Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja pijem obicni sumeci mg, i stvarno je dobar, smanji i grceve u nogama i u stomaku....

Cintia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Već dva-tri dana mi se javljaju kontrakcije,nekad jake nekad slabije ali stanu posle nekog vremena. Videćemo. Stomak mi se skroz spustio. Kikiriki,kod meneto moze i danas. Menije ovo treća beba.

Izmenjeno od strane Milen@
Dopuna i izmena zbog pravopisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemas ticker, kada ti je termin tj koja si sad nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po ciklusu 5.11 a po UZ 7 do 9 dana ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam kontrakcije po ceo dan,ali nisu one sto bole nedaj boze...

Vidim ja Milen@ da ces pre ti prirodno nego ja carski da se porodis... :D

Milen@ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smestiše li tebe Kiki u bolnicu?

Pa to, pišu od momenta ispadanja čepa se porodiš najkasnije za 10 dana, a najranije taj dan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nek saceka bar dok danas tortu napravim za slavuba i mom dragom jer mu je 27. rođendan. :D

Kikiriki i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

leni, uzimam svaki dan onaj od 375mg Mg,

ovo je sad oke s migrenom, poslednji put sam je imala pre oko mesec dana i to ne ovim intenzitetom. 

Zato je u prosloj trudnoci bilo nepodnosljivo. Bukvalno 3-4 dana nedeljno sam lezala jer me glava bolela, od 3. pa sve do 8. meseca sigurno. Isla sma jednom nedeljno na masaze al slabe vajde. Inace imam problem s migrenom i mimo trudnoce ( nakon porodjaja se pogorsale).

Sad nemam taj problem toliko u trudnoci al zato imam nemirne noge, gorusicu, oticanje stopala...nista od toga nisam imala prethodni put.

Je l oticu jos nekom noge, imate li lijeka za to?

(samo me ne terajte da izbacim slano :wacko:)

Nisam ti lajkovala ove tegobe vec to sto imas manje migrena :D Pa garant je i tebi Fragmin pomogao, poboljsao cirkulaciju... I ja imam problem sa migrenama, vezujem to za losu cirk. Uh...nema gore boljke, kad to pocne sve ostalo se zaustavlja :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Mislim da bi se dragi obradovao i bebi, možda čak i više nego torti. :D  

malagarava i Milen@ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idrm veceras u 19:45 kod dr pa kad mi on kaze ja se nadam da ce ubrzo tj i sutra moze :D ja sam spremna

Milen@ i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drz'te se zene :D

Ja danas htedoh u nesvest da padnem kada sam isla po dete u vrtic,i od vrucine i od pada secera,sreca pa sam imala cokoladicu u torbi ili bih pala na sred ulice ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MIlena, drzimo fige!

Nisam ti lajkovala ove tegobe vec to sto imas manje migrena :D Pa garant je i tebi Fragmin pomogao, poboljsao cirkulaciju... I ja imam problem sa migrenama, vezujem to za losu cirk. Uh...nema gore boljke, kad to pocne sve ostalo se zaustavlja :( 

Primala sam i u prosloj i to 2*dnevno, pa ubise migrene. Nije do toga dakle. Nemam logicno objasnjenje, osim sto sam raterecenija u ovoj trudnoci, tj nije me toliko strah kao sa V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki javi se sta je bilo?

Milena sad ce bebac, samo sto nije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene sad dosla kuci sutra idem u 2 sata me ostavlja u bolnicu reko mi da od ujutru nista ne jedem i sutra ce sigurno da bude porodjaj... Dao mi inekciju za bebina pluca,jer koliko sam primetila pise 2 za pluca... Jel je to sve ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki stvarno ne znam sta bi ti dao za bebina pluca ti si u terminu. Koliko znam daju kortikosteriode al to je kad preti prevremeni porodjaj. Ajde drzimo fige da sutra sve superiska prodje! Sumnjam da ces spavati  nocas ♡

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki stvarno ne znam sta bi ti dao za bebina pluca ti si u terminu. Koliko znam daju kortikosteriode al to je kad preti prevremeni porodjaj. Ajde drzimo fige da sutra sve superiska prodje! Sumnjam da ces spavati  nocas ♡

Pise mi tamo sad na uz kao termin do 9.11. Pa verovatno zbog toga ali mi je termin sad 28-2.

E ako mi verujes jedva cekam jer me sve ovo takoreci muci te termin je tad te sad svaki put nesto drugacije... Jedva cekam da ga vidim i zagrlim i ljubim...

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al opet i da je 9. U terminu si. Verujem ti da jedva cekas kad je na korak do ostvarenja sna! Obavezno nam se javi sutra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uostalom nemoj da se sekiras sigurno oni znaju sta rade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećno sutra Kiki! 

A i tebi Milena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milena se ne javlja...kanda je obavila šta je imala :D i mazulji se sa bepcem

Kiki92 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki jel je skidas sa spiska ili ces malo da sacekas?:D

sakovac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja dossla da vidim da li se javila :) Trecerotka je, trebalo bi da je gotovo ...

Kikiriki i Kiki92 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.