Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cao zene, evo i mene da se javim, Sofija je juce ujutro rodjena i to carskim rezom, nakon sto su me dobro namucili, 13h pokusavali su da prirodno rodim,davali vaginaletu, pa busili vodenjak, pa rukom razbijao doktor, pa spojili drip, bolovi uzasni povracala ne znam vise koliko puta i na kraju hitan carski je radjen. Ali sve je to sad iza nas dobro smk obe i to je najvaznije. I moj vam je savjet ako se ne otvarate a prosao termin trazite carski da vam odmah urade. Ljubac od Sofije i mene

auh Sandra,hvala Bogu samo kad je ok,jbt stvarno su kreteni!!!!!!!Ljubi majenu i da se brzo oporavite i da zaboravis sve to kad privijes svoj mirisni zamotuljak,srce maleno:wub:^_^

Ragdoll85 i Sandra95 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

btw,mene steglo grlo,mislila sam da ce me zaobidje...krecem da se kljukam vocem,cajevima....popila sam tri kapi propolisa sa secerom,valjda nece biti nista.a?posto on meni najvise pomaze,ranije se nisam usudjivala da ga pijem!a tako sam mislila da ce me zaobidje!!!!! sto posto od bolnice gde sam radila ogtt,u vazduhu virusi samo pice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra, čestitam... Zao mi je jako što su te tako namucili, želim ti brrrrz oporavak i uživanje sa cerkicom... :-* 

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipi bravo za velikog bepca! Nesto se ne secam jel znate pol?

Ja sam inace uzasno. Ovako mi nikad nije bilo. Koliko kasljem imam upalu misica i bole me i ledja i stomak od naprezanja. Mogu da lezim samo na levom boku al taj polozaj mi vise ne prija. Nocas sam imala jezivu groznicu. Plakala sam i grcila se. Moja cerka me mazi po glavi ne zna sta se desava. Na sve to pocne danas da me pecka dole kao da imam neku urinarnu infekciju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaMaro,vrv je neki virus,vidis da smo mahom sve nesto kilave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima nazalost bakteeijski je jer je crp 50. Primam inekcije. Dupla doza penicilina. Joj samo da prodeluju vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

btw,mene steglo grlo,mislila sam da ce me zaobidje...krecem da se kljukam vocem,cajevima....popila sam tri kapi propolisa sa secerom,valjda nece biti nista.a?posto on meni najvise pomaze,ranije se nisam usudjivala da ga pijem!a tako sam mislila da ce me zaobidje!!!!! sto posto od bolnice gde sam radila ogtt,u vazduhu virusi samo pice!

Probaj da grgoljas 3% hidrogen, znam da pomze kod uple grla, a nista se n guta, tako da pretpostavljam da sme i u trudnoci. Cimerka iz s. doma je bila sklona upalama i klela se u taj metod. 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra cestitam! :wub:

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra, čestitam! Žao mi je što ti se sve zo izdešavalo, ali najvažnije je da ste obe sada dobro!

MMaro i Merima, da što pre ozdravite!

Merima, ja uvek pijem djumbir, to je prirodni antibiotik i uvek mi pomogne.

Sandra95, MarijaMara i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da obaram temperaturu ako je 37,1? plasim se da ne poraste,ide noc...nemam djumbir trenutno,koknucu jos malo belog luka,smrdecu kao tvor,ali sta cu ...a samo sam cekala kad ce mene,jbm ti i zimu i prehlade i virus,uhhhhhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima ja ne bih ni detetu ne spustam do 38.5 sem kad ide da spava a ima 38. 

Sanja83 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipi bravo za velikog bepca! Nesto se ne secam jel znate pol?

Ja sam inace uzasno. Ovako mi nikad nije bilo. Koliko kasljem imam upalu misica i bole me i ledja i stomak od naprezanja. Mogu da lezim samo na levom boku al taj polozaj mi vise ne prija. Nocas sam imala jezivu groznicu. Plakala sam i grcila se. Moja cerka me mazi po glavi ne zna sta se desava. Na sve to pocne danas da me pecka dole kao da imam neku urinarnu infekciju. 

Devojcica :wub:

Pocece da deluju ab i odmah ces osetiti da ide na bolje, dobro je da si pod inekcijama.

@Merima, moja mama je lekar, ona ne savetuje obaranje temperature ako je ispod 38,5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima to je malo povisena temperatura i nije za skidanje, ako nocas budes imala preko 38,5 onda popij paracetamol, sad cajevi i supice icekaj da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro.samo me nervira,hocu sto pre da prodje,osecam se kao polomljena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra, čestitam!!! Divno ime ima princeza! :wub: Žao mi je što si se tako namučila :( 

 

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipi divnooo ♡ znam da to nije toliko bitno al devojcica je bila moja prva zelja i ispunjena ♡ malo mi je kao bolje a me uzasno zaboli stomak kad kasljem. Mislim da cu katapultirati ovo dete :)

Merima ranim skidanjem temperature nazalost ne mozes da sprecis nista. Mozes samo da odlozis. Organizam bi trebao sto vise sam da se izbori. Temperatura je posledica ali ne i uzrok bolesti i ona treba postojati da bi se organizam borio protiv virusa i bakterija. Naravno da niko nece cekati da se raspada sa tt 40 ali se do 38,5 tolerise i ne skida. To ti je moj dobronamerni savet i sutra kad budes imala dete da se time vodis. A oni mnogo lakse preguraju temperaturu. Mojojoj cerkici kad predje 38.5 tek joj se onda prepozna po ponasanju. 

Ehinacea, Vuciguraj i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sad su mi isto rekli,zvala sam hitnu,bas sam se smorila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima to je normalna tt,organizam podigne tt da se virusi,bakterije itd nemogu razmnozavat dok se organizam bori protiv njih znaci morda bi uradila vise stete nego koristi,bebi ne smeta ,moja je normalna 37,3.. A cesnjak je odlican kao obrana :)

sandra zao mi je sta su te tako namucili,ali .ajbitnije od svega je da ste sada ok,brz oporavak ti zelim i mazi bebicu ;)

Sandra95, Kikiriki i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro me podseti da uzmem jos jedno cene belog...i moji kazu cesnjak,bas si me raznezila Maajoo :-) :-)

Maajaa:) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipi divnooo ♡ znam da to nije toliko bitno al devojcica je bila moja prva zelja i ispunjena ♡ malo mi je kao bolje a me uzasno zaboli stomak kad kasljem. Mislim da cu katapultirati ovo dete :)

Merima ranim skidanjem temperature nazalost ne mozes da sprecis nista. Mozes samo da odlozis. Organizam bi trebao sto vise sam da se izbori. Temperatura je posledica ali ne i uzrok bolesti i ona treba postojati da bi se organizam borio protiv virusa i bakterija. Naravno da niko nece cekati da se raspada sa tt 40 ali se do 38,5 tolerise i ne skida. To ti je moj dobronamerni savet i sutra kad budes imala dete da se time vodis. A oni mnogo lakse preguraju temperaturu. Mojojoj cerkici kad predje 38.5 tek joj se onda prepozna po ponasanju. 

kako si ti?jesu poceli antibiotici da deluju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrooo jutrooo zenice :) kako ste mi? Ja evo pijem caj pa sam raspolozena da radim haha. Od juce pocela pomalo raditi po kuci, bebijevu odjecu sam oprala,imam jos da slozim. Pocela sam jesti hurme od danas (6 na dan) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:PDobro jutro! Bravo za urem! Spreeemas see! Ja cu od srede da krenem sa cajem od lista maline! A danas pravimo razmestaj u sobi sve cemo lepo da sredimo za bebuu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.