Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

danas je resila da izvodi aikido bogami!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene od juce boli oko pupka u odredjenim polozajima. Kao da mi se cepaju trbusnjaci. Koji su tu negde. Valjda. Bili nekad.

ti bar zeno si imala trbusnjake -_- ja sam tu uvek imala slaufce,da ne potonem na moru

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a gorusicaaaa! pa cini mi se od vazduha je imam! sva sreca pa jabuke to resavaju pojela sam ih vise u trudnoci neko za ceo zivot. Zelja za slatkim od kako sam usla u osmi. Ovo nije normalno. Pa ja cak i ne volim slatko inace. A juce sam umakala Nela napolitanku u eurokrem :mellow: svinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jabuke i mandarine na lopate..slatko mi se prijede predvece,onda zmua terorisem da ide u prodavnicu da mi kupi nesto slatko,ali interesantno sama cokolada mi se i ne jede toliko,ali krem kroasani,coko krofne,kolaci...moze.sada.odmah :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin je rođen 15.decembra. Nismo ga izveli u skafanderu, ali smo ga kupili (br.62) i već posle dve nedelje smo ga obukli kada smo išli na uz glave. Nosio ga je sigurno 3 meseca, tako da po meni to nisu bačene pare. Prvih mesec dana nekoliko puta, ali posle svakodnevno. 

Vuciguraj i JovanaKA volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se sad već teže krećem, a juče je napadao sneg, pa smo pravili Sneška. Nisam mogla da odolim. :) Uradila sam onaj bris o kome sam pričala, kks, i sada čekam (ili rezultate ili porođaj :D )

MamaMima, Tackicca, bepce i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isto u dilemi  sa tim skafanderom, svekrva mi je kupila ono cebence sto se kopca, pa se napravi u obliku skafandera, a sad mi je i sestra donela jedno, a ne znam jel s tim cebencetom normalno staje u sediste za auto. Doduse, kao sto vec rekoste auto se zagreje,a u kolica moze sa cebencetom. 

Au,koliko dilema u zadnje vreme oko tog oblacenja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su u petak radili i ctg i ultrazvuk, i sad opet u petak kontrola, a sutra sam punih 38nedelja, tako da meni jos uvijek rade ultrazvuk iako je beba glavicom na dolje i sve je ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice, imas u h&m- u tih stvari sa zimskim motivima bas slatkih jos ako imas starih stvari za reciklazu dobijes 15% popusta na jednu mozes fino da prodjes. Inace popust vazi i za stvari na akciji sto mi je super ja svaki put uzmem po nesto.

JovanaKA, Tackicca i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam odlucila da ipak necu kupovati. Imamo deblju dunjicu koja se kopca i napravi se kao dzak i jos jedno mekano cebence. Ako bas bude prigustilo kupicemo. Mada ako zima bude kao prosle godine trebace celih nedelju dana. 

Ee moguce da je to to sto ja imam. Ja rekog cebence, ti kazes dunjica al valjda je to to?!

Vecina ne radi u 9. ja sam radila u 9. jednom nedeljno a i sad cu verovatno. Zavisi od trudnoce i od rizika.

Mojoj snajki nisu radili u 9. uopste pa je pupc. vrpca bila obmotana oko vrata (porodili je hitno na carski) al je bio slab dotok hranljivih materija i beba je u punom terminu rodjena s 2300. Sve se odlicno zavrsilo nego samo ilustracija da nije lose uraditi i UZ pred kraj. 

merima, Tackicca i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ta pupcana vrpca brine jer se mali mnoooogo okrece i dr kaze da je i na uz nemiran ne moze da ga pohvata covek. 

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni rade uz svaki put. Al valjda zbog one manje količine plodove vode. Mada mi je na poslednjem uz rekao da je ima više nego ranije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas uzela rezultate ogtt-a. Šećer je u redu, prosto ne verujem. Eto, bar sam to prebrinula, već sam bila ubeđena da ću morati na dijetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ovako. U četvrtak mi je leva noga otekla više nego desna, zovem ja mog dr. kaže idi da te vidi vaskularac. Ja odem do urgentnog, sačekam sa dva HIV pozitivna narkomana i on mi kaže da nisam trudna poslao bi me kući, ovako Gak na fraxi do ponedeljka pa na dopler. U Gak-u šok...smeste me na intenzivnu jer je debil od vaskularca napisao dijagnozu kao da otprilike imam trinaest trombova koji samo što se nisu otkačili...noga gore, kateter i hladne obloge na hladnu nogu...ludilo. U subotu oko 1:20 ja osetim da mi curi u krevetu, i shvatim da uz kateter teško da sam se upiškila..znači vodenjak. I odmah dr- ka koja koja je bila dežurna me pošalje na cr jer je Natalija krenula kao Supermen rukom. I to je bilo to...Sad se oporavljam i pokušavam da nagovorim devojke da jedu, idem sad gore da se muzem. Hvala Bogu dopler je pokazao da trombova nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam lajk...

Grlimo vas tri lepotice :wub:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki cestitam, sad se brzo oporavite sve tri pa da idete kuci sto pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porodila se 11.11. danas dosli kuci :)

Čestitam! :*

Kiki čestitam i želim brz oporavak :*

Sanja83 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki cestitke :wub: 

:wub:Sanja,i tebi!!pa to bas na termin,a?onako skolski :)

Sanja83 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki draga bryyyy oporavak i da brisete sto pre kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke Sanja! To je super datum. :D i ja sam tada rođena, samo pre trideset godina. ;)

Sanja83 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porodila se 11.11. danas dosli kuci :)

Cestitam!!!

Ipak ti pre kikiriki :D

Sanja83 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha Sanja, ipak sam se porodila sa trećeg mesta :P Čestitaaaam!!!!

Tamo gde nisam lajkovala čestitke, ponestalo mi je lajkova. Hvala puno što ste mislili na mene :*

Sad ide borba za dojenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,cestitam :wub:

Pisi nam kad mozes kako je bilo :)

Kikiriki,samo napred,savladacete vi i dojenje!

Sanja83 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja cestitam! Uzivajte i mazuljkajte se sad!

Kikiriki kako su devojke, pretpostavljam da nisu bile u inkubatoru.

Sanja83 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.