Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Merima, pa to bi bas za cas! Po tvon tonu rekla bih da je dobro proslo. Pisi kad stignes, cestitke do nebaaaa :babymommy:

merima i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako vanjci, uskoro ce biti gotovo, na ovaj ili onaj nacin.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ova merima je cudo:-) Cestitaaaaam! Naravno ako ovo znaci da si se porodila;-)

I cekamo izvjestaj sa nestrpljenjem.

missN i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A secas se @merima kad sam rekla kako ces ti samo jednom da nas iznenadis brzim i lakim porodjajem? :-) Ja čekam da potvrdis ove naše sumnje, pa da čestitam... :-) 

missN, Ragdoll85, merima i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc oko 22h pukao vodenjak. u 23:15 rodila se Lara...uspeli smo da sikimo, ja ustala malo, rana boli ali sta cu...sad se gledamo...spava mi se a samo bih je gledala :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc oko 22h pukao vodenjak. u 23:15 rodila se Lara...uspeli smo da sikimo, ja ustala malo, rana boli ali sta cu...sad se gledamo...spava mi se a samo bih je gledala

Čestitam, Merima! Divno, divno, divno... :-) Sad polako oporavak i druženje sa tvojom devojčicom... Uživaj!!! :-*  

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke, polako svakog dana ce biti sve lakse. Kolika je bebica? Sad ce polako da me preskscete izgleda haha bas sam mislila da necu stici do prvog mesta ono kao 3 beba nisko nosim kad eto zasela na tron.

missN i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima cestitam ti od ♡! Dobro nam dosla Laro ♡

 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnice :) E ovako trudna sam 31 nedelju i bila sam na pregledu.Doktor je u izvestaju napisao da je vagina prolazna 2 prsta elasticnih zidova a grlic mek zatvoren.Nista nije napomenuo mirovanje ili sl a sad citam da to bas i nije dobro.Pa me zanima moze li neko da protumaci.

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Merima! Uzivaj sa svojom princezom! Jel to bio ekspresan porodjaj ili carski? 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, sve cestitke, uzivajteee! :baby:

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnice :) E ovako trudna sam 31 nedelju i bila sam na pregledu.Doktor je u izvestaju napisao da je vagina prolazna 2 prsta elasticnih zidova a grlic mek zatvoren.Nista nije napomenuo mirovanje ili sl a sad citam da to bas i nije dobro.Pa me zanima moze li neko da protumaci.

ema, meni je grlic mek i uloziv za jagodicu prsta. Strogo mirovanje, ali ja sam imala i kontrakcije... izbegavati dugo stajanje i sedenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene...mi samo da vam mahnemo Lara i ja <3

Cestitam merima, sve najlepse :baby:

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ema, meni je grlic mek i uloziv za jagodicu prsta. Strogo mirovanje, ali ja sam imala i kontrakcije... izbegavati dugo stajanje i sedenje...

Ahaa ali moj je zatvoren dug i mek a vagina uloziva nzm stvarno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam @merima ,neka je ziva i zdrava devojcica! Ti si bas brzo sve zavrsila, jel bio ipak carski ili je krenula prirodno? :)  dobro je sto je pocela odmah da sikiii :) 

@ema123 ne znam nista o grlicu, nadam se da ce neko ko zna da ti odgovori... pridruzi nam se ovde na temi, ja sam 30.nedelja, fale nam aprilske bebe :D 

ema123 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ema, pretpostavljam da bi ti dr skrenuo paznju da nesto nije ok. Koliko znam, ok je to sto je grlic dugacak i zatvoren, e sad to sto je razmeksan verivatno nema veze cim nije poceo da se skracuje. To sto je napisao za vaginu mi zvuci totalno suvisno jer ona mira biti ulozova, ne moze nikako da sraste.

ema123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ema, pretpostavljam da bi ti dr skrenuo paznju da nesto nije ok. Koliko znam, ok je to sto je grlic dugacak i zatvoren, e sad to sto je razmeksan verivatno nema veze cim nije poceo da se skracuje. To sto je napisao za vaginu mi zvuci totalno suvisno jer ona mira biti ulozova, ne moze nikako da sraste.

To i ja sad nesto kontam nije mi jasno kako to misli.Uvek neke komplikacije i ti doktori su stvarno nemoguci uvek nesto nedoreceno ili kazu pa onda nije to nista pa sta nas plasis onda.

Hehe sad ce i april jos maloo :) samo da doguram do 9og sad me taj grlic kopka a nzm valjda bi ginekolog napomenuo da je alarmantno @ana87

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i ja sad nesto kontam nije mi jasno kako to misli.Uvek neke komplikacije i ti doktori su stvarno nemoguci uvek nesto nedoreceno ili kazu pa onda nije to nista pa sta nas plasis onda.

Hehe sad ce i april jos maloo :) samo da doguram do 9og sad me taj grlic kopka a nzm valjda bi ginekolog napomenuo da je alarmantno @ana87

Ne brini ema nećeš skoro.Ja sam dugo bila otvorena 2 cm, grlić dug, a imala sam i kontrakcije od počka trudnoće. Bila sam baš aktivna, nosila dete od 15 kg, trčala,penjala se uz stepenice  i na kraju se porodila tek u 42-oj nedelji. Doktor bi ti skrenuo pažnju da nešto nije ok. 

Ragdoll85 i ema123 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja cu na kraju da udarim po ananasu xD i po zacinjenoj hrani xD 

 

slikaj pa mi posalji u pp..ja juce radila pa znam..a za i

Izmenjeno od strane Talestrida
merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, cestitke od srca! Da ste zive i zdrave! :wub:

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.