Treći trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

kako su ti se pokazale bambo pelenice? Ja sam preko nekog vaucera na popustu kupila jednu malu 2ku, deluju mi pouzdano ali ne znam nikog ko ih koristi :)

Počeli sa trećim detetom da ih kupujemo, osula se bila od Pampersa (sa prve dve sam isključivo Pampers uzimala), probali i oatali na njima (probali i Puffies i Baby Love - nisu bile nijedne kao Bambo). Bati odmah Bambo uzeli, neću ni da razmišljam.

I sećam se u ćaskalištu tad pre dve godine da su ih mnoge mame sa foruma uzimale.

Izmenjeno od strane JovanaKA
Jecy i cojecoje volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci jel danas pravi rodjendan da cestitamo? Neka ste se vi lepo proveli i uzivali. Ocekujemk neku slicicu ♡

Bambu pelene nisam koristila al ko god ih je koristio hvalili su ih.

Sto se pumpice tice meni nista nije koristila. Mada nisam mogla ni rucno da se izmuzavam. Ako ti bas zatreba mogu lako da ti kupe i donesu.

Vuciguraj i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@JovanaKA @Ehinacea hvala na podršci. Za Jovanu znam, al za eninaceu ne,  kako se porađala... 

Bila sam u cetvrtak na bebcevom predavanju o saradnji da babicom na porođaju i kaze da se skoro svaka viserotka kojoj je beba karlicno porađa vaginalnim putem. Za prvorotke se razmatra... 

Bilo bas zanimljivo predavanje, u sl četvrtak dr Petrović odgovara na pitanja o porođaju, trudnoći, epiduralu... Preporučujem curama novosađankama :rolleyes:

 

Ehinacea i JovanaKA volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo bamboo bas dugo koristili, ali kao pravi konzument potrošačkog društva skoro sve pelene sam izmenjala... Bamboo su među boljima bile, ako ne i najbolje budući  da su bez hemikalija i gelova raznoraznih... 

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@JovanaKA @Ehinacea hvala na podršci. Za Jovanu znam, al za eninaceu ne,  kako se porađala... 

Bila sam u cetvrtak na bebcevom predavanju o saradnji da babicom na porođaju i kaze da se skoro svaka viserotka kojoj je beba karlicno porađa vaginalnim putem. Za prvorotke se razmatra... 

Bilo bas zanimljivo predavanje, u sl četvrtak dr Petrović odgovara na pitanja o porođaju, trudnoći, epiduralu... Preporučujem curama novosađankama :rolleyes:

 

E pa bila i ja na tom predavanju a bicu i u cetvrtak verovatno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutroooooo :) ja evo poranila, vruco mi a i kao da sam gladna :D 

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar jutar, ja ustala po bananu a u dnevnoj jelka okicena uh tako mi lepo sva sam se raznezila bas me drmaju emocije. A gde se odrzava to predavanje i kada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zenice,kako krenu bolovi pred porod...mene sta god zaboli ja kontam to je haha beba se spustila nisko jedva se okrecem kad lezim i sjedim...Imam u srijedu kontrolu pa ako se ne porodim u ova tri dana bas cu da je pitam jel blizu :D 

Izmenjeno od strane Melissa
Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, mi se malo uspavali... :-) Eto prilike da se u četvrtak sve skupimo na tom predavanju, pa posle jedna kafica... :-) 

Tackicca, sakovac i Jecy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja od kako udjoh u 37 nedelju nosta mi vise ne fali. Verovstno sam psihicki opustenija,jer se ne cimam vise ni kad me nesto zaboli ni nista. A i ustala sam iz kreveta lrecem se malo da kolko tolko razdrmam noge pred porodjaj :D Sta mozal moze da uradi i stres to ne moze niko. Zapravo osecam se spremno. Ne znam kakondrugacije to da opisem sad bas pravim veliko spremanje u kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar jutar, ja ustala po bananu a u dnevnoj jelka okicena uh tako mi lepo sva sam se raznezila bas me drmaju emocije. A gde se odrzava to predavanje i kada?

Predavanja su u Fruškogorskoj 24, mozete se prijaviti preko fejsa na Bebac startup centar ili na Bebac sajtu ako jos ima mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaro,pravi rodjos je 13. januara,ali smo proslavili ranije i zbog mene i zbog raspusta u vrticu...

Svi smo kasno ustali,sto volim kad mi je mm tu ujutru...Smutila sam carsku pitu,dete i tata aklapaju neku skalameriju...

merima, MamaMima i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, mi se malo uspavali... :-) Eto prilike da se u četvrtak sve skupimo na tom predavanju, pa posle jedna kafica... :-) 

Ja ne planiram da idem na predavanje, jer dan pre toga imam kontrolu upravo kod dr Petrovica i mogu licno da ga pitam sve sto me interesuje ;) 

Ali ako planirate kaficu posle - ja sam za! Neka mi @sakovac posalje porukicu, ako se tako dogovorite :) Volela bih da se upoznamo :)

sakovac, JovanaKA i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar jutar, ja ustala po bananu a u dnevnoj jelka okicena uh tako mi lepo sva sam se raznezila bas me drmaju emocije. A gde se odrzava to predavanje i kada?

kud pomenu banane,sad moram saljem M u prodavnicu :-D inace,ova mala se javlja samo kad glocnem nesto,inace se umudrila tu i tamo se gurne,bas nisam na nju takvu navikla...da li to nema vise mesta ili? mada mi rano nekako za to da nema mesta,30+5 je po uz...sta vi kazete? ne cimam se,znam da i one imaju svoje faze,nego mi neobicno,ne znam kad pocinju one da nemaju mesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kud pomenu banane,sad moram saljem M u prodavnicu :-D inace,ova mala se javlja samo kad glocnem nesto,inace se umudrila tu i tamo se gurne,bas nisam na nju takvu navikla...da li to nema vise mesta ili? mada mi rano nekako za to da nema mesta,30+5 je po uz...sta vi kazete? ne cimam se,znam da i one imaju svoje faze,nego mi neobicno,ne znam kad pocinju one da nemaju mesta

Jos ti je rano da nema mesta, nego joj takvi dani naisli. Tako i moja naidju 2,3 dana mirovanja pa onda sve to nadoknadi i tako u krug. Bitno je da se javi.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super bi bilo da se upoznamo, kao znak raspoznavanja crveni karanfil :)

@sakovac gdesi bila na predavanju, napred ili pozadi... Mozda smo i ćaskale :rolleyes:

sakovac, ma.za.m i JovanaKA volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super bi bilo da se upoznamo, kao znak raspoznavanja crveni karanfil :)

@sakovac gdesi bila na predavanju, napred ili pozadi... Mozda smo i ćaskale :rolleyes:

skroz pozadi u predzadnjem redu, nismo caskale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo vredni ove godine... :-) 

Inače, ja sve mogu sama, i da spremam i raspremam, i kuvam i u radnju idem... Po ceo dan sam na nogama i super se osećam... Ali, kad dodje momenat obuvanja ili izuvanja meni se plače... :-) 

sakovac, ma.za.m i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tako je i meni bilo Nira. Dok dr ne rece,mala ti se otvaras. Utrogestan i u krevet :D Daj boze da ti be moras tako. Jer je lezanje u krevetu pakao

 

Izmenjeno od strane Tackicca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, i moja malena se danas ucutala, ne znam da li me je tri puta gurnula danas. Izgleda da su nam bebe meteoropate :P

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice, ne prizivaj nam, pu, pu, pu :)

Meni dosta bilo lezanja, sad kad mogu sve i kad se dobro osjecam, ne stedim se bas pretjerano. Sreca pa su ledja tu da me opomenu da odmorim.

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo sto htedoh da napisem da je i moje mirno a on se razlupao ko sasav :D

nista ja ne prizivam, samo po obicaju kukam kako mi je bilo grozno da lezim. Sad aam se dogla na noge od kako sam u 37 usla. Ne dam se smiriti. No hladno napolju pa ne mogu mnogo da vilenim

Ragdoll85 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.