Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cestitam Jaco :baby: meni je mnogo palo gvozdje 5,9, a normano je 8,80 sad pijem nekr inekcije blago receno su odvratne :(

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Menibkrvna slika celu trudnocu sjajna. Samo nizak secer. Ali to se ne tretira nikako. Ima ovde dosta mama sa problemom.gvozdja. Ja ti preporucujem cveklu i med. Meni je pre trudnoce pomagalo sa niskim gvozdjem. Tothemu sam pila kratko,posiveli mi zubi,onda sam pocela da pijem na slamcicu. A onda nakon nekog vremena su pocele da mi ispadaju plombe,i da mi bukvalno na pola pucaju kutnjaci. Bacila sam je u djubre i samo prirodno regulisala gvozdje. Proveri sta prirodno mozes u trudnoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacoooo cestitammm :)

Ja sam juce radila ctg kontrakcije su oko 20 bila je po nekad do 60 i to je sve.

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Jaco, brz oporavak i da sto pre odete kuci da se na miru mazuljate. Ja sam u prethodne dve trudnoce muku imala sa hemoglobinom inekcije primala, poslednje 4 godine sam davalac krvi i u ovoj trudnoci nisam nista dodatno koristila a krv mi super. Kaze doktorka da je dobro davati krv jer se podstice organizam da proizvodi crvena krvna zrnca.

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaco pa cestitam ti na princezici! Koliko ke samo cekana ♡ sad da se oporavis pa mazuljkanje.

Pridruzujem se klubu umornih i smorenih trudnicama. Danas ceo dan imam bolove. Imam pripremne kontrakcije koje bole al jos nije to to. Bas sam nestrpljiva...

 

Jaca1988, bepce, Zoe86 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Jaci, sve najlepse za bebirona i tebi brz oporavak. Ljubiiiiim :babymommy::babymommy:

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene, kakvo je ovo zatisje danas? 

Jeste spremne za docek? B) Ima li koja zainteresovana za porodjaj danas? :D

MamaMima i sakovac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene nocas oko dva probudi bol dole nisko, tik iznad stidne kosti. Ponekad zabole i prepone.... bas sam se uplasila. Evo jutros opet boli... a 31. je pitanje da li iko radi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja si nedelja? Jer tamo nekad u 8 mesecu taj bol u donjem delu, pogotovo u preponama i stidnoj kosti postane svakodnevna normalna pojava. Mene sad vec toliko boli, da nocu kad se okrecem u krevetu toliko stenjem i uzdisem da mi se muz probudi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

27+1 bas me uznemirilo. Ovako me je bolelo pocetkom cetvrtog. A sad mi sve nesto frka nikad me bol nije budio, jos je i ng nigde nikog nema... mozda se siri sve pa osecam intenzivnije.... uf bre!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene kad je pocelo to boleti prvo je bilo kad se malo vise umorim, pa onda uvece i sledeci dan me boli, pa se par dana umiri. Poslednje 2 nedelje uopste ne prolazi, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dr rekao da trnci duboko u vagini mogu da znace otvaranje. Kao sto jenkod mene biobslucaj. A bol kad hodam sam osecala jer nosim nisko ,i to bas u predelu gde je posteljica.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro jeste se naspavale,ja uopste nisam osjecam se ko g...,takodje imam taj bol dole u stidnoj kosti i preponama kad se okrecem stenjem i jaucem i svaki put probudim muza..Al meni se je dr problem pojavio juce,iskocio mi herpes na usni par dana pred porodjaj samo mi je jos i to falilo,sta mogu uradit da ubazim a da nisu upitanju medikamenti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene... Evo i ja od jutros sa herpesom na usni... Pretpostavila sam da ce tako biti, sinoc mi bilo hladno, malo grlo bolelo, nos me mucio... I eto ga herpes... Danas krevet, voce i caj... :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pao imunitet,drzite se zene . Gde vas bas sad potrefi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj malisa stalno gura u moja rebra, ali nekako se namestim i trpim. Nije strasno.

Ali ovo sa rukama... ne daj Boze nikome!!! Ne pomaze paracetamol, ne pomaze bensedin, masaze, vezbe... nista :( Osecam se bespomocno... i svi kazu da je to normalno. A ja ne spavam; ruka, narocito desna skoro da je neupotrebljiva i boli stalno... Ako ovo treba da traje jos mesec dana ja cu poludeti do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro jeste se naspavale,ja uopste nisam osjecam se ko g...,takodje imam taj bol dole u stidnoj kosti i preponama kad se okrecem stenjem i jaucem i svaki put probudim muza..Al meni se je dr problem pojavio juce,iskocio mi herpes na usni par dana pred porodjaj samo mi je jos i to falilo,sta mogu uradit da ubazim a da nisu upitanju medikamenti..

ja sam imala prosle nedelje herpes. Uzmi propobazu na bazi je propolisa i ekstra je. Meni je doktirka rekla da moze i aciklovir.

Ella90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj malisa stalno gura u moja rebra, ali nekako se namestim i trpim. Nije strasno.

Ali ovo sa rukama... ne daj Boze nikome!!! Ne pomaze paracetamol, ne pomaze bensedin, masaze, vezbe... nista :( Osecam se bespomocno... i svi kazu da je to normalno. A ja ne spavam; ruka, narocito desna skoro da je neupotrebljiva i boli stalno... Ako ovo treba da traje jos mesec dana ja cu poludeti do kraja...

Jesi li pokusala sa mrtvo more sol,ne vruca i ne hladna voda onako nesto izmedju i da istreses tu kesicu soli i da potopis ruku jedno 20 min,eto meni za nogu su to preporucili,ako nisi probala pokusaj nista ne kosta..nadam se da ce te proci 

 
 
ma.za.m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zadrzali u bolnici, da prate te bolove. Ukljucili mi opet nifelat... samo da izdrzimo jos ja i bebac ova dva meseca i da on bude dobro, to mi je jedina zelja za ng.

Ragdoll85 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zadrzali u bolnici, da prate te bolove. Ukljucili mi opet nifelat... samo da izdrzimo jos ja i bebac ova dva meseca i da on bude dobro, to mi je jedina zelja za ng.

Drzite se,dob

ro da si se javila i da prate...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zadrzali u bolnici, da prate te bolove. Ukljucili mi opet nifelat... samo da izdrzimo jos ja i bebac ova dva meseca i da on bude dobro, to mi je jedina zelja za ng.

Naravno da cete izdrzati i biti dobro oboje... Sad si pod nadzorom dr, ne brini, bice sve ok... :-* 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzi se @missN, vazno je da ste u dobrim rukama!

@Ella90 probala sam sa kupkama sa obicnom soli, ali ne pomaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzi se @missN, vazno je da ste u dobrim rukama!

@Ella90 probala sam sa kupkama sa obicnom soli, ali ne pomaze...

Ja sam sebi pravila kupke za nogu sa ovom soli sto sam ti rekla meni je malo pomogla,pokusaj nista te ne kosta..ne znam sta bi drugo mogla da probas..

ma.za.m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.