Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Da, ja ću u početku pelenu sigurno da stavljam ispod glave, praktičnije je menjati pelenu nego čaršav u slučaju bljuckanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzimala sam posteljinu, i benkice online se narucuje. Cene su skroz korektne oni su proizvodjaci. Slucajno sam naletela na njih,dao mi letak covek u DrMisovic dok sam cekala pregled i naglasio da se ne iznenadim za cene jer su oni proizvodjaci pa je zato povoljno j mogu ti reci da je super za te peri deri stvari

 

merima i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super! Nego ne vidim sta sve ima i paketu sa posteljinom? Sad sam svracala kod nas u Panter, posteljinica sa ogradicom, jastucicima, jorgan i navlake 1900 din, tako da su i oni ok sa cenom. 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhuhu al' se ova moja danas uzgurala...proteze se razbija me..' ajde da me lupi dole nego samo nesto priteze nateze rasteze

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je urnisala pre 2 dana, mislila sam da ce kroz pupak izaci napolje. Juce i danas samo damski, lagano, protegne se, okrene i nazad na spavanjac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da sam dosadna, ali pitam se da li ce ista da me zaobidje :( izibila mi je neka alergija, a zavejani smo i ne mogu da dodjem do ambulante, i ponovo mi se vratila gljivicna infekcija, ne znam sta cu sa sobom :( jos me udara sve u grlic, plasim se da ce da ispadne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nas sa ctg-a...ima kontrakcija, 2 su bile od 100, pregledala me vaginalno grlic je skracen prilicno ali drzi jos uvek, kaze doktorka nije joj jasno kako jos uvek drzi, onda smo isli na uz, beba je 3600gr. Uglavnom rekla mi je da sacekam jos 2-3 sata i da idem u porodiliste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooooooooooooooo @Attina hoce li to Bozic bata doneti bebu?:D 

Navijamooo!

Attina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sad pricam sa kumom,kazem joj kako bih volela da se rodi za Bozic. Lep datum bla bla,kaze ona meni,joj nemoj tad se radjaju vampiri inobelezena deca . Kad se ne zanesvestih od smeha. Nista ako se rodi na bozic zvacu ga Toza.

merima, MamaMima, ReinaS i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve nesto mislim da ce da me vrate kuci, ja nista ne osecam :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sad pricam sa kumom,kazem joj kako bih volela da se rodi za Bozic. Lep datum bla bla,kaze ona meni,joj nemoj tad se radjaju vampiri inobelezena deca . Kad se ne zanesvestih od smeha. Nista ako se rodi na bozic zvacu ga Toza.

hahahahaha e lepo si me nasmejala sad taman malo da zaboravim na nervozu

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma koja nervoza, upoznaces svoje deteee! Samo se raduj. Ja npr samo razmisljam o tome da to svr traje kratko i onda se mi mazuljkamo zauvek. Sve se to zaboravi. Slusaj babicu, misli na lepe trenutke i na to kako ces brzo kuci i to je to.

imam osecaj da ce Atina najvise da kuka za strah a da ce najbolje proci na kraju :D

ReinaS, merima, sakovac i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha ima da budem kao oni u skoli sto kukaju kako nista nisu ucili a uvek sve znaju :lol:

Evo ja i sad umesto da krenem vec jednom ja pijuckam kafu, susim kosu, kuckam na forumu, preznojavam se malkice od nervoze, telefon se usijao a ja nikako da krenem...ccccccc

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao atina dobra si ne znam sta da ti kazem idi da te pogledaju mada ako te zadrze a nista konkretno se ne desava opet bez veze camis tamo. Srecno i da sve prodje glatko i brzo.

Attina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toga se i ja plasim, da me zadrze i da onda blejim tamo i cekam a to mi se ne svidja uopste. Rekla sam doktorki to a ona zapela da idem pa da idem...i evo otici cu pa da vidimo sta ce reci

Jedino sto se desava je sto imam dijareju ceo dan danas...e sad dal se organizam sam cisti ili sam se mozda prehladila nemam pojma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dijareja moze biti znak da je porodjaj blizu svakako idi da te pregledaju mozes se otvarati i bez jacih bolova pa ako se ne desava nista pitaj da ides kuci.

Attina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Melisi i Elli na bebicama ♡ 

Atina drzi se sve najlepse ti zelim!

Ella90 i Attina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sad pricam sa kumom,kazem joj kako bih volela da se rodi za Bozic. Lep datum bla bla,kaze ona meni,joj nemoj tad se radjaju vampiri inobelezena deca . Kad se ne zanesvestih od smeha. Nista ako se rodi na bozic zvacu ga Toza.

Znas kako je meni par njih reklo, pitaju em kad je termin, ja kazem 26.februar, a oni totalno ozbiljni "Nemoj, pomeri, nemoj da bude riba, nikako!!!" Ja ne znam da li da se smejem ili placem sto neko stvarno ozbiljno govori takve stvari... :)

Pa, cak i da hocu, ako da mogu da pomerim... :)

 

Kikiriki i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha ima da budem kao oni u skoli sto kukaju kako nista nisu ucili a uvek sve znaju :lol:

Evo ja i sad umesto da krenem vec jednom ja pijuckam kafu, susim kosu, kuckam na forumu, preznojavam se malkice od nervoze, telefon se usijao a ja nikako da krenem...ccccccc

Eto, ti ces lepo da se sredis, i ides da se porodis... :) Ajde da to brzo i dobro prodje, pa da nas u toku noci i ti obradujes... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toga se i ja plasim, da me zadrze i da onda blejim tamo i cekam a to mi se ne svidja uopste. Rekla sam doktorki to a ona zapela da idem pa da idem...i evo otici cu pa da vidimo sta ce reci

Jedino sto se desava je sto imam dijareju ceo dan danas...e sad dal se organizam sam cisti ili sam se mozda prehladila nemam pojma

Atina, nasu skolici ucili da dijareja moze biti znak pocetka porodjaja. Isto tako, i kad krene porodjaj i kad krenu kombinovane kontrcije, tj beba krene napolje, mozes osetiti kao da ti se kaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sad pricam sa kumom,kazem joj kako bih volela da se rodi za Bozic. Lep datum bla bla,kaze ona meni,joj nemoj tad se radjaju vampiri inobelezena deca . Kad se ne zanesvestih od smeha. Nista ako se rodi na bozic zvacu ga Toza.

Na Bozic?! Pa to je dan kad se Hrist rodio pobogu?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da bude Ribe....a sta cemo sa svim onim osobama koje su Ribe?! E sta jos necu da cujem bog te!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, meni se evo sad desila identicna stvar kao sinoc u ovo vreme. Sinoc sam lezala na levoj strani, pa pomislih da je od toga, ali sad evo sedim, gledam seriju i opet isto. Krene samo odjednom da mi se oduzima leva strana - tupi bol u donjem delu leve nadlaktice, ispod pazuha i levi deo grudnog kosa, a kroz prste prolaze zmarci. I probije me neki hladan znoj, neka uzasna nervoza i tako plafon 5 min i pusti. Pritisak i sinoc i sad ok. Ne znam sta moze biti... Da se nije nekome desavalo nesto slicno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.