Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

zvala sam dokt rekla da popijem apaurin od 2mg i da pratim pokrete bebe ako nisam udarila nicim u stomak...ako sam se samo jako ono cimnula jer sam bila svezana. pa cu sacekati do vcr beba se evo mrda skakuce.

missN, Ella90, bepce i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj, kako se blizi kraj ja sve nervoznija, sve mi smeta, sve me boli, ako nije jedno onda je drugo, ako nije drugo onda je trece i tako u krug. Kad treba nocu da se okrenem u krevetu place mi se od muke, treba mi kran. Ovaj 9ti mesec je bas katastrofa, prvih 8 su bili fenomenalni ali ovo...Tesim se samo da sam odlicno prosla kad pomislim na one zene koje moraju da odrzavaju trudnocu, pa mislim da bih flipnula.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Cintia, @Attina, @Tackicca Malo lakse mi nekako dodje kad znam da nisam jedina. Isto tako sve boli, kad lezim bole ledja, kad sedim boli stomak, kad hodam bole prepone.....kad je dan meni se spava, kad treba da se spava ja ne mogu.....onda sam gladna, pa kad nesto pojedem uh ne znam sta bih bez foruma. Bar mogu tu da se iskukam kad dodje svega preko glave, mm kad mu kazem nesto, znam da hoce da me utesi-on samo kaze-pa do sad ti je sve bilo super, mora malo i da boli. Aaaaaaaaaaaaaaaaa, to kad mi kaze......grrrrrrrrrrrrrrr, pojela bih ga u jednom zalogaju! 

Cintia, Attina i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Melisa,prati pokrete,prati i sebe,da nisi nesto iscasila zbog tog cimanja...

Atina,ne bi flipnula,izdrzi covek-tj. zena sve :)

Ja se lepo iskukam mm-u,on me saslusa i pita da idemo kod doktora :D Tacno da ha klepim po glavi :)

Ja sam bukvalno sama sebi teska,stomak mi je ogroman i spustio se...A meni se ide negde za Novu :)

Znam da me svet odraslih nece videti neko vreme pa bih da se ogrebem bar malo,ali mm ni da cuje :)

 

 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bar ti ne kaze ko meni moj "Cuti tu samo kukas neko,jedva cekam da se porodis dosadna si" ahha xD to ti je kad ti najbokji drug postane muz :P

bepce i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jutros kukam kuk me boli i rame od spavanja na strani moram malo da izdignem glavu jer cim legnem nize zapusi se nos i kiselina me muci on samo prevrce ocima e mislim se videla bih ja tebe muskog se..nju. Ja ne mogu da verujem da je sutra docek nemam uopste osecaj svakako nigde ne idemo ali opet nisam se jos navikla ni da je 2016 a vec  2017. haos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto tako. M nesto planira sa kolegama posle posla da svrati. Ja reko dok se ti vratis ja sam zaspala ne pada mi napamet da cekam 12 sati.

Attina i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja sad moram da se stisnem do srede pa kud puklo da puklo (moj dr nije do tad tu) :D A baš bih volela da me on porodi.

Tackicce, nije da te lajkujem zato što mi drago što se i ti mučiš, nego zato što te skroz razumem :D

Vuci, jel to malo krece frka od porodjaja?? Jedva čekamo da se porodimo, a s druge strane, mozda bi mogle još malo da sačekamo :D 

Vuciguraj, Tackicca i Ella90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuu, meni se uopšte nisu učitale poruke od poslednjih pola sata.. Melissa, čuvaj se i osluškuj i sebe i bebu bar narednih 24 sata.. Sto kazu, ipak je to stres..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvata me prpa,ali ne od bola,vec kako cu proci jer ce porodjaj biti indukovan najverovatnije,pa promena, pa kako ce strije dete prihvatiti novonastlu situaciju...

Veselo,nema sta :)

 

 

Attina, bepce i MamaMima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Melisa, i ja bih otisla na pregled, bez obzira da li sam udarila u nesto ili ne... Ali, ako ti je dr tako rekla, prati sve sto treba i ako ti nesto ne deluje ok, idi odmah... 

Ja se opet nasetala... Ceo dan napolju... Malo to sporije ide, ali jos uvek mogu sebi priustiti malo duze setnje, koje obozavam... :) Malo nekad suporim, uglavnom me kuk boli, ostalo nista... Verujem da ce sve da se aktivira u devetom mesecu... :)

 

Ragdoll85 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vuciguraj Ja bih rekla da je indukovan isti kao i prirodan, samo krace traje i eventualno više boli, ali to je to.. Sa mnom su se dve zene porodile u istoj sali, bez indukcije, nisam primetila neku razliku u odnosu na mene.. 
Ali bice zurke u svakom slučaju!! Eno moja drugarica se porodila sa drugim detetom i osušila se u roku od mesec i po dana. Starija ćerkica ima dve i po godine.

@Nira Zavidim na šetnjama.. Ja sinoc pošla pešaka kod mame - nema ni kilometar i prešla trecinu puta i poslala muza po auto. Bode, seče, gura, ma nema šanse.

bepce, Nira i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je lakše kad čitam da nisam jedina. Toliko se grozno osećam da mi je muka od same sebe. Stalno ista garderoba, naduli mi se prsti na rukama ko u medveda, nemam želju da se sredim, ma ništa, samo lična higijena i to je to. Nigde mi se ni ne ide; u stvari, ide mi se, ali kad se samo pokrenem i vidim koliko mi je teško, mine me želja. Sinoć sam išla u šetnju sa psima, toliko sam bila vesela što sam izašla "za svoj groš", šetala mozda sve ukupno 2km, ali kad sam došla kući bolovi i pritisak. Jbg, ne vredi. 

Moj muž kad mu se pozalim složi neku tužnu facu a i juče je cak uspeo da napravi šalu da me se boji (zbog mog raspoloženja), na šta sam se naljutila. A on inače kuka kad ima temperaturu. Toliko o muškarcima. 

MamaMima i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja princeza je dosla na svet jutros oko 9. Ima 3400g i 57cm. I ja i dalje cekam da je vidim. 

Isli smo na hitan carski rez.

merima, missN, Tackicca i 13 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooooooooooo cestitam Jacoooooooooo. Zelim ti da ti je sto pre donesu i da uzivate i brzo se oporavite.

Kad budes imala vremena, volje i snage pisi kako je sve proslo? Sto carski? Jel opsta anestezija?

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Jaco!!! Sve najbolje! Uzivaj sa bebicom, pa se javi kad uhvatis momenat :).

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Jacoooo cestitam :wub:

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaco,  cestitaaaam...  Stigao je tvoj najlepši novogodišnji poklon... 

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Jaco i brz oporavak,a bebica nam dobro dosla :wub:

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve najlepse Jaco! Uskoro cete da se mazite! NAPOKON!

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadji na sajtu demetra.rs tabelu sa prosecnom tezinom bebe u toj nedelji... Je l' decko ili devojka? :)

Nije bas 100% siguran, ali nam misli da je decko :)

Nira, Ella90 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaco cestitam,bice to prava manekenkica :wub:

Pisi nam kada smognes snage...

Moj ctg dobar,kontrakcije do 20,u ponedeljak idem u bolnicu na pregled pa ce doktorka da odluci sta ce dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaco cestitam!!! Dobila si najlepsi poklon za NG. :wub:

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.