Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Vuci super, bas je krupan momak trebalo je izgurati to dupence svaka cast. Hematom nije opasan spasce sam krupan je pa se stvorio tokom napona verovatno. Odmori se i uzivajte sad je sve proslo konacno je bebce u tvojim rukama.

Mene celu noc noge ubijaju nije jak bol nego onaj tup iritirajuci slican kao pred menstruaciju plus sam sanjala gluposti celu noc napete situacije bezanje haos probudih se premorena. Mala samo talasa stomak izbacuje petu,lakat guzicu. Pao je sneg i ovde ali malo samo zabelelo travu i krovove nista od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde dobro padai. Preko gleznjeva mi je. A jos pada i to dobro... Bas me obradovao! Meni mirno dete. Javi se alo bas slabo. Nema mesta verovatno od kakonse spustio.. Majke mi ko da nisam trudna .. Jes da mi smeta stomak i jave se te lazne kontrakcije ali van toga sam ko nova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet me zeza grlo i nos :mellow: samo mi je to jos trebalo...Sutra ili u cetvrtak opet idem na ctg pa mozda me ostave, vidjet cemo.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vuciguraj cestitaaam zemljakinjo, veeeliki je to decko ;) nek je ziv i zdrav 100 godina! :) Koji dr ti je bio na porodjaju? Kakvi su ti najsvezi utisci ih porodilista? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vuciguraj Hematom nije strašan, to je baš zato što je krupna beba, a i sama kazes bilo je "vuci - guraj". I T ga je imala na rodjenju jer joj je glavica bila malo veca - knap u odnosu na karlicu.  Vremenom on bude sve manje primetan, kako beba raste ;)
Ne brigaj i uživaj!! 

Kod nas još nema snega.. (doduše kod nas uvek nekako suprotno)

Nego, vidim da je baš uobičajeno da se sanja sve i svašta pred porodjaj... Mene us put ubiše bokovi od lezanja, došlo mi da ustanem u 5.. 

bepce i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i ja imam problem sa tim. Na kom god boku da lezim. Krene da mi trne ta cela noga. Beba od tezine verovatno pritiska . A nisam ni ja lagana vise. 14 kg sam se ugojila :o

 

MamaMima i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zadnji par dana toliko odmarala, da necete verovati-nista me ne boli. Samo mm kaze da toliko hrcem da nije normalno. :o Juce ujutro se odselio u dnevnu sobu. Za docek smo spavali kod svekrve i tu noc me je isto boleo kuk na kom sam spavala. Kod kuce mi se to ne desava, kontam da je zbog tvrdoce duseka. 

Meni je zadnjih par dana fizicki dosta lakse, ali juce takve promene raspolozenja, da nisam mogla da verujem. Perem sudje i placem.....a da znam zasto-ne znam. I ove lazne kontrakcije su bas ceste i dosadne. 

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vuciguraj cestitaaam zemljakinjo, veeeliki je to decko ;) nek je ziv i zdrav 100 godina! :) Koji dr ti je bio na porodjaju? Kakvi su ti najsvezi utisci ih porodilista? :)

Na porodjaju D.R.,ena zmaj,sve pohvale za nju!Hrana je bolja nego pre cetiri godine,a i stavili su nam daske na wc solje :)

Na porodjaju divna babica,sestre o.k.,ja sam sve u svemu zadovoljna

...

 

Inace,macorko nema hematom,nego podlive po licu,sav je bio modar,evo sada mu se boja normalizuje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cestitke za prvu bebanu u novoj:) lep start! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bepce i ja isto hrcem od kad sam trudna, mm ludi...jedno vreme me budio cim pocnem da hrcem dok se nisam izdrala na njega :lol:

MamaMima i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bepce i ja isto hrcem od kad sam trudna, mm ludi...jedno vreme me budio cim pocnem da hrcem dok se nisam izdrala na njega :lol:

Ovo je moja zelja da jednom ja njega budim hrkanjem:) nemojte  biti ljute da znate kako to smeta slusati.. grrrr

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa Vuci bas dobar start za Novu! Super sto je sve proslo bez problema...kako ti, kijavica i nos? Jel se smirilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm i ja hrcemo i bijemo se laktovima na smenu . Cista ljubav :D

MamaMima, Venera i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm i ja hrcemo i bijemo se laktovima na smenu . Cista ljubav :D

I jao kod vas je tek sou:) 

Ali kad se s porodjajem izostri sluh pa cujes svaki sum tek onda postaje veselo:):):)

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mm hrce al sam ja navikla valjda pa mi ne smeta, tj. zaspim kao top pa ni ne registrujem...a njemu zamisli smeta sad kad ja hrcem :lol: U pocetku je imao foru da cim pocnem on mi zapusi nos...dok se jednom nisam toliko prepala i skocila iz kreveta jer sam pocela da sanjam da se gusim pa je prestao to da radi kreten, uplasio se za bebu. Strasno :lol:

Tackicca i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj hrce kad je premoren i kad se okrene na ledja, ali cim ga malo cimnem on se okrene i prestane, bar na neko vreme dok ja zaspim. A on legenda me nije budio, nego mi je celi dan "kroz salu" nabijao na nos kako sam hrkala. I onda sinoc kad sam legla, istraumirana nisam mogla zaspati dok nisam cula njega da duboko dise-da je zaspao. Jos on u jednom momentu, cuo je da ne spavam, pa kaze-samo ti meni hrci, nemoj da se sekiras. :angry:

Attina, Cintia i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni muz kaze da hrcem i cokcem naizmenicno :) Bas me briga, hrce i on, a nije trudan.

Joj ljudi, ja je znam kako vi i s kim zivote, ali meniod kako je dosla svekrva da mi "pomogne" ja svaki dan ujedam. Ona je dobra zena i ima dobre namere, ali osecaja ni malo, prvenstveno za higijenu. Sve nesto povrsno. Kupatilo mi je katastrofa, ubudjale se fugne, a meni ne da i onda se svadjamo stalno. Ne mogu zeni objasniti da nisam bolesna i da mogu da funkcionisem i da necu da lezim i gledam tv. Evo sad sam ugrabila da oribam, otisla kod komsinicr na kafu.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni svekrva zivi u prizemlju a mi smo odvojeni na spratu, poseban ulaz. Iako je ona tu meni je nekako lakse da dodje moja mama da mi pomogne, njoj mogu da kazem sve sto hocu...msm mogu i svekrvi al nije to isto. Tako da meni mama pomaze oko svega, ni meni ne daju nista da radim ko da sam invalid :huh:

merima i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bolje nemoj ti sada mnogo dirati hemiju, bolje pusti kupatilo nekom drugom- u pravu si nisi bolesna ali zbog hemije. Mada i ja sam ribala po malo, a na kraju muzu prepustila. :D

I moja sveki dobrocudna al ne volim da mi neko radi po njegovom, eh kakve smo mi snajke :D

Ja sam radila sta sam mogla, u 9 mes. sam kopala malo po basti i cupala travu.Ali jer sam ja tako htela, dobro sam se osecala a i imala sam mirnu trudnocu. Svako treba kako oseca raditi. Ako je rizicna trudnoca ne.

Izmenjeno od strane zeklica
bepce i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam srecom sama s muzem, imam dve svekrve-jer mm ima mamu i macehu. Ali na svu srecu ni jedna se ne nudi da pomaze, ne znam kako ce biti kad se porodim, ali nadam se da nece nesto insistirati i gnjaviti. 

Svekrva je isto dobrocudna, ali previse zapitkuje i to tako glupa pitanja, a meni od toga skace kosa na glavi. Sad sam vec drska prema njoj. Bojim se kad se porodim-da necemo imati problem sa zlom svekrvom nego zlom snajkom. 

 

Izmenjeno od strane bepce
Melissa, zeklica i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, mi snajke zakerala :) Klonim se i ja hemije, uzmem abrazivno sredsvo i sirce da razbije kemenac, kasnije naprskam asepsolom i divota, a solju ostavim muzu da dezinfikuje.

Uh, mnogo mi je lakse sama, po malo se organizujem i sve super. Opet kazem, dobra je zena i dobrih namera, pa necu da se raspravljam, a ovako pojedoh samu sebe.

bepce i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni smeta sto ne mogu da ribam kako ja hocu- tudja ruka nikad ne ocisti isto, ali ima mesta po kupatilu gde naprosto ne mogu- ne mogu da se sagnem ili je visoko, tako da.....prepustam.sa svekrvom kad dodje nit ona pita da li treba pomoc niti ja pominjem i mirna mi glava

zeklica i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam kako ti je, imoja je dobra. Al ja naelektrisana, i svi daju neke savete, svi pametni, a meni savet ni ne treba :-) Moja skoro bila da pomogne prvi put nam bilo extra kad je bila nedelju dana, a drugi put katastrofa jer je zapela da daje savete pa sam i ja malo bila odbojna, a i plakala je jer sam joj rekla da opere ruke pre nego sto uzme dete da ga kupamo. Pa kako da ne budem naelektrisana kad mi sto puta prica iste price kako je ona radila sa svojom decom itd, stvarno to zna iritirati,to davanje saveta. Ja se dobro snalazim i saveti ne trebaju,al aj kao ono da ima sta da se kaze. 

merima, bepce i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U principu nama sad treba ono- cuti i samo radi kako ti kazem- bez svojih primedbi komentara i saveta...tako je meni najlakse sa mamom- dodje, odmah pita sta treba i to se radi.posle pije kafu i odmori.

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.