Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ovaj moj namcor opet cuti tri dana... tek ako ga spopadne stucanje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj namcor opet cuti tri dana... tek ako ga spopadne stucanje....

ma bitno da se gurka..videces sve ce manje biti lupkanja, sad sledi protezanje :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve, resila sam i ja da se oglasim, pratim vas vec duze i za svaku pohvalu ste. :) Termin mi je 12.03, druga trudnoca, cekam decaka a imam devojcicu od 16 meseci. Radujem se druzenju sa ovako divnom ekipom. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@merima Super za nalaze!

Kaca, druzicemo se, nadam se bar jos desetak dana... Nadam se da ce nas decak da saceka da tata stigne...  :) 

Moja torba i sve spremno vec duuuze vreme... Zurilo mi se, bila sam nestrpljiva, a sad bih volela da beba saceka do 17-og, jer dragi stize 16-og... Ja bih da me on vozi u porodiliste... :) 

Ehinacea, merima, missN i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, jeste li kupovale sta od odece za malise male? Koliko cega? Znam da ne treba preterivati i da brzo prerastu ali opet ne bih ni da mi zafali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, imate neki predlog koju dohranu kupiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@merima Super za nalaze!

Kaca, druzicemo se, nadam se bar jos desetak dana... Nadam se da ce nas decak da saceka da tata stigne...  :) 

Moja torba i sve spremno vec duuuze vreme... Zurilo mi se, bila sam nestrpljiva, a sad bih volela da beba saceka do 17-og, jer dragi stize 16-og... Ja bih da me on vozi u porodiliste... :) 

i ja da mene M vozi jer me smiruje! 

 

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, jeste li kupovale sta od odece za malise male? Koliko cega? Znam da ne treba preterivati i da brzo prerastu ali opet ne bih ni da mi zafali...

imas od nekog mozda? ja nemam realnu sliku jer sam dobila gomilu stvari, a i sigurno ce svako ko dodje da vidi bebca da ti donese nesto..tako da opusteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, imate neki predlog koju dohranu kupiti...

mislim da je svejedno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas postajem nestrpljiva, a tek sam 36-ta nedelja :(

brzo ce to ;-) zanimaj se kupovinom i slaganjem odecice :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve, resila sam i ja da se oglasim, pratim vas vec duze i za svaku pohvalu ste. :) Termin mi je 12.03, druga trudnoca, cekam decaka a imam devojcicu od 16 meseci. Radujem se druzenju sa ovako divnom ekipom. :wub:

pozdrav Kaca! :) super za batu, imas mix :D

Kaca88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, hvala, i ja se radujem mix-u! :D  I ja sam usla u 36tu nedelju tek, ali na poslednjem pregledu mi je doktorka rekla da izguram jos dve, tri nedelje i da ocekuje da cu se brzo poroditi, jer je bas nisko, utrogestan od pre mesec dana koristim 3x dnevno po 200mg zbog kontrakcija i bolova, malo sam se smorila jer mi je prva trudnoca prosla odlicno, kao i porodjaj, a istom se nadam i ovog puta. 

missN i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, ja sa ctg-a. Sve uredno, ne planira cera jos napolje.

Nego, urekoh onaj svoj hgb, sad pokupila nalaze, pao na 115. I ukupni proteini za nijansu smanjeni, ostalo sve ok. U cetvrtak radim briseve. Malo da pojacam meso, jaja i ostalu proteinsku hranu (alt i ast sam sabila skroz, pa sam smem po malo i jajca) i preporucuje mi po jednu ampulu toteme dnevno. Prosli put mi je bas pravila mucnine, pa je nisam pila vec par godina. Probacu sad da vidim kako zeludac reaguje...

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miss, sto se tice stvari, ja sam dobila gomilu, tako da nisam kupovala skoro nista. Ovih dana perem i peglam. U skolici su nam rekli da su benkice i zeke koje se skroz raskopcavaju najprakticnije za male bebe, jer im je nezgodno oblaciti stvari koje se navlace preko glave. Mislim da to je najbolje da uzmes par zeka, par Benkica, bodice koji mogu da se raskopcaju sto vise i mnooogo pelena :-) 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

brzo ce to ;-) zanimaj se kupovinom i slaganjem odecice :-)

Ma nedaju nista unapred da kupujem, imamo samo kevetac, posteljinicu i pelenice koje sam vec opralaoprala, ispeglala i spakovala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telestrida, i meni su neki rekli nemoj unapred, ali iskreno bas me briga za njih... :-) Naravno da cu da kupim sve unapred, ne mogu da zamislim da sam otišla u porodiliste i da je to obavio neko drugi osim nas dvoje... :-) 

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, hvala, i ja se radujem mix-u! :D  I ja sam usla u 36tu nedelju tek, ali na poslednjem pregledu mi je doktorka rekla da izguram jos dve, tri nedelje i da ocekuje da cu se brzo poroditi, jer je bas nisko, utrogestan od pre mesec dana koristim 3x dnevno po 200mg zbog kontrakcija i bolova, malo sam se smorila jer mi je prva trudnoca prosla odlicno, kao i porodjaj, a istom se nadam i ovog puta. 

Kod mene je ista situcija, kaze sam do 10.02 da izdrzim i do tad utrogestan 3x dnevno, ali ja imam osecaj da cu i termin da prebacim :)

merima, Kaca88 i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Talestrida i meni su isto pricali, a sad ti sto su najvise pricali da se ne kupuje u napred, kupili pola stvari :)

Kad su videli da nas dvoje idemo po nasem i pripremamo se, pridruzili se i moji i njegovi. Babe i dede se uplasile da nece nista kupiti unuci, pa udarilibpo gasu :D

merima i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nema ko osim mene i mm da to obavi.... tako da moramo na vreme a ne da izadjemo iz porodilista a nista spremno...ragdoll meni je celu trudnocu hemoglobin oko 115

Nira i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene je ista situcija, kaze sam do 10.02 da izdrzim i do tad utrogestan 3x dnevno, ali ja imam osecaj da cu i termin 

Hahaha, isti osecaj, mislim da cu doci do termina i da mu ni tad nece padati na pamet da iskace. :D I cetvrtak idem prvi put na ctg pa cu da vidim sa doktorkom dokle planira da pijem utrogestan. 

Talestrida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve spremila cak i u kolevku stavila carsav pokrila sve velikim peskirom da se ne prasi ja isto volim sve sama i ne bih nikako volela da neko drugi to prele i slaze ja sam imala plan sta s cim perem i sve lepo spremila tako sam i sa prvo dvoje. Ja ujutru na ctg poslednji kod moje doktorice u dz bas me zanima sta ce reci za dalje pre se na dan termina javljalo u betaniji a sad pise u dz da se od 40 do 41 ide na poliklimiku a tek od 42 u betaniju to mi bas dugo.

Ehinacea, missN, Nira i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mm je mislio da sve kupimo za svaki slucaj pre nego sto odem u bolnicu, ali smo za sad izborili da sve izaberem, samo da se plati i uzme iz prodavnice, osim krevetica i posteljine to ih nismo slusali, sto se garderobice tice, kazu previse sam opterecena -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.