Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Uzasno me bole krsta. Ne jako. Nego kao neki pritisak grozni. I nikako ne mogu da se namestim ni jedan polozaj mi ne prija. Bas me smara. Namazacu Bengay pa cu da vidim goce li biti bolje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Debela i ja bile na uz. Prase poraslo, imamo 1148 g i dr kaze da odlicno napreduje :wub:

Jedino me smorilo sto mi je posteljica zadebljana, a uzrok moze da bude trudnicki dijabetes, pa moram ipak da uradim ogtt. Eto ga novi razlog za brigu, mada on kaze da nema potrebe da brinem jer ne mora biti nista, kao svaka 3. zena "proizvodi" volumenoznije posteljice :huh: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od terapije bas nista...Urin sam dala i u higijenskom,rezultati u utorak,ovo je bio samo opsti pregled,a razmisljam sutra privatno da dam,ali mozda opet ne budu rezultati pre utorka pa ne znam sta da radim...Rekao je doca da jee moguce da je krenuo pesak,a ja(izvinite ako se ponavljam,vise ne znam na kojoj temi sta pisem),povezala sa onim strasnim bolom od jutros,koji je bio samo sa jedne strane...Inace imam pesak i kamencice u bubrezima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Narode,sta radite kad vam se bebac spusti malo nize?mene zeza,preko dana se popne,uvece sidje,ja se uvek prepadnem kad sidje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro,ne bas prepadnem,ali ne volim kad se spusti.napomenucu doktorki u ponedeljak,ali cisto da cujem vasa iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci, imam pesak u oba bubrega, ali u malim kolicinama i zna jako da me zaboli ako krene da grebe. Verovatno je to bol koji je i tebe mucio. Bude mi bolno kada se oslonim na tu nogu ili kada je savijem u preponi, a cak i kada mirujem osecam "pulsiranje". Srecom, nisam imala komplikacije (osim bola), nalaz mi je, osim prisustva soli i kristala ok, tako da nije bilo potrebe za terapijom, pa ne bih mogla da ti kazem nista pametno, samo da podelimo muku.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Narode,sta radite kad vam se bebac spusti malo nize?mene zeza,preko dana se popne,uvece sidje,ja se uvek prepadnem kad sidje...

Lezi malo,nemam drugi savet...A tebi se cini da se spusti,verovatno malo promeni polozaj.

Ragdoll,cekam uk u utorak,da je neka infekcija ne bih ja prosla bez bolova u besici...

Ragdoll85 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce pa osetim da je dole..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja juce poslepodne ppsle piskenja na papiru ugledam 2-3 kapljice krvi, nisam se zblanula ali i nije  mi bilo svejedno... Odemo do Betanije CTG, vaginalni pregled, UZ sve u redu... Kaze moze biti od urinarne infekcije, da proverim urin.. Mada ja nemam tegobe, al provericu. Beba teska 1kg, kaze bice krupna... 

Ja sam u 1.trudnoci pila uvin caj kada sam imala eseeihiju u urinu, mislim po jednu solju ili dve dnevno, brusnice koliko sam htela i Prolom vode... 

MamaMima, Ehinacea i JovanaKA volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vuciguraj ja sam negde u 6om mesecu imala nesnosne bolove sa leve strane koji su se sirili i na nogu i na ledja. Jedva sam usla i izasla iz auta. Na ginekologiji su mi dali samo infuziju protiv bolova i neke vitamine. Smirilo se i hvala Bogu nije se ponavljalo.  Dr je bio ubedjen da je neki pesak krenuo iako na uz bubrega nisu videli baš ništa. U svakom slučaju rekli su mi da čak i da je pesak, ne mogu ništa dok god sam u drugom stanju, osim da dodjem da mi opet da nešto protiv bolova. Naravno prirodni lekovi ne mogu naškoditi. 
I u svakom slučaju blizu si.. Drzim fige da se bol ne vrati..

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 1.trudnoci pila uvin caj kada sam imala eseeihiju u urinu, mislim po jednu solju ili dve dnevno, brusnice koliko sam htela i Prolom vode... 

Eh da, zaboravila sam da pomenem brusnicu, čaj od brusnice, i Prolom voda, ali valjda se preporučuje samo flaša Prolom vode dnevno.
Ja od tih bolova pijem isključivo Rosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad legnes Merima stavi jastuce manje ispod zadnice da ti se malo podigne karlica,olaksace ti. Amozda se malena i preseli malo vise :D

 

Doduse kako raste sve vise ces imati osecaj da ceprka nesto dole.

Ragdoll85 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad legnes Merima stavi jastuce manje ispod zadnice da ti se malo podigne karlica,olaksace ti. Amozda se malena i preseli malo vise :D

 

Doduse kako raste sve vise ces imati osecaj da ceprka nesto dole.

hvala :babymommy:

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene, evo i mene da se javim, Sofija je juce ujutro rodjena i to carskim rezom, nakon sto su me dobro namucili, 13h pokusavali su da prirodno rodim,davali vaginaletu, pa busili vodenjak, pa rukom razbijao doktor, pa spojili drip, bolovi uzasni povracala ne znam vise koliko puta i na kraju hitan carski je radjen. Ali sve je to sad iza nas dobro smk obe i to je najvaznije. I moj vam je savjet ako se ne otvarate a prosao termin trazite carski da vam odmah urade. Ljubac od Sofije i mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajoj boze. Ja sam mkislila da si uveliko gotova danima vec!

bitno da je nankraju sve u redu! Ljubac za Sofiju i tebe :*

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra cestitam ti! Bas mi je zao sto ste se toliko namucile :( bitno da ste obe dobro sad ♡ svi smo mislili da ste vi to davno obavili...

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra cestitam, bas strasno sto si se tako namucila, bas si puno presla termin. Brz oporavak zelim.

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Sandra, ljubi Sofiju i uzivajte sada. Samo kad je proslo, mislili smo na vas! ❤

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Sandra,vazno da ste vas dve sada dobro :wub:

 

 

 

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Sandra, cestitam na devojcici i brz oporavak ti zelim :wub: Bas mi je zao sto su te namucili.

@Vuciguraj, @Marijamara, drzite se devojke, u trudnoci stvarno moze sto stvari da nas strefi.

Inace, ja da vam mahnem, bila juce na UZ, bebic ima 1990 grama, udjoh u 33 nedelju. Rekla mi je da ipak vise mirujem i odmaram jer je glavica nisko i da obavezno nozim pojas.

Jel neka od vas mozda nosi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra sve cestitke, za trud  i izdrzljivost i za Sofiju. Uzivajte, odmarajte i brzo se oporavite. 

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra cestitke i brz oporavak,i dobro nam dosla Sofija :baby:

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Sandra, užas :(

ali hvala Bogu sve se dobro završilo! Čestitam dolazak princeze!

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.