Treći trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

 U Zene evo i mene napokon. Pisem vam iz bolnice i spor mi net jedva udjoh na forum. A pored mene lezi moja Andrea  , i pajki umotana kao sarmica mala.:wub: Danas oko 15 h stigla , duga 55cm, a teska 3550 grama. Nesto najsladje na slijetu cijelom za mene.  Da je bolilo , bolilo je , da je proslo -proslo je onog momenta kad sam vidjela bebicu svoju. :wub: Jos sam pod dojmovima, puna nekog adrenalina, i nakon dve noci skroz slabog sna evo ni veceras mi se ne spava samo bebicu mazim.:wub::wub: Zahvaljujuci super babici koja je jutros bila u smjeni i dr isto takvoj , ni jedan sav nemam. Nit sam popucala , ma nista . :babycrib: hvala vam svima na podrsci i sto ste mislile na nas. Pisem vise kad dodjemo kuci. I skidajte me sa spiska da kikiriki ide gore. A i ove ostale sto cekaju da sto lakste po rijese i sto prije maze svoje bebe. Mahanje i ljubim vas sve

Izmenjeno od strane septembar26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 U Zene evo i mene napokon. Pisem vam iz bolnice i spor mi net jedva udjoh na forum. A pored mene lezi moja Andrea  , i pajki umotana kao sarmica mala.:wub: Danas oko 15 h stigla , duga 55cm, a teska 3550 grama. Nesto najsladje na slijetu cijelom za mene.  Da je bolilo , bolilo je , da je proslo -proslo je onog momenta kad sam vidjela bebicu svoju. :wub: Jos sam pod dojmovima, puna nekog adrenalina, i nakon dve noci skroz slabog sna evo ni veceras mi se ne spava samo bebicu mazim.:wub::wub: Zahvaljujuci super babici koja je jutros bila u smjeni i dr isto takvoj , ni jedan sav nemam. Nit sam popucala , ma nista . :babycrib: hvala vam svima na podrsci i sto ste mislile na nas. Pisem vise kad dodjemo kuci. I skidajte me sa spiska da kikiriki ide gore. A i ove ostale sto cekaju da sto lakste po rijese i sto prije maze svoje bebe. Mahanje i ljubim vas sve

cestitke da ste zive i zdrave... :wub:

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ni Anđelite ni Maje.dejanovic a i ove Mama maza i Mica su mi sumnjive...sad samo čekamo vesti :) od svakodnevno aktivnih sa trećeg trimestra ostaje samo Milena, kaficica i EG jel tako? I onda se ćemo da mi polagano za koju nedelju krenemo da prelazimo :D pa da odbrojavamo i kad će :), jedva čekam.

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ni Anđelite ni Maje.dejanovic a i ove Mama maza i Mica su mi sumnjive...sad samo čekamo vesti :) od svakodnevno aktivnih sa trećeg trimestra ostaje samo Milena, kaficica i EG jel tako? I onda se ćemo da mi polagano za koju nedelju krenemo da prelazimo :D pa da odbrojavamo i kad će :), jedva čekam.

tu sam i ja :D:baby:

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Septembar, cestitam, Andrea, dobrodosla:wub:!! Buduca manekenka, bas ima visinu!

Svaka cast za babicu i dr i na njihovoj dobroj proceni:baby:

ReinaS i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam septembar.:babymommy:

Mene su juce primili u bolnicu da bi indukovali porodjaj. Moj malisa ne zeli da napusti mamin stomak. Danas mi rade oxi test (nisam sigurna sta je to) i pretpostavljam da ce me do petka poroditi.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo, septembar :) Bas se radujemo, plus odavno nisam cula da je neko prosao pbez secenja/pucanja, a pogotovo prvorotka. Znaci da se osoblje nije zurilo. Svaka im cast, a i vama dvema :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico , pisalo se ovde o tom testu, samo hrabro, stize i tvoja bebica

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 U Zene evo i mene napokon. Pisem vam iz bolnice i spor mi net jedva udjoh na forum. A pored mene lezi moja Andrea  , i pajki umotana kao sarmica mala.:wub: Danas oko 15 h stigla , duga 55cm, a teska 3550 grama. Nesto najsladje na slijetu cijelom za mene.  Da je bolilo , bolilo je , da je proslo -proslo je onog momenta kad sam vidjela bebicu svoju. :wub: Jos sam pod dojmovima, puna nekog adrenalina, i nakon dve noci skroz slabog sna evo ni veceras mi se ne spava samo bebicu mazim.:wub::wub: Zahvaljujuci super babici koja je jutros bila u smjeni i dr isto takvoj , ni jedan sav nemam. Nit sam popucala , ma nista . :babycrib: hvala vam svima na podrsci i sto ste mislile na nas. Pisem vise kad dodjemo kuci. I skidajte me sa spiska da kikiriki ide gore. A i ove ostale sto cekaju da sto lakste po rijese i sto prije maze svoje bebe. Mahanje i ljubim vas sve

Cestitaaaaam. :wub: Ljubi malu princezu punooo.

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo sto je ovdje veselo! Jedangram i septembar, cestitam, nek su vam zivi i zdravi bebani mnooooogo godina! Najgore je proslo, sad pokusajte da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odmorite sto vise i povratite snagu a onda cete da uzivate sa svojim bebicama!;-)
Kao sto Lady rece ni ja odavno misam cula da je prvorotka tako dobro prosla kao septembar. Bravo zenska, svaka cast.
Mico,drzimo fige i mislimo na tebe!

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Septembar, Jedangram cestitam! Sve najbolje, uzivajte!

Jedangram voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj devojke...Cestitam vam svima od srca ....:wub:

Ne znam ni koliko dugo nisam nista napisala,ne znam ni kome sam poslednji put cestitala.

Evo ja se pripremam polako.  Uzela bebi posteljinu novu jednu,sa onom zavesicom od gore za krevatc,da ne bude bas sve nasledjeno ^_^ Danas kupila malo stvarcica,broj 50. Moje bebe su male na rodjenju uvek,pa im 56 bude kao dzak ...Preko neta narucila sediste za kola,i dupla kolica,i uzela nazad nastvak i za trece dete da sedi jer znam da ce biti rata. Mala je razlika,ovaj najstariji 3 godine,mala dve i beba. Tesko da ce neko podneti da bude pesak :lol: Jeste da ovo dvoje sada ni ne koriste kolica ,ali sa troje dece nema sanse da cu da funkcionisem bez kolica a i auta bogami . (Inace ja nasledjujem nas auto,a muz je uzeo isti ,samo naravno novija generacija,da ne da meni novi da ga unistim,hahahah)

 

Nedostajete mi,ali nisam navikla da ne mogu da pisem sa telefona ,i onda me cesto mrzi da palim lap top. Palim ga samo kad pisem racune za firmu,i to dok potraje,ja se smorim i samo ga poklopim.

Jedva cekam da se porodim,a opet imam strah ogroman,kao da mi je prvo dete. 

Novopecene mamice dajte nam sto pre vise detalja,volim to da citam:wub: Sva se raznezim,bas me ta euforija i ponela da kuckam malo

Ljubim vas puno sve,i kod mene jos malo do kraja. Prvi put sam se porodila 38+6,drugi 38+2. Sad me ne bi cudilo da bude i ranije,pa moram biti spremna psihicki :D

 

ReinaS, Cintia, MakiJana i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Earl Grey, kakav je to nastavak za kolica da dete sedi? Ja znam da postoji nastavak da dete stoji iza sedišta, kao neka vrsta skejta pricvrscenog za donji deo kolica, ali za ovo nisam znala. Da li to odgovara bilo kojim kolicima? Da li možeš da mi posaljes neki link ili bar sliku? Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.