Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Meni se spava kao na pocetku trudnoce. Danas odbijam da izadjem iz kreveta! ^_^

Vuciguraj i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas koma! Vracam se u krevet!

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se spava, dete mi je zbog stomačnog virusa kod kuće. I naravno ne namerava da spava. Još sam noćas vilenela do 4am...Baš ne volim ovaj poremećaj sna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se javim na brzaka. 26.10. u 00:40h , ekspresn brzo,na svet je dosla Milica. 3070gr i 49cm. Od prokinuća vodenjaka pa do porođaja proslo manje od 10 minuta. Danas pustene kući. Pisem ,samo malo da dođem sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravoooo Milena :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Milena! :) Volim ovako lepe price sa porodjaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast sve najlepse devojke! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Milena!!! I gde si se na kraju porodila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca Milena! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas katastrofa! Smena raspolozenja svake dve minute! Ubih se od plakanja a ne znam ni zasto. Nervozna sam, ljuta....sve odjednom.

Bas sam se nadala da ce me ovi momenti zaobici! Nadam se samo da ovo ludilo nece dugo trajati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se javim na brzaka. 26.10. u 00:40h , ekspresn brzo,na svet je dosla Milica. 3070gr i 49cm. Od prokinuća vodenjaka pa do porođaja proslo manje od 10 minuta. Danas pustene kući. Pisem ,samo malo da dođem sebi.

Cekam izvestaj iz Pancevacke bolnice, sve detalje :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Milena!! Super sto je tako divno i brzo sve proslo.

I ja imam mucnine, nisu kao u prvom trimestru gde mi je bilo muka KAD ne jedem i posle jela, sad samo imam nagone na bljuvanje, narocito ujutru, Juce sam i povratila. Znaci super se osecam i odjednom mi nesto zasmeta i pribljuje mi se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Milena! Kako to kod tebe tako lako i lepo zvuči! Ah! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Mg,tako i kod mene,samo sto nisam povracala.

Sve mi se cini da je to zbog pritisnutog zeluca...

 

Ja jedva cekam bebicu,bas me uhvatila neka euforija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milena cestitam ti od srca! Uzivajte sad ♡ 

Mene danas ceo dan boli glava :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj stomačni problem počinje da gnjavi. Moglo bi i da se popravi. Pijem probiotike, moraću da korigujem ishranu ozbiljnije, ali nekako da izbalansiram da se ne zapušim a da opet prestanem da gubim tečnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milena, cestitam! Lijepo ime, nema sta!;-) A tvoj porodjaj slican mome...tako to uglavnom biva sa trecerotkama:-)
Zato, zene, radjajte...sto vise djece, jer su porodjaji sve laksi i brzi:-))))))

malagarava i Maajaa:) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam izvestaj iz Pancevacke bolnice, sve detalje :D

 

Sanja, ima li nesto novo? ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na cestitkama. Evo ovako... U toku 25-og popodne krenule kao neke kontre pravilne ali ne nesto bolne-vise kao menstrualni blazi bol-i provalim da mi je cep ispao kao i da se povremeno javi sukrvica. Dohvatim ja da za svaki slucaj napravim dragom tortu za rođendan (27.10.) i tu me provale moji da je izgleda krenulo jer sam pratila na mobilnom razmak. Oko 22:00 me jedva naterase da idemo u porodilistejer me stvarno nisu nesto bolele kontre i ako su dugo bile na 8-10 min. Odosmo tamo i odmah UZ,CTG,prijem-5prstiju. Odrade klizmu, istusiram se i sad kao cekam jaci bol jer su kontre na oko 5-6 minuta. Ma nista. Setam se ja i dođe doca da me vodi u salu. Reko,pa neću ja jos. Kaze,da prokinemo mi vodenjak i videćes. Usli u salu, nakacile mi babice infuziju sa nekim hormonom dok je doca prokinuo vodenjak i lepo namestio bebinu glavicu na grlić i kad je krenuo rekao da je to 6 prstiju ali da ću imati sad stravicne bolove ali da setam i da će mi babice dati pilates loptu da se malo ljuljam na njoj i poskakujem. Odose njih troje svako na svoju stranu a ja krenula oko kreveta. Tad me uhati neoposiv bol. Jbt,mislila sam da će mi karlica,leđa ,materica i prepone eksplodirati. Nakon 2-3 min osetim napon,popnem se na sto i viknem da dođu jer je gotovo. Babice i dr doletese u cudu,brzinski namontirase nesto na stolu i iz dva-tri napona izlete kao metak Milica moja.Ja nigde pukla,nigde secnuta i jos dobih pohvale da se nisam cula,kao da se nisam ni porađala. Do ujutru sam bila u sali pokrivena da odmorim malo i onda na odeljnje. Odmah sam dobila u guzu injekciju za skupljanje materice. Divan Dr,divne babice...Sve super,samo kad mi debeli gmaz Tadić nije zapao. Jedino su im posteljine uzas-stare ali sve ostalo je super.  

ma.za.m, bepce, Sandra95 i 10 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Svaka tebi cast Milena, kako je lepo procitati da postoje i ovakvi porodjaji :D

E od danas sam i ja u vasem otmenom drustvu trecaka:)

Izmenjeno od strane sakovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ovo divno zvuci ♡.♡  Kao u filmu
bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad si sedmakinja :D

Milena, čitam i zavidim :) znaš taj jezivi bol koji si osetila, e pa meni je to trajalo 12h. Stvarno si super prošla, brzo si se otvorila, mala je izletela stvarno da ne poželiš bolje.

Ja evo na petnaest minuta trčkam do wc-a. Muž je odveo klinca u kupovinu (wc papira) tako da sad imam malo vremena da slušam tišinu dok ne dođe moj slavujčić da mi cvrkuće. Ma i njemu je dosadno, ali dobro, kad ode mm na posao radiće domaći pa ćemo da vidimo za neko druženje za popodne. Realno detetu treba da ide u vrtić, tamo su drugari, tamo oni svašta uče i rade a kod kuće samo mama. Joj žene jedva čekam da se porodim. Mmm šetnja, pa da malo odem do grada da vidim izloge, pa da odem negde i u goste. Malo počinje da mi fali :) ali dobro, izguraćemo valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.