Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Bas su super:)

Gde mogu da se kupe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vam mogu reci za Ns gde ih ima :D

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tetka kupila na najlonu u Novom Sadu. Pretpostavljam da ima i na drugim vecim pijacama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tetka kupila na najlonu u Novom Sadu. Pretpostavljam da ima i na drugim vecim pijacama. 

Ima i na futoskoj a i u butiku vesa Duga Star na Bulevaru Oslobodjenja gde su jeftinije nego na pijaci.

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da javnem da ovakve spavacice imaju na fb stranici brebica pidzamice ekstra kvaliteta...sa ogrtacem su 1400, bez 950

FB_IMG_1478170063771.jpg

FB_IMG_1478170044968.jpg

malagarava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni odgovara Fb varijanta,ipak mi je NS malo daleko :)

sakovac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa super su i za porodilište. Videla sam dosta žena da ih nose tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce, meni na primer ugljeni hidrati ne prijaju previše. Istina je da najbolje zasite i to je ono što ja najviše volim da jedem, ali meni je gorusica mnogo slabija ako ih ne jedem, već uzimam belo meso i povrće ne previše začinjeno. Nemoj da jedeš mnogo začinjeno ni slano. Po sopstvenom iskustvu, paradajz i slatko izazivaju gorusicu. E sad, kada sam na početku trudnoće imala mučnine, jela sam šta god bilo samo da pojedem nešto jer većinu stvari nisam nikako mogla. Iskreno, mučnine i gorusica u paketu su baš s_anje.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je počela da boli stidna kost. A ne mogu ni da sedim ako nisam zavaljena. Još 27 dana do hospitalizacije... Odbrojavam.

missN, merima i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh. Bas si blizu. Jel to nesto znaci kaf te boli stidna kost ili klinci leze nisko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma, ali kapiram da su negde zasele. Znam da su mi rekli da je jedna sa nogama na gore a druga na dole, ja ih osećam kao da su se poređale u obliku slova T.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i veterana! Pozdrav za devojke!

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce, meni na primer ugljeni hidrati ne prijaju previše. Istina je da najbolje zasite i to je ono što ja najviše volim da jedem, ali meni je gorusica mnogo slabija ako ih ne jedem, već uzimam belo meso i povrće ne previše začinjeno. Nemoj da jedeš mnogo začinjeno ni slano. Po sopstvenom iskustvu, paradajz i slatko izazivaju gorusicu. E sad, kada sam na početku trudnoće imala mučnine, jela sam šta god bilo samo da pojedem nešto jer većinu stvari nisam nikako mogla. Iskreno, mučnine i gorusica u paketu su baš s_anje.

U zadnji par dana, otkad sam prelezala virus za vikend, ne prija mi nista, tacnije nikad ne znam od cega ce mi biti muka a od cega ne. Od slatkog definitivno imam kiselinu, skoro da ga ni ne jedem, osim kad me bas uhvat kriza. Malopre su mi zapasale mandarine, pojela sam 2 i hoce sve da se vrati nazad, a juce sam ih pojela 10 i  nista. Nekako mi je sva hrana bljak, od vode mi je najvise muka, a ako je ne pijem koliko sam navikla 2-3l, odmah krene da me pecka urin. Uh nadam se da ovo stanje nece potrajati, bas me smara. 

Cintia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U zadnji par dana, otkad sam prelezala virus za vikend, ne prija mi nista, tacnije nikad ne znam od cega ce mi biti muka a od cega ne. Od slatkog definitivno imam kiselinu, skoro da ga ni ne jedem, osim kad me bas uhvat kriza. Malopre su mi zapasale mandarine, pojela sam 2 i hoce sve da se vrati nazad, a juce sam ih pojela 10 i  nista. Nekako mi je sva hrana bljak, od vode mi je najvise muka, a ako je ne pijem koliko sam navikla 2-3l, odmah krene da me pecka urin. Uh nadam se da ovo stanje nece potrajati, bas me smara. 

Ja sam imala u trudnoci samo jedan kraci period kad sam mogla jesti i zeljela jesti sve i jela sam u 6 mj, prije toga apetit 0, sad evo opet nemam nekog apetita uopste ili mi se vecina gadi ili me zeldac boli ili mi ne godi pa povracam...ne znam vise ni sta da jedem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala u trudnoci samo jedan kraci period kad sam mogla jesti i zeljela jesti sve i jela sam u 6 mj, prije toga apetit 0, sad evo opet nemam nekog apetita uopste ili mi se vecina gadi ili me zeldac boli ili mi ne godi pa povracam...ne znam vise ni sta da jedem

Kod mene je isto tako, samo sto me snaslo sad iznenada, pre sam noramlno jela sve, pa sam sad sva u cudu! Imam osecaj da sam gladna konstantno, a uopste nemam ideju sta bih jela. Isto tako ili me zeludac boli od gladi ili od neke hrane. Jedino mi plazma prija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tako celu trudnocu niti mi se nesto jede niti mi prija kad pojedem, ali ja to pripisujem uzasnim mucninama koje sam imala do kraja 4.meseca. Osim jabuka e njih mogu uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu sad bogami da navalim na podvarak. Pa da vidimo ko ce da pobedi!

Cintia, Sanja83, Melissa i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago vama,ja cim jedan dan ne pojedem supu ili corbu odmah zatvor.tako me to smaraaaaaa....a probala sam sve za probavu,jedino resenje su supe i corbe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su u jednom momentu pukli proteini jer nisam mogla meso. Nije mi se jelo. A sad sam navalila na meso i jaja kao blesava. Danas sam pojela ogromnu komadinu mesa, kaže mm "Debela, pojela si Bambija"

bepce, merima i Melissa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se davila u mesu sve vreme, sad eventualno piletina da mi prija. AL ne mogu vise ni piletine na 1001 nacin. Pojela sam pljeskavica i hamburgera vise nego za ceo zivot! 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene...ode čep... Nemam kontrakcije, niti bilo kakve indicije da bilo šta kreće, tako da sam se čula sa dr. rekao mi je da mirujem i da se čujemo da vidimo da li će da me gleda sutra ili da ne diramo ništa ako nemam bolove.

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene...ode čep... Nemam kontrakcije, niti bilo kakve indicije da bilo šta kreće, tako da sam se čula sa dr. rekao mi je da mirujem i da se čujemo da vidimo da li će da me gleda sutra ili da ne diramo ništa ako nemam bolove.

Juuu, pa kako to već? Zar čep ne ispada tamo negde blizu termina? Nemam baš pojma, jel to znači da ćeš uskoro? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki znas i sama da ne mora da znaci da ce porpdjaj uskoro. Ja se nadam da ce se devojke  bar jos koju nedelju strpeti. Drzi se!

Jel ispamo bas mnogo cepA? Meni je iz dva puta u dva dana ispadao i pprodila se nedelju dana posle toga. Kolike su sad devojke otprilike? Super sto si primila kortiko. Javljaj se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki,kakva je situacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.