo cuti ovakvu pricu sa porodjaja...

Ragdoll, ako ne sutra, u ponedeljak se mazis sa svojom bebom...

 

Maajaa:) i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, sada su meni poceli slati poruke, kako sam, sta radim, ima li sta novo... :angry: pocinje me nervirati...

Zenice, uspavale se... zatisje pred buru...

Ragdoll85, missN i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micka, razumem te skroz. Meni i mama doputovala, pa su svekrva o ona naizmenicno tu i gledaju u mene kao u neko svetsko cudo. Sveki ide okolo sva zuta i guta bromazepame. Sve neki uzdisaji i depresija... Mama opet nesto rasejana i usplahirena, ali opet mnogo mirnija i misija joj je uglavnom da me sacuva da se ne prehladim - promaja i te fore :-)

Do sad mi je ostanak u bolnici bio nocna mora, ali sad kad pomislim da muz sutra radi i da ostajem sa njih dve, prosto mi i bolnica nekako milije zvuci :-) 

Kontrakcija i dalje nema. Samo me bolucka dno ledja, ona sama trticna kost i idem mnogo cesto u wc, 4 puta juce i vec 2 od jutros. Da li je potisnuta nervoza, pa rade crevca, ili se organizam stvarno priprema, ne bih znala...

Talestrida, milica * i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ragdoll85, nasmija me slatko... hajde, moje bar nisu sa mnom... nazovu i pitaju kako sam, i kazu mi da se cuvam... msm, ono, necu se cuvati... :huh: 

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, skroz vas razumem, cim se namrstim svi se uspanice, sveki se trese, mislim da se ja najmanje plasim. Ali me pitanja "hoces li vise?" opasno nerviraju kao da ja odlucujem kad cu :( mene ceo dan stomak boli, a crevca mi isto rade cesto kao kod rag :)

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Micka, razumem te skroz. Meni i mama doputovala, pa su svekrva o ona naizmenicno tu i gledaju u mene kao u neko svetsko cudo. Sveki ide okolo sva zuta i guta bromazepame. Sve neki uzdisaji i depresija... Mama opet nesto rasejana i usplahirena, ali opet mnogo mirnija i misija joj je uglavnom da me sacuva da se ne prehladim - promaja i te fore :-)

Do sad mi je ostanak u bolnici bio nocna mora, ali sad kad pomislim da muz sutra radi i da ostajem sa njih dve, prosto mi i bolnica nekako milije zvuci :-) 

Kontrakcija i dalje nema. Samo me bolucka dno ledja, ona sama trticna kost i idem mnogo cesto u wc, 4 puta juce i vec 2 od jutros. Da li je potisnuta nervoza, pa rade crevca, ili se organizam stvarno priprema, ne bih znala...

priprema se organizam, pritiska i beba- i ja sam tako isto :-)

Izmenjeno od strane merima
Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene su isto krenula pitanja kada ces i kada ti je tacno termin, e tek to me nervira. 

Sad mi se cini svaki dan kao godina...

 

milica *, Talestrida i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Ragdoll85 da ti odgovorim ovde, pregled sam imala u petak, juce samo ctg pa sam pozvala doktora da pitam za sekret i rekao mi je da je normalno i da znaci da se otvaram :)

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Talestrida ja vec 10-ak dana imam pojacan sekret i to kombinovan, jedan dio je sama voda, a drugi je belicast... ja sutra idem na kontrolu, pa cemo vidjeti da li sam se ista otvorila.. Je li i kod tebe takav?

Izmenjeno od strane milica *
Talestrida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi, popodne posle setnje, rucka i ostalih aktivnosti pocnem osecati blago stezanje stomaka, prvo bez bola, pa kasnije sa menstrialnim bolom. Desilo mi se 2-3 puta u 2 sata. Kasnije pauza, pa 5 komada za sat vremena od kojih je zadnja bila bas iz krsta pa citav stomak i evo sad se smirilo. Odoh ja da se istusiram i obrijem, pa polako u krevet. Cini mi se da se konacno nesto desava...

Jecy, missN, Ehinacea i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Majo! Jel to iznad oka "rodin ugriz"? :) ako je to, to prodje vremenom. Vi se mazite i zaista si imala divan tretman.

neznam mislim da je vatreni madez tako ga zovu..

koliko ste vi krarile nakon poroda? Koliko je dana normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opaaa ragdoolll mozda je bas ovo vasa noc :) spavaj odmori se ako te probude bolovi u noci znas da je pocelo.. Drzim fige i navijam :baby:

Ragdoll85 i missN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neznam mislim da je vatreni madez tako ga zovu..

koliko ste vi krarile nakon poroda? Koliko je dana normalno?

mislim oko mesec dana. S tim sto prvih 7 baaas mnogo, a posle manje, ali je ulozak bio neophodan.

Maajaa:) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Masemo vam Lana i ja! Princeza je stigla u 4:15. Sve se odigralo jako brzo. Oko 12 me probudile kontrakcije na 8 min, vec za nekih pola sata spale na 5. Oko 1:30 sam bila na prijemu. Kontrola, klistir, sve sto treba i na stolu sam provela mozda pola sata. Naponi su krenuli tako brzo kad sam usla u porodiliste da babica nije verovala kada sam rekla da osecam glavicu, ali je ipak dosla. Malo su me vise secnuli jer je u jednom trenutku zapela izmedju 2 napona, ali nisam nigde pukla. Predisala sam citav porodjaj, onako skolski i cini mi se da mi je mnogo pomoglo jer epidurala u nocnoj smeni nema ni u najavi. Ipak mi je draze sto je islo prirodno, a brzo nego da se sa epiduralom razvuklo.

Ljubimo vas sve moja mrva i ja :wub:

Kaca88, Ehinacea, Cintia i 17 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Masemo vam Lana i ja! Princeza je stigla u 4:15. Sve se odigralo jako brzo. Oko 12 me probudile kontrakcije na 8 min, vec za nekih pola sata spale na 5. Oko 1:30 sam bila na prijemu. Kontrola, klistir, sve sto treba i na stolu sam provela mozda pola sata. Naponi su krenuli tako brzo kad sam usla u porodiliste da babica nije verovala kada sam rekla da osecam glavicu, ali je ipak dosla. Malo su me vise secnuli jer je u jednom trenutku zapela izmedju 2 napona, ali nisam nigde pukla. Predisala sam citav porodjaj, onako skolski i cini mi se da mi je mnogo pomoglo jer epidurala u nocnoj smeni nema ni u najavi. Ipak mi je draze sto je islo prirodno, a brzo nego da se sa epiduralom razvuklo.

Ljubimo vas sve moja mrva i ja :wub:

Ljubiiiiim te Rag!!!!!Ti imas Lanu a ja Laru!!!Ljubi secerica svog :wub:

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Ragdol... 

Jao, mene je bas pritisnulo... Nocas sam milion puta isla na wc, valjda nekako vise pritisce besiku, mada je nisko vec 2 mj.ne znam kako može više da pritisne... Stomak mi je sav neki spicast i tvrd, onih stezanja imam svaki dan bezbroj... 

Ehinacea, missN i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Rag!!!

 

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Talestrida ja vec 10-ak dana imam pojacan sekret i to kombinovan, jedan dio je sama voda, a drugi je belicast... ja sutra idem na kontrolu, pa cemo vidjeti da li sam se ista otvorila.. Je li i kod tebe takav?

Do pre neki dan je bio belicast, medjutim sad je braon, ali promenio se tek posle pregleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.