Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Uh Nira.. Vrlo moguce da bebica gura.. Mene ne boli, samo je stao i nece da proradi pa to ti je..  

Vuci, drzi se, pa javljaj šta kazu sutra! I vidi da odspavaš koliko mozes, ako se odluče za indukciju sutra, trebace ti snage.. 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci, javljaj obavezno. Srećno sutra i, ukoliko do porođaja dodje, da sve bude glatko i savršeno! 

Vuciguraj i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci drzim fige da te ostave i da se porodis i da sve bude superiska!

Merima to je vrv kandida od antibiotika.

Mene Boga mi idalje boli. Ako se pojacaju idemo mi do porodilista :)

MamaMima, Vuciguraj i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna nova, drage zene! Zelim vam brze i lake porodjaje i da vasi zamotuljci budu zdravi, veseli i napredni!

Pisala sam tamo u prvom tromesecju ali tamo danima nema nikoga. Ovde kod vas je najzivlje. Ako moze savet, sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohoho vidim polako krece...ja jos uvek ne osecam nista, izgleda da cu da budem Georgina :lol:

Vuciguraj i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zene.evo od jutros nista.sve savrseno niti jednom preko noci nije svrbucnulo...mada, mozda je i od rasta dlacica pa sam se istripovala

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos smo svi 2u1 pa ovo nije u redu. Gle sta nas je!!!! Umesto jedna po jedna ima da se izradjamo sve u isti dan haha :D

Stavi malo talka Merima,ako je od dlacica da umiri. Mada kazes da je sad ok...

Ja jedva cekam da se porodim. Znam da ce da bude tesko i sta sve ne. Ali jedva cekam da zagrlim svoje dete. Od juce sam sva emotivna. Plakala za gluposti po ceo dan. Mm se naljutio,kaze nisam normalna ceo dan se izdrndavam. A mene spucali hormoni nije mi dobro. Lice mi buknulo od bubuljica, Kolostrum bukvalno.curi juce sam dve majice promenila... Ovaj kraj trudnoce je haos

Vuciguraj, merima i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držimo fige i navijamo!!!

Javi se kad budes mogla :wub:

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vuciguraj drzimo palceve i mislimo na tebe da sve prodje brzo i u najboljem redu. Cekamo lepe vesti! :babycrib:

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Tackicce poslusacu te...inace krenulo i mene da drnda raspolozenje...sva sam nikakva, samo da sednem i placem...puna sam sekreta izduvavam nos preko noci se zapusi...malopre sam ispirala grlo sodom i izgleda da ce mi se s###ti i desno uvo...nema sta me nije stiglo...a necu vise antibiotike da pijem jbt tri kutije dosta vise sve mi se poremetilo..stomak svrbucka..ja sva nervozna..nemam ukus vise niti mi se jede sve jedem u silu ovo je nezapamceno ne daj Boze nikom.ne pomaze ni voce ni cajevi ni limun ma nista pod milim Bogom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci znam kako ti je sto se tice nosa i kijanja i svaka ti cast kako izdrzavas a jos ides na porodjaj.ja bih najverovatnije vristala u tvom slucaju.drzimo fige i javljaj :babymommy:

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Btw koja smo mi druzina ja mislim da cemo pamtiti jedna drugu do kraja zivota koliko smo pricale kukale radovale se ... neprocenjivo ^_^ steta sto ne mozemo sve da se okupimo..izvin' te na sentisu drmaju me hormoni B)

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci nek prodje najbolje sto moze! Javljaj se kad smognes snage! Drzimo fige!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuciiii aaaaa krenulo jeee ♡ zelim ti najlaksi moguci porodjaj! Da sve prodje savrseno i da na kraju dobijes taj mirinsni zamotuljak kao nagradu ♡♡♡ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo krenulo je, drzim palceve Vuci da sto lakse prodje, stize nam prva beba u 2017-oj :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehhe, sva sreca pa su meni hormoni relativno normalni. Mene samo krece da hvata frka od porodjaja.. 

Jos se ovo cudo umirilo, pa se tek ponekad javi.. Valjda siromah nema vise mesta u stomaku pa jedva mrda.

Jos kad videh da je Vuci ostala... 

 

 

merima, Tackicca i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci, sve najbolje! Da bude što brže i lakše! Samo hrabro!

Btw, i mene hvata frka od porođaja. Ja sutra imam prvi ctg, pa da vidimo šta kažu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,ipak cu ja da povedem kolo :)

Ostavili me danas,javljam se kad mogu :*

 

 

Vuci, mislimo na tebe:wub: Da prodje sto brze i bezbolnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene srecna nova godina, sve najlepse :wub: Vuci, drzim ti palceve :angel: jao zvidim vam, sve ccete sad, samo ja imam jos 2 meseca do termina :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vucii uz tebe smo, zelim ti lahak porod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuciguraj sretno da prodje sto bezbolnije i brzoo,i da uzivas sa svojom bebicom abd :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci, otvaraj sezonuuu ja sam na telefonu čekam da samo jedna po jedna op op op :D i da se preselite u ćaskalište...

merima, Ella90, Tackicca i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.