Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Kikii cestitammmm....bitno da je sve proslo dobrooo...zelimm ti brz oporavak...grlimoo tee

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Kikiriki!!! Dobrodosle devojke :wub: :wub:

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Kikiriki! Diiivno! Super kilaža. Brz oporavak i čekamo izveštaj :)

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, cestitam!!!! :wub:

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa cestitamo i mi! Dobrodosle.devojke i svaka cast mama! 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divno! Dobrodosle devojcice, nek ste zive u zdrave! Kiki javi nam kako je proslo!

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila n pregledu, otvorena jedan prst, glavica naleže na karlični ulaz. :D sad čekamo. sa prvim detetom sam bila otvorena jedan prst nedelju dana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila n pregledu, otvorena jedan prst, glavica naleže na karlični ulaz. :D sad čekamo. sa prvim detetom sam bila otvorena jedan prst nedelju dana. 

koja si nedeljaaa :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestiam Kikiriki, bitno da su bebice super i želim ti da se oporaviš što pre je moguće!

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koja si nedeljaaa :) 

38+5

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Kikiriki cestitam od srca, drago mi je da je sve dobro proslo. 

Da se sto pre oporavis i da nam pises izvestaj, nadam se da ces imati vremena za nas! :babymommy:

 

Ja sam imala buran vikend, u petak ujutro sam bila sva placljiva i sva nikakva, taman se malo sredila do popodne, kad uvece banuli sestra i zet sa klincima, dosli iz Srbije na vikend, onda sam se od srece raspala od plakanja. Juce je dan proleteo kao metak, danas su otisli posle dorucka i onda sam se opet unistila od plakanja. Valjda sam sada ispraznila sve cisterne suza, toliko emocija u samo dva dana. Ali vidim da to bebu nije nista ometalo, juce me je aktivno sutirala ceo dan, valjda od te decije cike i vriske.....ludnica. Sad sam bar emotivno malo stabilnija, jer sam ih se bas bila pozelela, a mi necemo izgleda stici do Srbije do mog porodjaja. 

Vuciguraj, ma.za.m, Ilina i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke Kikiriki! :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Kikiriki :baby::baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene a sta nam je sa @Sanja83 ne javlja se od petka a juce joj je bio termin? Da nam nije stigla jos neka beba danas :D

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da vam javim da se Kikiriki porodila, zenske su 2300g i 2380g, 48 i 49cm. Dobro se osecaju. Kikiriki je i dalje na intenzivnoj, tako da sam uspela samo te informacije da izvucem, ali se nadam da ce mi se uskoro javiti sa vise podataka... :)

Visoke male djevojcice :wub: nek su zive i zdrave :wub: Kiki bravo :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kikiriki,da su zive i zdrave 100 godina! :wub::wub::wub:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da vam javim da se Kikiriki porodila, zenske su 2300g i 2380g, 48 i 49cm. Dobro se osecaju. Kikiriki je i dalje na intenzivnoj, tako da sam uspela samo te informacije da izvucem, ali se nadam da ce mi se uskoro javiti sa vise podataka... :)

Cestitke Kikiriki:wub:

Sve najlepse devojkama i tebi zelim:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridruzujem se čestitkama Kikiriki! Sve najlepše! 

Jao žene, danas sam imala "raspravu" sa mojom mamom..  Komentarisala sam kako ni sama ne znam sta da radim i da li da uzimam skafander (bilo neki tanji, bilo deblji) za tek rodjenu bebu. S obzirom da treba da se porodim u januaru, ja zaista nisam pametna šta kao prvo da spremim za izlazak iz bolnice, a onda i inače. I tu me mama napadne, kako ja samo izmišljam kako da potrošim pare (inače smo u sred renoviranja kuce pa mi zapravo i nije do trošenja para) jer šta će meni skafander za tek rodjenu bebu, ako bude previše hladno ionako necemo izlaziti napolje svaki dan, mozda prvi put tek na kontrolu, kao što ne kupim samo ono "jastuče" za bebe ili ćebence i samo umotam bebu dobro.. 
Molim vas za vaše mišljenje, prvi put sam se porodila početkom oktobra pa mi je deblje odelce i cebence bilo dovoljno, ali sada zaista ne znam.. Inače nisam za pretopljavanje beba, ali prvo zamislim sebe u nekom dukseru, umotanu u cebe na nekih -10 stepeni, a drugo i da stavim bebu u to njeno jastuče koje ona zamišlja, ja ne znam kako bih je pričvrstila u autosedištu.. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin 14.januar i samo cu ga dobro utopliti cebetom. To je ipak samo od bolnice do kola. Vunena kapica koju cu skinuti u kolima jer se u kolima ipak greje.Ostace mu pamucna.I ja sam htela skafander ali onda pomislih da necemo izaci iz kuce bas odmah i da  ne pretrpavam te zimske stvari jer ce mu omaliti sve. Ok kad je ovako oktobarska novembarska beba ali za sam izlazak mislim da mi nije potrebno. Ja prva u kolima ne nosim jaknu bas zbig grejanja pa necu onda ni bebu da mucim. A cebe lepo zamotas i ususskas oko autosedista i bice super.

MamaMima i Sandra95 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.