Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ljudi, nema nam Tackice, mozda se bata pokrenuo????

Miss, ja stvrano ne znam ni sta je to, ne znam kako bih ti pomogla... Znam da groznica na usni izbija vrlo nalik herpesu. Mom bratu se cesto desava. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadamo se da ce Tačkica do jutra da nas obraduje... 

Koliko vidim, meni ni noćas nema spavanja... Kukovi boleeee, ne mogu ni pet minuta na jednoj strani... Desna ruka utrnula, ne osecam je, ni nju ne mogu namestiti... Bice ovo zanimljiv period... :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne mogu da spavam, muz testerise drmala sam ga lupala vise od pola sata mrdnuo nije jbt da je meni tako cvrst san na kraju sam presla u dnevnu sad se lomim na ugaonoj a svakako ne spavam. Najgore mi sto ne mogu da spavam a umorna sam ubija me i kad zaspim sanjam takve gluposti da se probudim istraumirana sve neki horori uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u poslednjih 10-ak dana tri puta sanjala porodiliste, porodjaj, bebu... Noćas isto... A beba ima dugu, jaaaako crnu kosu i ja pridjem da ga vidim, a on isti mali Kinez... :-) Verovatno nisam ni svesna koliko u stvari razmišljam o porodjaju... 

Zoe86, Ragdoll85 i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene jure ubice, spopadaju duhovi gluposti strasno a uopste ne gledam takve filmove glupi su mi uvek bili sa duhovima i tim natprirodnim stvarima. Umesto da sanjam porodjaj i razmisljam o njemu ja kao da imam jos 10 meseci haha uvek imam jos nesto da obavim sebi govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:mellow:tackica je 2u1 jos uvek ...

ReinaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackicce nema smisla stvarno :rolleyes:

 

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Rag, usla sam u 39.(38+1).

Eh ja sam do sad spavala. Spavala sam nekih tri i po sata, ma milina. Uhvatila sam caku, kad pocnu grcevi, odisem drugi tip disanja nekih sat vremena, slusam muzikicu za spavanje i meditaciju i prispava mi se, tako se opustim. Bas sam se lepo odmorila. Inace probudio me san (ispao mi sluzni cep, a mene mrzi da ustanem hocu jos da spavam). Koliko vidim sve nas muce isti snovi. 

Izmenjeno od strane Vanjita
Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kazem ReinaS. Bice da mi je sin politicar konsto rece Kikiriki....

Grlo je onako. Ne mogubda kazem da je mnogo bolje ali nije ni strasno ko prethodnih dana. Nocas sam imala opet neke pogane grceve, i jajnici su me boleli na smenu.

Mada koliko vidim sad ce i Februar da pocne da me prestize. Ja razumem da sam poreklom Vojvodjanka,ali mislim da je ovo dete previse ozbiljno shvatilo taj deo genetike

Vanjita, merima, Nira i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Vanjita, pa tebi vreme :)

Bice Tackice, ne moze zauvek ostati unutra :)

Uh, ja nocas sanjala da krvarim, nisam kuci vec negde gde nikog ne znam, a ni jedan dr mi se ne javlja na telefon. Hocu da zovem taksi, a nikako da krenem, sve me nesto sprecava. Ma uzas!

Vanjita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci poceli snovi kod svih...i ja sanjam da me jure ubice katastrofa ili sanjam bebu..ili sanjam da jedem,naravno gladna godina :P

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:huh:e znam... Mozda sam samo debela a nisma trudna

mica 82, Attina, Vanjita i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackicce uradi ti test da vidiš da li si trudna :P joj znam da ti stajem na muku, i ja sam bila Georgina prvi put...

Tackicca, MamaMima i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja drugi put:-)Tako.da se odlicno razumijemo. Tackice, dok god je bebac dobro nemoj da se sjekiras...izaci ce kad on odluci;-)

Kikiriki, Nira, Ragdoll85 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve ja to razumem... Al kad mi udje sveki u sobu na svakih sat vremena da pita jel ima nesto novo dignu mi se dlake na usima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve ja to razumem... Al kad mi udje sveki u sobu na svakih sat vremena da pita jel ima nesto novo dignu mi se dlake na usima :D

:lol: kraljica... ja imam fobiju od svekrva, inace... ne zivim sa svojom, 20 km smo jedna od druge... ne petlja nam se ni u sta... ali, ako nekad nesto predlozi, odmah mi se ta ideja ne svidja... :D

Tackicca, merima i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice zeno kako je tebi, kad mene vec nervoza hvata kad ces. Stalno virkam jesi li. (evo,ako ti svekrva nije bila dugo da pita jel ima sta novo, da je odmenim :P). E al kad se Tackica porodi,a mi budemo u terminu, sve ce nam se to vratiti:lol:

MamaMima, merima i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim stvarno Tackicce, pa dokle?? 
Ja svaki put dok dojim pregledam ovu temu na mobilnom, ono ništa..  Ali vas i dalje pomno pratim!!! 

Inače, veče pre nego sto sam se porodila, ja bila ko nova, ništa kontrakcije, ništa bol u ledjima, ma milina, i pomislim "ma necu ja jos" idemo mi sutra lepo na kontrolu. 
I ujutru kad me doktor video u pola sedam u bolnici, kaze "zar ti ja nisam rekao oko osam da dodjes na kontrolu?" :D 

sakovac, Ehinacea, ma.za.m i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se nekoj od vas, koja  vec ima bar jedno dete,  desilo da vam se bebac podigne?Stomak mi se podigao, nekako je ispupcen. Sad mi je bukvalno ispod grudi. Ako jeste  volela bih da znam da li je to normalna pojava.    Koliko znam trebalo bi da se stomak spusti.  Inace celu trudnocu je bebac bio nisko i stomak mi je bio nekako spusten.

Da napomenem stomak mi je se od sinoc podigao, inace sam usla u 39.nedelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vanjita ja danas usla u 40. nedelju jedan dan se spusti ja se ponadam primaklo se vec sutradan eto nje pod rebrima i tako vec danima. Imam vec dve noci kontrakcije koje me probude i bude ih 3-4 koliko da me razdremaju u pola 5 i nista. :huh:

Vanjita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vanjita ne mora da znači da se beba podigla, jednostavno se tako okrene pa izgleda kao da je stomak ispupčeniji, veći.

Vanjita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@sakovac, ne mogu da verujem da si usla u 40-tu nedelju!!! Znam da je termin blizu, ali tek kada kazes 40-ta, onda postajem svesna kako se sve priblizilo :) Pratim te ;)

@Tackicca gde si? Sad ja pitam umesto svekrve ;)

sakovac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo da se ne okrene. Ne znam koliko je moguce, ali je prednjacio glavicom pa mi frka da se nije okrenuo.

MamaMima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.