Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Uh Nira tako sam se i ja nadala i prizeljkivala ali evo me u 39. a moja lepojka ne planira na ovaj sneg.:huh::D

missN, ma.za.m, Nira i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Bepce! Dobro nam dosla Una♡

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoe 86, bravo za sina. Moje drugarice sve koje znam prenele...

Nira, ja se nadam da cemo pre termina, kod mene je bila prica u 8. razmeksan i skracen grlic, strogo mirovanje, dr kaze da doguramo do 38.Mada mi je rekla da se desavalo da bebac posle ne zuri da izadje napolje, pa i trudnice prenesu. Izdrazala sam, evo me sad 37+4 tako da moze gospodin da me obraduje. Sto se apetita tice, meni se bas smanjio, jedem samo sto moram, mada priznajem slatkise ne zaobilazim.:D:lol::lol:

Nira i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Ma.za.m, super za kontrolu, veliki decak... :) I ti se priblizavas vrhu lsite... :)

Ja se nadam da cu mozda i preko reda, zbog planiranog carskog :)

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja ovde da kukam :) Sta cu kad ne nadjoh ovu temu. 

Ima li neko problema sa prosirenim venama? Ja sam pre trudnoce imala po jednu kvrzicu na desnoj butini i potkolenici, i jednu fleku, kao od kapilara na levoj cevanici, a sada se to malo pogorsalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce čestitam, Una :wub:... I moja će biti Una :wub:

Ragadoll bolje da ti ne pokažem moju desnu nogu, skočni zglob i celo stopalo su mi plavi, ali bez preterivanja... Isla kod vaskularnog hirurga, nema opasnosti od tromboze i to je to... Posle porođaja cu primiti fraksiparin. 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja kreten stalno zaboravim da pomenem dr jer mi ne pravi probleme osim vizuelno. Ove na desnoj nozi se prosirile, a na levoj kapilari jos potamnili i ispod izbio jos jedan skup ispucalih. Niti mi oticu noge, niti imam grceve, sve ok, samo sam grbava i plava. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispade jos jedan komad cepa, dosta mu je i trebalo bogami. Mislim da sam veceras ili sutra gotova #nadaumireposlednja

Ragdoll85, Zoe86, merima i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tačkice, biće, biće :-*

Izmenjeno od strane Vanjita
Tackicca i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispade jos jedan komad cepa, dosta mu je i trebalo bogami. Mislim da sam veceras ili sutra gotova #nadaumireposlednja

sad zinuh da pitam gde si, rekoh necu smaram javices se sama ako krene, znam da si ti najnestrpljivija :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

btw ja da se pohvalim TEK SAD mi uplacen prvi mesec bolovanja....ej Srbijo medju sljivama

Tackicca i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjam vec tri noci kako sam prokrvarila u sred noci, i onda tako sedim i gledam muza koji spava kao top, i razmisljam kako da ga probudim i kazem mu da sam prokrvarila a da mu najmanje bude sok, i da se najblaze slogira. 'Bem mu sunce, pa da li je moguce da i u tom trenutnku gledam kako da njemu duvam u dupence :D haha 

milica *, merima i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEEEEEEE Merima, bar je krenulo! Kad ti bude detetu prvi rodjendan pocece sa isplatom porodiljskog haha

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje dame,hvala vam na cestitkama i lepim zeljama. 

Ja sam se namucila sa otvaranjem. Od 2-6 sam se otvarala 1cm. I onda mi roknuse indukciju i epi i za sat i po skocih sa 4cm na 10. Hvala bogu na epiju! Kontrakcije su bile bolne, sam porodjaj ne. Iz 3 puta izlete moje dete van. Medjutim od naprezanja pukla trtica. I cula sam i osetila kad je pukla. A da vam pricam kako boli, bolje necu. Pomoci nema mora da zaraste. Rokam se tblt protiv bolova i to je to. 

Una je super, ruca i pava! 

merima, Attina, Kikiriki i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEEEEEEE Merima, bar je krenulo! Kad ti bude detetu prvi rodjendan pocece sa isplatom porodiljskog haha

tako nekako <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajoj Bepce. Nazalost znam jednu curu kojoj se to desilo. Zarsce drzi se samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

btw ja da se pohvalim TEK SAD mi uplacen prvi mesec bolovanja....ej Srbijo medju sljivama

A kad si predala za bolovanje? Da znam kad da se nadam. Mada cujem ceka se 3,4 meseca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, ja sam rekla da cemo taman od trudnickog i porodiljskog placati detetu vrtic... :)

 Ja cekam oktobar, novembar i decembar i bila u socijalnom da proverim sta se desava... Zena mi lepo pokaze da je sve do njih odradjeno sto se tice oktobra i novembra, uplacen novac na namenski racun firme i ceka se samo knjigovodja da pokupi te papire i prebaci novac na moj racun... A knjigovodju bas briga, toliko im je nebitna moja palta, da su tek 2.12. predali za oktobar, a 12.12. za novembar... Decembar ce verovatno pocetkom februara... 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kad si predala za bolovanje? Da znam kad da se nadam. Mada cujem ceka se 3,4 meseca. 

uuuuu mila moja jos u seprembru...tacno je to 3-4 meseca

Vanjita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima,da castis ;)

Meni juce moji nesrecnici iz racunovidstva trazili kopiju doznaka za oktobar-satro poslali odavno u socijalno a sada ima treba za nesto drugo...Lazu naravno,sigurno su ih izgubili nego nemam vise zivaca da se raspravljam sa onom kretenusom-nikad goru i neodgovorniju osobu ne upoznah,secate se mozda koliko puta mi je lose obracunala platu...Jedino da je mlatnem necim po glavi-40 dana po porodjaju ne mogu krivicno da me gone,vodim se kao neuracunljiva :D

 

 

 

merima i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bepce zao mi je sto si imala dodatnu neprijatnost, ali valjda to brzo zarasta...

@Tackicca mogu misliti koliko te ljudi sad zivkaju i zapitkuju kada ces i da li si, kao da im ne bi javila... Mada ja mislim da ces ti jako brzo da mazis svoju bebu. :)

Ragdoll to sa venama obavezno prijavi svom dr...

Ja sutra idem na kontrolu, ne mogu da docekam. Ovih dana sam nesto bas umorna, valjda se previse trosim, a beba raste, samo bih spavala. I stalno sam gladna. Ovakve napade gladi nisam imala kada sam cekala devojcice. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bepce uuuh to je baš bolno...samo rokaj analgetike!

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima,da castis ;)

Meni juce moji nesrecnici iz racunovidstva trazili kopiju doznaka za oktobar-satro poslali odavno u socijalno a sada ima treba za nesto drugo...Lazu naravno,sigurno su ih izgubili nego nemam vise zivaca da se raspravljam sa onom kretenusom-nikad goru i neodgovorniju osobu ne upoznah,secate se mozda koliko puta mi je lose obracunala platu...Jedino da je mlatnem necim po glavi-40 dana po porodjaju ne mogu krivicno da me gone,vodim se kao neuracunljiva :D

 

 

 

Vucigiraj, hvala na informaciji o tih 40 dana i neuracunljivosti... :-) :-) :-) 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Ehi ajde sto zovu za to. Nego sam ja nervozna u piu mau i onda se izdrndavam na sve zive :(

merima i sakovac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, Tackice, ti si dobra... ja to sve postrojim... prije prvog porodjaja rekla sam svima, bez izuzetka, prvi mjesec mi ne treba niko.. i niko nije ni dolazio... naravno, ovo nije vazilo za moju sestru, msm ona mi je pomagala... i, inace, sve sto imam reci ja to po kratkom postupku... fik i gotovo...:-D

Vanjita, Ragdoll85, Nira i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.